320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Muu hulgas Roy on vihjanud, et kui Babel poole hooajaga end esile ei tõsta, läheb Jaanuaris müügiks ja siis on uue puhta ründaja ost juba palju võimalikum.
    End esile tõsta on keeruline kui pingil hoitakse nagu Birminghamis.
    Mängida võib mitut moodi, aga kui pall saadakse, peavad mehed liikuma ja avanema. Muidu Premieri kaitset ei murra nagu pühapäeval näha sai.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kui Chelsea on Kanter, siis selles kontekstis Harting on manku või Arsenal, mitte teie. Liverpool on nii umbes... Märt Israel? Algseks teemaks oli "meie konkurendid kaotasid punkte" ehk otsene jutt käesoleva hooaja lõppkohast, see, mis oli viie aasta eest või mis tuleb viie aasta pärast, ei oma siinkohal ju vähimatki tähtsust. Inimlikult täiesti arusaadav, kuidas sellise ajalooga klubi poolehoidjatel on raske leppida, et hooaja eesmärgiks on umbkaudu neljas kuni kuues koht, aga praegu ju nii mänguline materjal kui ka finants enamaks puuduvad. Seda ütlevad isegi mängijad ja muud asjapulgad juba päris otse ja ausalt välja, Reina näiteks kõige viimati. Optimism ja jäägitu uskumine on igati toredad asjad, aga kui nad kipuvad kergelt juba reaalsustaju varjutama, siis on vähe piinlik vaadata, muud midagi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Liverpool pigem nagu Lars Riedel ja City on Premieri oma Robert Fazekas. Ok, kisub OT'ks kätte...

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kettaheitest mittelugupidava inimesena saan enamvähem aimu, kes on kettaheitemaailmas kes. Kanter on Roman Abramovitši rahade abil maailma esinumber jne. Aitab küll nüüd vast rantimisest.
          Sa oled vist Marsi elanik !
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Optimism ja jäägitu uskumine on igati toredad asjad, aga kui nad kipuvad kergelt juba reaalsustaju varjutama, siis on vähe piinlik vaadata, muud midagi.
            Piinlik on seda pidevat moraalilugemist siin jälgida. Mina olen jah sihuke vana pessimist, aga sellest hoolimata vaatan rõõmuga noori fänne, kes siin lehel jäägitult meeskonda usuvad. Laske edasi ja ärge pange moraalitsejaid tähele.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Piinlik on seda pidevat moraalilugemist siin jälgida. Mina olen jah sihuke vana pessimist, aga sellest hoolimata vaatan rõõmuga noori fänne, kes siin lehel jäägitult meeskonda usuvad. Laske edasi ja ärge pange moraalitsejaid tähele.
              Ma jätaks muidu üldse reageerimata, aga sellest suust... Oh seda irooniat.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Kui Chelsea on Kanter, siis selles kontekstis Harting on manku või Arsenal, mitte teie. Liverpool on nii umbes... Märt Israel? Algseks teemaks oli "meie konkurendid kaotasid punkte" ehk otsene jutt käesoleva hooaja lõppkohast, see, mis oli viie aasta eest või mis tuleb viie aasta pärast, ei oma siinkohal ju vähimatki tähtsust. Inimlikult täiesti arusaadav, kuidas sellise ajalooga klubi poolehoidjatel on raske leppida, et hooaja eesmärgiks on umbkaudu neljas kuni kuues koht, aga praegu ju nii mänguline materjal kui ka finants enamaks puuduvad. Seda ütlevad isegi mängijad ja muud asjapulgad juba päris otse ja ausalt välja, Reina näiteks kõige viimati. Optimism ja jäägitu uskumine on igati toredad asjad, aga kui nad kipuvad kergelt juba reaalsustaju varjutama, siis on vähe piinlik vaadata, muud midagi.
                Minu arust siin ongi kõige suurem viga. Kui ise ei usuta ja taheta saavutada parimat, siis seda ka ei tehta. Eesmärk otsib abinõud. Eelmine mäng näitas ju väga selgelt, et võitlusvaimu tiimis peaaegu, et polegi. Kõik lihtsalt jalutavad ja ootavad imet.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ma jätaks muidu üldse reageerimata, aga sellest suust... Oh seda irooniat.
                  kao ära jah!
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    reed
                    gin ja kleeplint, aiku ja pets, sipelga 14. vellolt laenates: hüdroLOL.

