320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Midagi võiks ju juhtunust õppida, ei?
    Raha tahab endiselt teenida. Reaalintressid on globaalselt liikumas negatiivseks (keskpankade likviidsussüstid toovad paratamatult kaasa inflatsiooni, samas intressikeskkond jääb tõenäoliselt pikemalt soodsaks) ning kui keegi pakub sellist tootlust, siis leiab ilmselt mingi raha ikka risk/reward suhte hea olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      ma mitte paha pärast, aga natuke ajas muigama küll:


      ja pärast on jälle nii:

      Heh, seda ma arvasingi, et läbi mõne manu vänni kaudu jõuab see ka siia... Tüüpiline Briti meedia, Henry keeldub kommenteerimast selliseid asju ja sellest suudetakse selline suur mull puhuda, aga noh eks sellega tuleb tal Inglismaal harjuda- alati suudetakse tühja koha pealt mingi "uudis" välja võluda. Ma arvan, et NESV-il on piisavalt kogemusi spordi alal erinevalt H&G-st kel juba enne Liverpooli oli probleeme erinevate klubidega samal ajal kui intervjuudes lehvitati rahaga ja lubati labidat mullas.

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Heh, seda ma arvasingi, et läbi mõne manu vänni kaudu jõuab see ka siia... Tüüpiline Briti meedia, Henry keeldub kommenteerimast selliseid asju ja sellest suudetakse selline suur mull puhuda, aga noh eks sellega tuleb tal Inglismaal harjuda- alati suudetakse tühja koha pealt mingi "uudis" välja võluda.
        No kuule. Sellised avaldused moodustavad iga kahe veetilga rubriigi jaoks klassikalise paari. Briti meedia või mitte.

        "We have purchased the club with no debt on the club. We believe in the future of the club, the future of the league, the new TV contracts are outstanding and we are proud to be a part of it."
        George Gillett, 06.02.2007

        "The simplest thing to say is that we removed all debt but the stadium debt. LFC is not servicing debt other than stadium debt."
        John Henry, 02.11.2010

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          "The simplest thing to say is that we removed all debt but the stadium debt. LFC is not servicing debt other than stadium debt."
          John Henry, 02.11.2010
          See staadionivõlg paistab jah väga ebameeldiva asjana. Sisuliselt pole seda 37 miljonit kusagilt võtta ja see jääb klubi kaela tolknema. Samal ajal kui staadion vajaks hoopis uusi investeeringuid.
          Guardian spekuleerib taas staadionijagamise teemal Evertoniga, mis oleks ääretult mõistlik ja millele mina olen kahe käega poolt. Aga ma pole ka fänn.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Jajah ja klubil on siis ka uus "jalgpallistrateegia direktor", härra Comolli Prantsusmaalt. Temast siis loodetakse, et ehk on talentidele silma. Tottenhami olla omal ajal mõne leidnud, aga siis anti kinga.
            Väga inspireeriv valik ei paista.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Eilne mäng siis 3 - 1 liverpoolile
              SG vormistas asja ära

              Kuskilt lugesin, et liverpool on 3 korda võitnud järjest ning seda suudeti viimati 14 kuud tagasi?
              U-21 on minu elu mõte!

              Kommentaar


                Captain Fantastic jälle 'pooli päästma, meenutas mulle 08-09 hooaega, äkki hakkab Gerrard jälle niimoodi kõmmutama? Väga õnnestunud vahetus igatahes ja edasipääs on nüüd üsna kindel. Euroopas veel kaotuseta!

                Kommentaar


                  Poulsenile ka midagi:


                  See mees ei ole isegi piisavalt hea, et olla vahetusmees. Spearing on ka temast parem ja tema on veel noor.

                  Kommentaar


                    aga kuidas on ta suutnud teenida mänguaega
                    -Schalkes
                    -Sevillas
                    -Juventuses

                    huvi pärast küsin. ma kujutan ette, et ta ongi sitt, kuid ikkagi. agent on hea või? või tõesti on mägijaoskused kadunud viimaste aastatega?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      aga kuidas on ta suutnud teenida mänguaega
                      -Schalkes
                      -Sevillas
                      -Juventuses

                      huvi pärast küsin. ma kujutan ette, et ta ongi sitt, kuid ikkagi. agent on hea või? või tõesti on mägijaoskused kadunud viimaste aastatega?
                      Schalke ja Sevilla aegade kohta ei tea, aga Juves olevat olnud sama halb kui meil praegu. Imestati, et kuidas see mees üldse siia (Juventusesse) sai. Eks ta üks müstiline mängija ole, ei ole ta hea, aga ometi suudab ta mõnes tuntud klubis maanduda. Pigem on jah, hea agent. Liverpooli tuli ta tänu Hodgsonile, kes teda olevat vanast ajast teadnud, aga tegu on tõelise flopiga. Juve fännid irvitasid pihku kui 'pool ta ära ostis.

                      Kommentaar


                        Mulle meeldisid eile vahetused. Õigel ajal õiged mehed.

                        Miinus on see, et kui Shelvey kah ennast tattoodega ära kaunistab siis on platsil krt 4 kiilakat kellel vahet ei teeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Schalke ja Sevilla aegade kohta ei tea, aga Juves olevat olnud sama halb kui meil praegu. Imestati, et kuidas see mees üldse siia (Juventusesse) sai. Eks ta üks müstiline mängija ole, ei ole ta hea, aga ometi suudab ta mõnes tuntud klubis maanduda. Pigem on jah, hea agent. Liverpooli tuli ta tänu Hodgsonile, kes teda olevat vanast ajast teadnud, aga tegu on tõelise flopiga. Juve fännid irvitasid pihku kui 'pool ta ära ostis.
                          Sevillas oli ta täitsa tiptop nagu... nagu Hispaanias ikka, kõik muudkui uhasid aga arutult edasi-tagasi mööda platsi ringi, Poulsen tundus selle siblimise keskel sihke kaine ja kaalutlev asjalikkus ise... aga nagu selgub, oli see lihtsalt tema aeglus ja laiskus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laas Vaata postitust
                            Sevillas oli ta täitsa tiptop nagu... nagu Hispaanias ikka, kõik muudkui uhasid aga arutult edasi-tagasi mööda platsi ringi, Poulsen tundus selle siblimise keskel sihke kaine ja kaalutlev asjalikkus ise... aga nagu selgub, oli see lihtsalt tema aeglus ja laiskus.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              adresseeriks härra john henryle kiituse teemal Rets Püss Naine Sul, Vana! potentsiaalikas rivaal premmerliigi wag'ide iluladvikule.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                aga kuidas on ta suutnud teenida mänguaega
                                -Schalkes
                                -Sevillas
                                -Juventuses

                                huvi pärast küsin. ma kujutan ette, et ta ongi sitt, kuid ikkagi. agent on hea või? või tõesti on mägijaoskused kadunud viimaste aastatega?
                                Schalkes oli ta lihtsalt üks mängija üheteistkümnest väljakul - ei midagi vähemat ja ei midagi rohkemat. Arvestades CV-sse kogunenud klubisid, siis on ta ikka lausa peadpööritava karjääri teinud.

                                Kui mõnel eestlasel ka selline agent oleks, siis...
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X