320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus esimene naeb tegelikult vaga hea valja, piltidel ainult mitte.

    Kommentaar


      Tegelikult on mul Jovanovicile suured ootused. Minu arvates väga sümpaatne mängumees ning miks mitte läbi lüüa

      Aga see third away kit on päris asjalik minu arvates
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Tunnistan ausalt, et Wikipedia tuli abiks võtta. Esimene eurovastane siis kas Rabotnicki Skopjest Makedooniast või Jerevanis mängiv meeskond nimega FC Mika. Makedoonlased on nende kahe esimese lahingu 1:0 kodus võitnud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Tunnistan ausalt, et Wikipedia tuli abiks võtta. Esimene eurovastane siis kas Rabotnicki Skopjest Makedooniast või Jerevanis mängiv meeskond nimega FC Mika. Makedoonlased on nende kahe esimese lahingu 1:0 kodus võitnud.
          Ei tohiks väga raskeks minna, aga kas peale seda tulevad alagrupi mängud ?
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
            Ei tohiks väga raskeks minna, aga kas peale seda tulevad alagrupi mängud ?
            Üks play-off ring tuleb veel enne grupifaasi.

            Kommentaar


              Roy Hodgson today declared Fernando Torres is not for sale at any price after positive talks with the striker.

              Vot sellised uudised siis värskemad...ja sama öeldi ka Stiivi kohta.

              Kommentaar


                "Liverpool are on the verge of signing French striker Loic Remy on a five-year contract for a fee of around €15m. The 23-year-old is expected to travel to Merseyside tomorrow to undergo a medical before joining Roy Hodgson’s squad at its training camp in Switzerland, according to sources at Remy’s club, Nice. " Link
                sigpic

                Kommentaar


                  Ma ei tea kui palju selles uudises tõepõhja all on aga minu arvates oleks see väga korralik valik ...

                  Niipalju kui mina Nice mänge olen näinud on poisil kiirust ja skilli küll. Mingi puujalg ta kohe kindlasti pole. + nagu ma olen aru saanud siis söödud kaitseliini taha ning kui tema oma kiiruse üles saab siis on see just tema leib. Hetkel tal oli siis see hooaeg 33 mängu ja 16 värvat. Noor ka veel.
                  Aga eks näha ole


                  //edit

                  Midagi on ka siiski lfc kodukal selle kohta: http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...l-on-remy-link
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    'pool siis ülikuumas Shveitsis hetkel ja homme õhtul mäng Al Hilali vastu. Ehkki MM-il käinud Kyrgiakos ja Jovanovic on kohal, ei ole neist veel mängumehi. Kokku on kasutada 19 meest, teiste seas ka noorukesed Thomas Ince ja Lauri Dalla Valle.
                    Hodgson olla rääkinud nüüd kõigi mängijatega peale Mascherano, kes ei vasta telefonikõnedele. Torrese ja Gerrardi kohta ütleb, et ei ole kumbki müügil.
                    Ja Remy olla skautide poolt välja pakutud küll, aga Hodgson ei tea temast midagi ega kavatse osta.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      'pool siis ülikuumas Shveitsis hetkel ja homme õhtul mäng Al Hilali vastu. Ehkki MM-il käinud Kyrgiakos ja Jovanovic on kohal, ei ole neist veel mängumehi. Kokku on kasutada 19 meest, teiste seas ka noorukesed Thomas Ince ja Lauri Dalla Valle.
                      Hodgson olla rääkinud nüüd kõigi mängijatega peale Mascherano, kes ei vasta telefonikõnedele. Torrese ja Gerrardi kohta ütleb, et ei ole kumbki müügil.
                      Ja Remy olla skautide poolt välja pakutud küll, aga Hodgson ei tea temast midagi ega kavatse osta.
                      Rääkisid Roy'ga eile õhtul?

                      Kommentaar


                        Liverpool: Gulacsi, Degen, Darby, Ayala, Kelly, Lucas, Aquilani, Riera, Amoo, Dalla Valle, Ngog.
                        Subs: Hansen, Spearing, Irwin, Shelvey, Ince, Eccleston, Palsson.

                        Austrias pidi nii palju vihma sadama, et vb jäetakse mäng ära, aga loodame, et ei jäeta.

                        Edit: 20:30 vaadatakse plats uuesti üle ja kui kõik on korras hakatakse kell 20:45 mängima.

                        ////EDIT/////: Krt, mäng jäigi ära
                        sigpic

                        Kommentaar


                          "Liverpool have today agreed a fee for the sale of Emiliano Insua to Serie A side Fiorentina." Link.

                          Nüüd pole meil ühtegi vasakkaitsjat ?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Puhast vasakkaitjast ei ole tõesti. Kahju, et mäng ära jäi, aga noh arusaadavatel põhjustel:

                            Kommentaar


                              Mis siis Fabio Aureliost saanud on? Otsib endale ikka uut klubi?

                              Kommentaar


                                Leping jäi pikendamata ja Liverpoolis Aurelio ei jätka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X