320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    And following previous cryptic comments about a bottle of milk, Benitez added: "Some people cannot see a priest on a mountain of sugar."

    No just. Inglise ajakirjanikel on muidugi lõbu laialt, aga Benitezi võiks ju selles 'pooli asjas nüüd küll rahule jätta. Oli mis oli, enam teda pole.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Tom Pauli poeg Ince saadeti paariks kuuks Notts Countysse issi man. Koos Stephen Darbyga, kes paraku ilmselt tuleb kanda kategooriasse - otsib uut klubi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ma ise loodaksin väga, et jaanuaris tuuakse mõni tippklassi ründaja klubisse.
        Pole ju ammu ühtegi head ründajat peale Torrese kui pikk crouch lahkus.
        Mitte mingisuguseid nkooke jne ma ei sooviks.
        Aga eks näha ole, see vaid minu unistus
        U-21 on minu elu mõte!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ma mõtisklesin viimase mängu ajal umbes nii, et toodi sisse maailmatasemel ründaja nimega Torres, kes kõmmutas esimesel hooajal kohe 31 väravat, kuid maailmatasemel ründajast üritati aretada Inglise liiga jaoks sobiv ründaja ning nüüd ta ongi selline, kes ei skoori ka Hispaania koondise eest enam. Pool aega vigane, ülejäänud aja alavormis, tujutu, nürijalgne. Võimalik, et see aretuse jutt ei pea tegelikult paika ning põhjuseks on pidevad vigastused ja tujulangus, aga uue ründajana eelistaksin igal juhul kedagi, kes on Premieris läbi löönud. Meil ei ole enam raha, et taas katsetada. Teine aspekt veel: inglasi ongi meeskonnas vähevõitu, aga sellised inglased, kes teevad skoori ka, ei ole müügiks või vähemalt mitte sellise raha eest, mis meil on.
          Torres müüki, Bent sisse?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Ja Carra oli lihtsalt kohtutavalt aeglane, iga kord, kui palli sai venitas 3-4 sekundit, enne kui midagi tegi sellega. Kui sama koosseisuga Chelsea vastu minnakse, siis nende ääred Maloudad ja Kaloud jooksevad ta korralikult kinni ikka...
            Boltoni bõkkide vastu toimis selline asetus ideaalselt. Kyrgiakos sai Daviesega väga hästi hakkama ning eks Roy teadis, et tulenevalt vastaste taktikast jääb Carragher äärel kaitses 1-1 vastu väga harva. Ründes temast tolku muidugi ei ole, aga eks peamine oli taga null hoida.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ma olen suht kindel, et Torres tahab ise ära minna ja teda kinni hoida pole ka mingit mõtet. Kas just Bent meie imekahuriks hakkab, on hoopis teine teema.
              Torres jääb Liverpooli, aga Defoe oleks mu valik, see mees ei tule elu sees Liverpooli kahjuks.

              Kommentaar


                Zenjov ja Lindpere sisse, neegripoisid välja. Kukkusin jah pea peale, mis siis?

                Kommentaar


                  Käesoleva hooaja põhjal saab julgelt öelda, et meie meeskonnas on ainult üks staarmängija ja selleks on Pepe Reina. Ülejäänu on hall mass.

                  Kommentaar


                    no Torrese müük oleks arvatavasti mõistlik, sest tema eest saadud raha eest saab kaks-kolm väga head mängijat asemele osta. Torres tujutseb palju ja on alatasa ka vigastatud. Praegune meeskond ei sobi talle....
                    Samuti läheb arvatavasti baabel müüki. Nende summade eest pluss veel lubatud 20-30 milli omanikelt saab meeskonna korralikult ümber ehitada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hehee Vaata postitust
                      Samuti läheb arvatavasti baabel müüki.
                      kes ?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Reservid võitsid paduvihmas Sunderlandi 2:1 ja seda tänu vastase kahele! omaväravale. Koosseis paistab väga noor ja roheline, sest eks tavapärased reservid nagu Babel, Spearing ja Kelly mängivad neljapäeval Napoliga.
                        Liverpool: Dean Bouzanis, John Flanagan, Jack Robinson, Steven Irwin, Victor Palsson, Chris Mavinga, Emmanuel Mendy, Suso, Michael Ngoo, David Amoo, Toni Silva.
                        Esmakordselt mängis sel tasemel Guinea-Bissaus sündinud 17-aastane Toni Silva.

                        Põhitiimi vigastatutest teatatakse, et Glen Johnson võib Napoli vastu mängida, Kuyt ehk pühapäeval Chelseaga, Joe Cole on paar nädalat väljas ja Dan Aggerit vaevab pikaajaline jalahäda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          ma mitte paha pärast, aga natuke ajas muigama küll:

                          Henry, in Liverpool to meet the manager Roy Hodgson, his players, staff and officials, declined in his email to explain how NESV raised the £218m cash required to buy Liverpool, and whether any of it was borrowed.
                          ja pärast on jälle nii:

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            sama siin, aga samas laenatud raha on odavam kui enda raha... pika-ajalises projektis.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Käesoleva hooaja põhjal saab julgelt öelda, et meie meeskonnas on ainult üks staarmängija ja selleks on Pepe Reina. Ülejäänu on hall mass.
                              Meireles pole kah tegelikult halvasti esinenud.

                              Kommentaar


                                Peale viimaste aastate sündmusi maailmas ei tohiks küll ükski terve mõistusega laenuandja klubi omandamiseks võetud laenu HjaG või Glazerite ülevõtuga sarnastel tingimustel klubi enda kraesse kirjutada lubada. Nii et sellises ekstreemses vormis leveraged buyoutid peaks edaspidi ajalugu olema. Midagi võiks ju juhtunust õppida, ei?
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X