320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.


    no palju õnne alguses tundus küll et manu/spurs/arsenal oleks loogilisem valik aga pool hoopis siis valituks osutus
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Super!
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        meeldiv uudis iseenesest.
        tahtnuks teda juba ammu 'poolis näha mängimas... tea, kas temast nii väga looma enam ole.
        ja kui hooaeg ebaõnnestubki, siis saab ta vähemalt maha müüa... easy money.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Torresele füsioterapeudiruumi seltsi. Ei, tegelt väga hea täiendus. Ehk on isegi nüüd lootust Cityle vastu saada.

          Kommentaar


            Kui see mees vormi saab, siis tegemist üsna world-class jalgpallurina.

            Kommentaar


              Esimene reaktsioon on, et valis raha - lubas ju suve alguses kindlalt ainult CLis mängivasse tiimi minna - ehk Manu/Arsenal/Spurs. Aga tegelt võib valik olla puhtalt ka selle taga millises meeskonnas ta algrivistusse kohe pääseb. Ma ei ole kindel et ta Manus oleks algrivistuse mees olnud, ma tean kindlalt et Arsenalis ta ei oleks alustaja ning Spursis võib olla ka lugu juba puhtalt palga küsimuses kuna väidetavalt on nende suurim palk 70k per week Kingil aga kuuldavasti olevat Pool pakkunud siis 90k.

              Muidugi inglise meedia on juba praegu täielikus overdrive'is - nüüd on pool juba tagasi neljandal kohal ja Benayouni Cole vastu vahetamine + 5milli naela vahelt on ka "best business" ever, Gerrardid-Torresed ja Mascheranod ka loodetavasti täiesti sillas ja kirjutavad kõik eluaegsed lepingud kohe alla kuna klubi tulevik on nüüd kindlustatud ...

              ... oeh
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                see 5milli vahelt on küll tsipa kahtlane jutt. see signing fee võib vabalt sinna kanti olla, aga kuna keegi ei tea, siis hea spekuleerida.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  päris hea säästu transfer window on olnud senini. Kaks hea klassiga meest tasuta, pluss talvel ka Maxi. Loodame, et Cole terve püsib siis.

                  E: Kolmandik eeldatavast algkooseisust nüüd inglased.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Esimene reaktsioon on, et valis raha - lubas ju suve alguses kindlalt ainult CLis mängivasse tiimi minna - ehk Manu/Arsenal/Spurs. Aga tegelt võib valik olla puhtalt ka selle taga millises meeskonnas ta algrivistusse kohe pääseb. Ma ei ole kindel et ta Manus oleks algrivistuse mees olnud, ma tean kindlalt et Arsenalis ta ei oleks alustaja ning Spursis võib olla ka lugu juba puhtalt palga küsimuses kuna väidetavalt on nende suurim palk 70k per week Kingil aga kuuldavasti olevat Pool pakkunud siis 90k.

                    Muidugi inglise meedia on juba praegu täielikus overdrive'is - nüüd on pool juba tagasi neljandal kohal ja Benayouni Cole vastu vahetamine + 5milli naela vahelt on ka "best business" ever, Gerrardid-Torresed ja Mascheranod ka loodetavasti täiesti sillas ja kirjutavad kõik eluaegsed lepingud kohe alla kuna klubi tulevik on nüüd kindlustatud ...

                    ... oeh

                    5milli ja vahetamine, siis oleks pidanud juba varem Cole tulema Liverpooli ridadesse.Minu teada oli free agent ja Liverpool napsas ära, ilma mingi maksmisega Tshelsile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      5milli ja vahetamine, siis oleks pidanud juba varem Cole tulema Liverpooli ridadesse.Minu teada oli free agent ja Liverpool napsas ära, ilma mingi maksmisega Tshelsile.
                      jesus fucking christ ...
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        jesus fucking christ ...
                        Andesta, ma noor ja loll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Andesta, ma noor ja loll.
                          scouser noh!

                          aga ehk peale pisikest mõttepausi said aru küll et pidasin silmas seda et need kaks meest liikusid Chelsea-Pooli vahel ning kuna Chelsea ostis Yossi väidetavalt 5-7mili eest ja samas Pool sai Cole'i tasuta siis on see nö. hea diil. Et pool sai parema mängija + raha pealekauba.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            ohoo, INGLANE tuli

                            Rõõmust lakke just ei karga, sest on ju võimalik, et mees ainult kõva nädalapalga tõttu Liverpooli valis. Muidu oleks ehk tahtnud mujale..
                            Siiski üks sümpaatsemaid mängijaid tšeski pundist ja eks hea vormi korral võib nii mõndagi ilusat platsil korda saata (nii suurtes kui ka väikestes mängudes).
                            Näituseks selle teise Cole'i tuleku puhul oksendaks ma kõik kohad kodus täis.

                            Kommentaar


                              Väga super! Tere tulemast Cole, loodetavasti püsib terve ja temast saab hea täiendus. Saaks nüüd veel ühe korraliku vasakkaitsjat, oleks juba täitsa arvestatav meeskond koos.

                              Huvitav, mis ta numbriks saab? 3, 6 ja 7 on vabad, viimase saamist ma eriti ei tahaks uskuda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Väga super! Tere tulemast Cole, loodetavasti püsib terve ja temast saab hea täiendus. Saaks nüüd veel ühe korraliku vasakkaitsjat, oleks juba täitsa arvestatav meeskond koos.

                                Huvitav, mis ta numbriks saab? 3, 6 ja 7 on vabad, viimase saamist ma eriti ei tahaks uskuda.
                                Just 7 pidigi saama
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X