320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Värsketel piltidel on Cole-i numbriks 10 ja Jovanovicil 11, ehk on Riera osas mingeid uudiseid lähipäevil oodata?

    Kommentaar


      eks aeg näitab
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        väidetavalt siis stevie jääb
        Aga eks aeg annab aru
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
          väidetavalt siis stevie jääb
          Aga eks aeg annab aru
          Gerrardi ja Torrese jäämine on tükk aega juba teada.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Gerrardi ja Torrese jäämine on tükk aega juba teada.
            Siis võib isegi asja saada uuel hooajal 'poolist
            Homme siis mingi mäng nagu ma aru saan?

            // edit

            'pool tagasi nelja sisse järgmine aasta! Minul usku on
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Liverpooli täiendused jätkuvad.
              Rangersist tuli noor keskkaitsja Danny Wilson. 5 miljonit naela on ikka päris korralik hind ka.

              Last edited by TheGunner; 21.07.10, 00:13. Põhjus: 2 miljonit naela oli see põhihind

              Kommentaar


                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                Rangersist tuli noor keskkaitsja Danny Wilson. 5 miljonit naela on ikka päris korralik hind ka.
                Tublisti üle pakutud hind. 5 miljonit saab Rangers ehk siis kui Dannyst osutub suureks staariks ja põhimeeskonna mängijaks. Aga muidu tore. Shotlaste vastu pole mul midagi, nendega on seotud Liverpooli kõige varasemad traditsioonid ning ka kõige kuulsamad momendid.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Neljandaks keskkaitsjaks ta vist osteti, sest Soto müüakse tõenäoliselt maha ja Ayala pidavat minema Hispaaniasse laenule. Martin Kellylt võetakse siis ikkagi ära võimalus olla see valikult neljas (keskkaitsja nagu ta õige positsioon on), kahju, minu arust on tegu väga andeka mängijaga.

                  Kommentaar


                    Vuvuzuelad on õnneks bannitud ka Anfieldilt
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Vuvuzuelad on õnneks bannitud ka Anfieldilt
                      Neetud. Kus on nüüd vaese kloorihanteri kodu?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        vabandust kerge OT eest, aga siiralt, mispärast see plastpasuna puhumise võimalus sind niimoodi vaevab? ma saan veel aru, et MMil võis sellele rahvusliku eripära kaardile mängida, kuigi minu meelest oli ka see ülimalt otsitud põhjendus, kuna mis ajast seisneb Aafrika kultuur plastmasstoruga töristamises, nii et isegi kõik oma toredad orkestrid ja ühised laulud kuuldamatuks muutuvad, rääkimata teiste maade fännide omadest.

                        aga Inglismaal? miks küll?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          aga Inglismaal? miks küll?
                          Miks mitte kui keegi tahab. Ma ei saa aru idiootlikust soovist keelata kellelgi staadionil pasunat puhumast. Selge ju see, et kümned tuhanded seda Inglismaal korraga tegema ei hakka.
                          Küllap see skai nõme lobi ole, mis selle keelulaine taga.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Võib-olla on asi sellest, et EPLi staadionid on kompaktsemad (pealtvaatajad on rohkem kokku surutud), mis võimendaks niigi juba kõrge db näitajaga riistapuu heli + suhteliselt tülikas on fännil, kes laulu üle huulte laseb, taolise heliga võistelda.

                            Samas, vaevalt neid pasunaid väga kasutataks - peale esimest minutit puhuks mõni inimene pasunat kõhutuule abil.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Hodgson vestles veidi Philipp Degeniga ja soovitas shveitslasel omale uus klubi otsida. Not good enough.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Meedikud oma töö teinud, nelja-aastane leping allkirjastatud, nr 10 särk pihku antud. Joe Cole on Liverpooli mängija.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X