320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
    Vuvuzuelad on õnneks bannitud ka Anfieldilt
    HUGE RESPPEKTT!

    Kommentaar


      Eurospordist võib just parajasti jälgida, kuidas 'pooli Dani Pacheco uputab U19 EM-il Portugali. Kaks väravat temalt, üks ilusam kui teine.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Loodan, et too Pacheco saab Liverpooli särgis tuleval hooajal ka piisavalt mänguaega. Väga sümpaatne mängija, mõlemajalgne ja puha.

        Aga täna siis Grasshoppersite vastu selline algkoosseis.

        Cavalieri, Degen, Darby, Kelly, Ayala, Amoo, Eccleston, Lucas, Spearing, Aquilani, Ngog.
        Subs: Gulacsi, Irwin, Palsson, Robinson, Shelvey, Ince, Dalla Valle, Riera.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Miks mitte kui keegi tahab. Ma ei saa aru idiootlikust soovist keelata kellelgi staadionil pasunat puhumast. Selge ju see, et kümned tuhanded seda Inglismaal korraga tegema ei hakka.
          Küllap see skai nõme lobi ole, mis selle keelulaine taga.
          Nojah. Ma lihtsalt kujutan muude asjade hulgas ette, et kui mõni kodanik seda vaese mehe trombooni seal õhuga täitma hakkab ja selle peale ülejäänud tribüün või kasvõi paar chavi ilmutab soovi selle toru talle hoopis mõnest kehaõõnsusest sisse toppida, võib sealt õige kiiresti üpris ebaturvaline situatsioon välja kujuneda. Tänane Guardiangi kirjeldab, et kui on minevikus tuldud puust kõristite või sellerivarte või täispuhutavate banaanide või minu poolest kasvõi rannapallidega staadionile, siis ega sellest lõppkokkuvõttes ikka väga head nahka ei saa ka. Sest tegelikult võiks ju siis lõpmatuseni argumenteerida, et mis see teisi segab, kui mina tahan kumminaise või oma lemmikpardiga näiteks mängule tulla, ja olgu mul see õigus. Oluliselt idiootsemana tundub näiteks kasvõi kehtiv keeld plastist veepudeliga siseneda, aga vähe teise nurga alt mõeldes kah jälle ju arusaadav.

          Ja noh, ma pean siiski ka oma täiesti subjektiivse arvamuse siia lisama, et see on ikka üpris jäle lörin, mis sealt pasunast tuleb. Paradoksaalsel moel eriti veel siis, kui neid on vaid üksikuid. Ja ilmselgelt kriitiline enamus leiab ka Inglismaal samamoodi, millega me jõuamegi sujuvalt jälle esimese punkti juurde tagasi. Et ses mõttes on teinekord ju hoopis kergem probleeme ennetada, muud midagi. Ja ega mõnikord pole isegi paha lihtsalt inimesi nende enda lolluse eest kaitsta, olgugi et see võib vabaduse piiramisena tunduda.

          [/OT]
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            mnjaa .. .D
            Mina hakkasin mängu vaatam 75. minuti pealt ning siis meie omad küll midagi ei suutnud väga

            0 - 0 siis mängu lõppedes
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Mis värk Rieraga on,oli ainuke kes platsile ei pääsenud!?

              Kommentaar


                Hea uudis et Joe Cole tuli....pakun et põhimehed ei lahku ja järgmine hooaeg läheb vägevaks andmiseks esinelikusse jõudmiseks...........

                Kommentaar


                  Algselt postitas potikunn Vaata postitust
                  Mis värk Rieraga on,oli ainuke kes platsile ei pääsenud!?

                  Liverpool are in talks with Olympiacos over the sale of winger Albert Riera.

                  The Spaniard played no part in Wednesday night's friendly draw with Grasshoppers as discussions over his future continue with the Greek outfit.

                  Roy Hodgson told Liverpoolfc.tv: "Albert Riera did not play as a precaution because negotiations are ongoing with Olympiacos."

