320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inglismaa suurklubi Liverpool plaanib jaanuaris alustada jahti Moskva CSKA mängujuhi Keisuke Honda teenete eest.

    u 12. miljonit naela pidi maksma... positiivne uudis muidugi, aga ründajat oleks rohkem vaja (loe Llorentet)

    Kommentaar


      Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
      Inglismaa suurklubi Liverpool plaanib jaanuaris alustada jahti Moskva CSKA mängujuhi Keisuke Honda teenete eest.

      u 12. miljonit naela pidi maksma... positiivne uudis muidugi, aga ründajat oleks rohkem vaja (loe Llorentet)
      Palun tee mingi Barca&Reds Liverpooli teema ja postita sinna =) .

      Kommentaar


        Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
        Jamh, nüüd tuli meelde... vaatasin mingit videot kus kõik oli vastupidi...
        Hmm. Okei, ma saan aru, mis sa öelda taha... nope. I still don't get it
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Graeme Vaata postitust
          Näeb ka mujal
          Ma olen proovinud nii Euroopas, Aasias, Aafrikas kui ka nüüd eile Lõuna-Ameerikas otseülekandes ETVst jalkat vaadata. Mitte kunagi pole see õnnestunud. Heal juhul on paar sekundit pilti ja siis hangub 10 sekundit. Enamasti ei tule üldse midagi. Eile ei tulnud üldse midagi, kuigi mul on siin kõige parem võimalik püsiühendus ja puha. Nii et ega tegelikult mujal siiski ei näe.

          Kommentaar


            Algselt postitas laas Vaata postitust
            Ma olen proovinud nii Euroopas, Aasias, Aafrikas kui ka nüüd eile Lõuna-Ameerikas otseülekandes ETVst jalkat vaadata. Mitte kunagi pole see õnnestunud. Heal juhul on paar sekundit pilti ja siis hangub 10 sekundit. Enamasti ei tule üldse midagi. Eile ei tulnud üldse midagi, kuigi mul on siin kõige parem võimalik püsiühendus ja puha. Nii et ega tegelikult mujal siiski ei näe.
            Ma olen ka Eestis mitte hakkama saanud sellega, et pole hullu.

            OT: Räägi miks ja kuidas niipalju reisid üldse?

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              OT: Räägi miks ja kuidas niipalju reisid üldse?
              Kuna ma olen eluaeg matemaatikaga hädas olnud, siis hakkasin igaks juhuks reaalteadlaseks... ja nüüd muudkui õielt õiele.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                OT: Räägi miks ja kuidas niipalju reisid üldse?
                Kuna ma olen eluaeg matemaatikaga hädas olnud, siis hakkasin igaks juhuks reaalteadlaseks... ja nüüd muudkui õielt õiele. Ja vabandust OT provokatsioonile allumise pärast.

                Kommentaar


                  Carra auks korraldatud mängust pole siin veel räägitud, aga vast tasuks ära. Liverpool alistas siis Evertoni 4-1, 'pooli väravad Luis Garcialt, Carralt (penalti), esimese värava sai endale kirja ka Joe Cole ja neljanda lisas Nathan Eccleston. Evertoni ainsa värava lõi samuti Carragher, ka penaltist, tehes seisuks 3-1.

                  Liverpool XI: Jerzy Dudek, Stephen Wright, Steve Finnan, Stephen Warnock, Joe Cole, Steven Gerrard, Emile Heskey, Michael Owen, Luis Garcia, Jamie Carragher, Jay Spearing, Brad Jones, Paul Konchesky, Ryan Babel, Jonjo Shelvey, Andre Wisdom, Nathan Eccleston, Daniel Ayala, Gary McAllister, Suso, Raheem Sterling, Conor Coady, David Thompson, Jason McAteer.

                  Everton XI: Iain Turner, Tony Hibbert, Shane Duffy, Aristote Nsiala, Jose Baxter, Francis Jeffers, Luke Garbutt, Magaye Gueye, Leon Osman, Yakubu, Lee Carsley, Leighton Baines, James Wallace, Hope Akpan, Mikel Arteta, Nathan Craig, Adam Davies, James Vaughan, Jermaine Beckford, Zac Thompson, Ross Barkley.

                  Pilti ka:
                  Owen vist veel viimast korda 'pooli särgis




                  Ühest teisest derbist tuttav skoor...

                  Mängust teenitud raha läheb kõik heategevusele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas laas Vaata postitust
                    Ma olen proovinud nii Euroopas, Aasias, Aafrikas kui ka nüüd eile Lõuna-Ameerikas otseülekandes ETVst jalkat vaadata. Mitte kunagi pole see õnnestunud. Heal juhul on paar sekundit pilti ja siis hangub 10 sekundit. Enamasti ei tule üldse midagi. Eile ei tulnud üldse midagi, kuigi mul on siin kõige parem võimalik püsiühendus ja puha. Nii et ega tegelikult mujal siiski ei näe.
                    Hmm ei oska öelda mis jama siis sul.UK ja Ireland näeb väga ilusti.
                    Fääride vasta oli kõik väga hea ja ka Itaalia vastu kui mitte viimast 15minutit arvestada Itaalia vastu kus kõvasti hakkima hakkas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas laas Vaata postitust
                      Ma olen proovinud nii Euroopas, Aasias, Aafrikas kui ka nüüd eile Lõuna-Ameerikas otseülekandes ETVst jalkat vaadata. Mitte kunagi pole see õnnestunud. Heal juhul on paar sekundit pilti ja siis hangub 10 sekundit. Enamasti ei tule üldse midagi. Eile ei tulnud üldse midagi, kuigi mul on siin kõige parem võimalik püsiühendus ja puha. Nii et ega tegelikult mujal siiski ei näe.
                      Portugalis oli igatahes ok pilt, kogu mängu aja.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
                        Inglismaa suurklubi Liverpool plaanib jaanuaris alustada jahti Moskva CSKA mängujuhi Keisuke Honda teenete eest.

                        u 12. miljonit naela pidi maksma... positiivne uudis muidugi, aga ründajat oleks rohkem vaja (loe Llorentet)
                        Rahu rahu mu noor padawan. Selliseid "uudiseid" jõuab siin veel sadu tulla. Kõike ei maksa uskuda.

                        Kommentaar


                          Aitäh, Stok. Kartsin, et jääbki nägemata.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            See "penalti" oli küll kohtunikuga toredasti kokku lepitud ja ajastatud täpselt momendiks kui Carral aeg platsilt lahkuda. Tundub, et oli hiiglama tore päev Anfieldil.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Garcia koll on küll ikka päris kena.

                              Kommentaar


                                Kuyt väljas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X