                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Minu arust siin ongi kõige suurem viga. Kui ise ei usuta ja taheta saavutada parimat, siis seda ka ei tehta. Eesmärk otsib abinõud. Eelmine mäng näitas ju väga selgelt, et võitlusvaimu tiimis peaaegu, et polegi. Kõik lihtsalt jalutavad ja ootavad imet.
                    Võis olla veidi eksitav sõnastus, aga sa ju saad küllap ikka aru, et see jutt ei käinud mängijate kohta. Point kui selline peab muidugi paika, samas üle oma varju ei hüppa, olgu sul kasvõi Carra kilbiga/kilbil suhtumine. Ja ma ei manitse, vaid lihtlabaselt muigan, kui näen, et Torres on jumal ja Poulsen tema prohvet. Aga noh las ta jääda, noored hinged, rikkumata.

                    Ja nüüd ma panen siin oma suu kinni. Vähemalt pühapäevani.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Ja nüüd ma panen siin oma suu kinni. Vähemalt pühapäevani.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust

                        Ja nüüd ma panen siin oma suu kinni. Vähemalt pühapäevani.
                        kao ära jah.ja suhu tuleks sulle must sokk toppida pehmo
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Reservid võitsid eile Wolvesi 2:0. Mõlemad väravad David Amoolt.
                          'pool: Gulacsi, Darby, Robinson, Irwin (c), Wilson, Wisdom, Amoo, Shelvey, Eccleston, Suso, Ince (Bruna 81).
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Algseks teemaks oli "meie konkurendid kaotasid punkte" ehk otsene jutt käesoleva hooaja lõppkohast, see, mis oli viie aasta eest või mis tuleb viie aasta pärast, ei oma siinkohal ju vähimatki tähtsust. Inimlikult täiesti arusaadav, kuidas sellise ajalooga klubi poolehoidjatel on raske leppida, et hooaja eesmärgiks on umbkaudu neljas kuni kuues koht, aga praegu ju nii mänguline materjal kui ka finants enamaks puuduvad. Seda ütlevad isegi mängijad ja muud asjapulgad juba päris otse ja ausalt välja, Reina näiteks kõige viimati. Optimism ja jäägitu uskumine on igati toredad asjad, aga kui nad kipuvad kergelt juba reaalsustaju varjutama, siis on vähe piinlik vaadata, muud midagi.
                            Ja mille poolest me ikkagi teie konkurendid ei ole? Mängime samas liigas? Mängime. On eesmärk lõpetada tabeli eesotsas? On. Kas Fulham ja Everton, kes on ManU vastu see hooaeg viigid võtnud või eelmise hooajast Hull City ja Everton kes Chelskilt punne ära võtsid ei ole üldse teile konkurendid? Sest neil on madalamad eesmärgid? See kas eesmärgid täideti selgub hooaja lõpus kui punktid kokku lüüakse.

                            Mis puutub optimismi ja jäägitusse uskumisse, siis kas sa usud, et su meeskond jääb hooaja lõpuni suurepärasesse vormi, et keegi ei saa vigastada, et midagi ei juhtu? Suht reaalne. Või siis oot.

                            Kommentaar


                              Minuarust võiks need 'mitmendalkohallõpetame' jutud pikaks ajaks ära lõpetada siin. Räägiks rohkem tänasest-homsest-ülehomsest ja mängust mängu. Thankjuuu!

                              Kommentaar


                                samas ei tohiks unustada seda, et Manu is sucks!
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X