320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Skrtel on pikendanud lepingut 2 aasta võrra.

    Kommentaar


      Jaht Ola Toivonenile on suurenenud,väravaid ta lüüa oskab...
      Liverpools jakt på Ola Toivonen blir allt intensivare. Den engelska storklubben ska nu ha mer än dubblat budet på svensken – från 60 miljoner kronor till 130 miljoner kronor. – Vi siktar på att få in ytterligare några spelare, säger Liverpools klubbdirektör Christian Purslow enligt Sportbladet.

      Kommentaar


        Liverpool v Trabzonspor homme siis
        " Jalgpall on mäng, kus veeretatakse 90 minutit palli, kuid lõpuks ikkagi Hispaania võidab. " R.Rahumeel

        Kommentaar


          Agger ning Mascherano ei mängi kindlasti Trabzonspori vastu. Masch tõmbas säärelihase ära ning Agger kannatab siiani selle põrutuse käes.
          Väidetavalt ei mäleta ta pühapäevast mängu. Mõlema mängija osalus Man City vastu esmaspäeval on ka kahtluse all. See oleks küll üsna jama, kui nad ei taastu.
          The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.

          Kommentaar


            Aggeri puudumine ei oleks vist nii suur kaotus kui seda on Mascherano. Kahtlen, kas Lucas/Poulsen mängib tema taseme City vastu välja. Tõenäoliselt on City vastu vasakul äärel siis Aurelio (kui Agger ei taastu.) Brad Jones soetati siis varuväravavahiks- Cavalieri on siirdumas Itaaliasse Hodgsoni sõnul.

            Kommentaar


              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              Jaht Ola Toivonenile on suurenenud,väravaid ta lüüa oskab...
              http://www.svd.se/sportspel/nyheter/...en_5148155.svd
              Paistab, et Roy'l on Toivoneniga tõsi taga jah. Aga tolle eest tahetakse u 10m (ei mäleta kas naela või euri) ja seda raha ilma Machi (või Babbeli) müügita ei ole.

              Cavalieri liigub itaaliasse Cesenasse.

              Babbelit jahtivat Wolfsburg ja Birmingham. Roy ütles eile, et pole ühtegi pakkumist saksa klubilt saanud, kuid B'hami koha pealt ei täpsustanud. 9m naela eest olevat nõus müüma kah.

              Kommentaar


                Roy mängitab täna Poulseni.Pakun, et 3-0 Liverpoolile.

                Kommentaar


                  Trabzonspor (või mis iganes see poleks), pole nüüd päris Rabotnicki keda 4-0 kokkuvõttes võib lüpsta.

                  Kommentaar


                    Ma olen siin foorumis vist ainus Trabzonspori poolehoidja, seetõttu ma tean üsna hästi nende potentsiaalset tugevust. Objektiivselt hinnates pakuksin, et tasemelt on tegemist Wigani ja Blackburni klassi kuuluva meeskonnaga. Seetõttu Liverpool peaks üldjuhul võitma, aga teatud võimalus on ka Trabzonsporil.

                    Kommentaar


                      Trabzonspor on muidugi hoopis teisest puust, kui seda on Rabotnicki. Kuid siiski üsnagi keskpärane meeskond. Pakun, 2-0 Liverpoolile.

                      Kommentaar


                        5-0 Liverpoolile
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Ma olen siin foorumis vist ainus Trabzonspori poolehoidja
                          Aga Atletico ja Torpedo?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Trabzonspor ja Atlético on mu lemmikklubid. Torpedo ja mõningad veel lihtsalt sümpatiseerivad. Samas ma ei usu küll, et keegi veel sellisele klubile nagu Trabzonspor kaasa elab. Loomulikult ma võin eksida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Sa ajad midagi sassi. Babbel läks juba 2004 ja nüüdseks vist pinsil omadega. Igatahes on mälusopis, et ta oli kuskil treeneriks hiljuti.
                              Pwned Babel siiski jah

                              Kommentaar


                                mis kell mäng on, kes mängivad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X