                  Riera signed from Espanyol in August 2008 and has scored five goals in 56 appearances.
                  trolololo
                  sigpic

                  Kommentaar


                    0:0 selle koosseisuga täismeeste vastu pole paha tulemus. Järgmine põlvkond (Wisdom, Coady etc) mängis eile õhtul samuti väravateta viiki Wrexhami täiskasvanutega.
                    Riera lahkumine poleks üllatus. Küllap hakkasid need asjad veerema juba Beniteziga konflikti tõttu ja arenevad nüüd loogilise lõpuni. Meeskond muudab nägu - eks see ole paratamatu.

                    vincentile: Keelata võib muidugi kõike, juba ühe fänni lubamine tribüünile võib ülimalt ohtlikuks osutuda. Aga vaat vuvuzelade osas on need sinu toodud põhjendused küll ikka väga otsitud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      ma pakun, et vuvuzelakeelu taga on soov staadioniõhustiku audiopoolt kaitsta. see pasun raibes teeb nii kõva häält, et rahva kisa, laulu jms pole üldse kuulda. et siis kumb on ikkagi lõbusam, kas üle staadioni kaikuv pedofiiliasüüdistus oponentide staarmängija aadressil, või ühtlane pinin?
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        lisaks - arvestades inglise jalkakultuuri ja eeldades, et neilegi see sumin juba mmil pinnast viskas, siis karistatakse tinistaja ise peale esimest kahte prääksu meelevaldse kerepeksu teel ära ja küll teised sellest õppust võtavad ning enda pasuna järgmine kord koju jätavad.

                        lisaks II - kollast ajakirjandust ei loe, aga bbc igapäevasel gossipnurgal käin ning seal oli vahva mõte, et miks mitte võiks 'pool osta bridge'i shitylt ära. igati win-win situatsioon kohalike meeste jaoks, kas pole? (retooriline küsimus)
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          lisaks II - kollast ajakirjandust ei loe, aga bbc igapäevasel gossipnurgal käin ning seal oli vahva mõte, et miks mitte võiks 'pool osta bridge'i shitylt ära. igati win-win situatsioon kohalike meeste jaoks, kas pole? (retooriline küsimus)
                          Vasakkaitse nii väga muretsema ei panegi, küll aga see, et Torresele pole vähimatki bäkkappi. Ses mõttes meeldivad Huntelaari teemalised ruumorid.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Vasakkaitse nii väga muretsema ei panegi, küll aga see, et Torresele pole vähimatki bäkkappi. Ses mõttes meeldivad Huntelaari teemalised ruumorid.
                            Aga vasakkaitsesse pole üldse kedagi, minu arust on muretsemiseks põhjust küll. Huntelaari jutud pärinevad Goal.com-ist seega tundub tema tulek väga ebatõenäoline.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Huntelaari jutud pärinevad Goal.com-ist seega tundub tema tulek väga ebatõenäoline.
                              Ei ole viitsinud vaadata, kust nad pärinevad. Tegelikult on vastik, et LFC kodukale see ruumoriterida tagasi tuli. Paneb mõttetult unistama.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Vasakkaitse nii väga muretsema ei panegi, küll aga see, et Torresele pole vähimatki bäkkappi. Ses mõttes meeldivad Huntelaari teemalised ruumorid.
                                Milan Jovanović võib ikka päris asjalikuks osutuda IMO.

                                Kuyt kesktormajana pole ka nii paha variant. Ja alati on see, ehk nüüd lööb Babel särama (et äkki saab nüüd rohkem mänguaega ja värki) ^^

                                Eelmine aasta ei olnud keskväli ka päris see, mis tavaliselt. Nüüd peaks Aquilani ka täiesti terve olema ja ilmselt ka hakkab põhis mängima. Mulle ta igatahes meeldib, uus "Gerrard" või nii^^ . Vanakesega koos ehk isegi liiga parim keskväli, kui Masch nende taha toetama jääb.

                                Potensiaali on igatahes kõvasti praeguses Squad Listis ja loodetavasti suudab peatreener meid veel millegi magusga üllatada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X