320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    H&G ütlesid siis, et 6 ostjat on veel huvitatud meie klubist. Huvitav, et nad kõik just sellel ajal välja ilmusid kui Huang tahtis H&G ilma rahata jätta ja RBS abil klubi endale saada

    Paar ostjat on teada :




    Five minutes later:


    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
      eee... Kelly mängib RB-d ja Aurelio ja Insua mängivad LB-d ju
      Tegelt on Kelly üldse keskkaitsja, aga saab vist igal positsioonil kaitses hakkama. Endiselt on meeles eelmise aasta mäng Lyoni vastu kus Kelly vasakkaitses oli üsnagi muljetavaldav.

      Kommentaar


        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        Kõik lehed räägivad Kenny Huangi tulekust. Kui ma õieti olen aru saanud, siis ta püüab osta klubi RBS-ilt, mis tähendab, et H&G ei saa mingit kasumit ? Või olen ma millestki valesti aru saanud ? Räägitakse, et tal on raha väga väga palju, isegi pidi rohkem olema kui City naftakaevajatel.

        Igatahes kui Huang peaksgi tulema, siis loodan, et ta ei hakka nii palju raha kulutama nagu seda City teeb. Asi võiks ikka mõistuse piiridesse jääda
        Hetkel ei saa ta osta klubi RBSilt sest omanikud on siiani ameeriklased. Kuid mida Huang teeb (nagu ma olen aru saanud) on see, et ta näitab RBSile, et on valmis 'pooli võlga üle võtma. Aprillis pikendati 6 kuu võrra 240m laenu tagasimaksmist. Aeg tiksub täis oktoobris ja ausaltöeldes ei näe ma et H&G suudaks selleks ajaks mingitki raha leida. Ma ei tea kuidas küll lepingud on, kuid ilmselt läheb siis mingi osa 'poolist üle RBS käsutusse (arvestades, et H&G ostsid klubi u 250m eest siis ilmselt enamus), kes siis selle ilmselt Huangile (või ühele tema firmadest) müüb. H&G on siis mängust väljas.

        H&G leitud süüria ärimees on tavaline trikk, et natukenegi hinda tõsta ja midagi oma tasku teenida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Hetkel ei saa ta osta klubi RBSilt sest omanikud on siiani ameeriklased. Kuid mida Huang teeb (nagu ma olen aru saanud) on see, et ta näitab RBSile, et on valmis 'pooli võlga üle võtma. Aprillis pikendati 6 kuu võrra 240m laenu tagasimaksmist. Aeg tiksub täis oktoobris ja ausaltöeldes ei näe ma et H&G suudaks selleks ajaks mingitki raha leida. Ma ei tea kuidas küll lepingud on, kuid ilmselt läheb siis mingi osa 'poolist üle RBS käsutusse (arvestades, et H&G ostsid klubi u 250m eest siis ilmselt enamus), kes siis selle ilmselt Huangile (või ühele tema firmadest) müüb. H&G on siis mängust väljas.
          Huangi piiärr poisid on tublid olnud, aga ma mitte ei usu kõiki nende jutte. Sest mehest vahutatakse veidi liiga palju praegu. Väidetavalt pole nad veel tiligentsigi läbi teinud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar



            Maailmameister ja rannerapp on tagasi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Inglismaa liiga ihaldusväärseim särk on Fernando Torrese oma

              Inglismaa jalgpalliliiga eelmise hooaja kõige müüdum fännisärk oli hispaanlase Fernando Torrese oma.

              Vastava edetabeli teine koht kuulus samuti FC Liverpooli mängijale, inglasele Steven Gerrardile.

              Esikümnesse mahtusid veel Wayne Rooney (Manchester United), Cesc Fabregas, Andrei Aršavin (mõlemad Arsenal), Frank Lampard, Didier Drogba (mõlemad Chelsea), Michael Owen (Manchester United), Jamie Carragher (Liverpool) ja Carlos Tevez (Manchester City).

              Ka hooajal 2008/2009 müüdi kõige rohkem Torresi särki. Toona järgnes hispaanlasele mullu suvel Manchester Unitedist Madridi Reali kolinud portugallane Cristiano Ronaldo.

              " Jalgpall on mäng, kus veeretatakse 90 minutit palli, kuid lõpuks ikkagi Hispaania võidab. " R.Rahumeel

              Kommentaar


                Headline Of The Day
                'You'll Never Wok Alone' - The Daily Star. Now that has to be a first...
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Huvitav on muidugi see, et LFC koduleht vahutab pildiseeriatega Torrese, Reina ja Kuyti treeningutest Melwoodis, aga Ryan Babelist pole vähimatki märki. Huvitaks ka, kus on ja mida teeb Maxi R.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Huvitav on muidugi see, et LFC koduleht vahutab pildiseeriatega Torrese, Reina ja Kuyti treeningutest Melwoodis, aga Ryan Babelist pole vähimatki märki. Huvitaks ka, kus on ja mida teeb Maxi R.
                    Kus Maxi hetkel on,seda ei tea,aga kusagilt lugesin,et Roy oli tal käskind uus klubi endale otsida ja mingi kõlakas oli,et Espanyoli vist läheb.Aga kindel ma ei ole.

                    Kommentaar


                      Torres: 'I'm at the best club'
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Huvitav on muidugi see, et LFC koduleht vahutab pildiseeriatega Torrese, Reina ja Kuyti treeningutest Melwoodis, aga Ryan Babelist pole vähimatki märki. Huvitaks ka, kus on ja mida teeb Maxi R.
                        Babel nüüd ka tagasi Melwoodis, Aquilaniga midagi... midagi imelikku tegemas:

                        Maxi kohta uudiseid pole, aga uueks hooajaks on temast igatahes profiili jaoks pilt tehtud, 'pooli kodukal nähtaval.

                        Kommentaar


                          Miks kurat peakski Maxi ära saatma. Mees mõistab palli mängida küll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Babel nüüd ka tagasi Melwoodis, Aquilaniga midagi... midagi imelikku tegemas:
                            beach ball practice.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Insua jääb klubisse kui just uut ostjat ei leita. Fiorentina ei suutnud tema palganõudmisi täita.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                beach ball practice.
                                see hea harjutus tegelikult, proovi järgi.
                                ise olen ka teinud, pole nii kerge midagi kui tundub rä.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X