320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Eks varsti tuuakse teid maapeale tagasi,see ju ei ole teie tõeline selle hooaja tase
    Oled sa päris?

    Kommentaar


      Maa peale toob veidi tagasi Hodgsoni pressikas, kus ta ütleb Dan Aggeri kohta, et asi on ikka päris hull ja tagasitulekukuupäeva pole isegi võimalik aimata. Kreeklane on haige, Johnsonil ka mingi häda. Tõenäoliselt pole kolmapäeval tänasele kaitsenelikule alternatiive.
      Samas said nad ilusasti hakkama. Drogba keeras paaril korral noore Kelly ära lõpus, aga muidu päris ilus mäng poisilt.
      Ja Lucas oli super täna. Ma usun, et tema parim mäng 'poolis.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Palju Liverpooli EPLi võidu koef on?

        E: pean silmas liiga võitmist.
        30 oli vähemalt enne seda mängu.

        Aa ja unustasin mainimata et...

        Torres on parem kui sex.

        Kommentaar


          Olin täna Anfieldil kohapeal ja uskumatu, et sattusin nii õnnelikul päeval. Vähe sellest, et alistati liiga liider ja valistev meister, skooris seni kuival olnud Torres kahel korral, millest teine oli tõeline meistriteos.

          Mina kiidaks ka Kellyt! Usun, et ta on praegu seisus, kus iga uus mäng teeb ta üha enesekindlamaks. Carragher võttis ta eest platsil tõelist hoolt kui teda pidevalt juhendas. Kartsin kuidas ta Drogbaga hakkama saab aga polnud paha, paar ehmatust aga veel rohkem võidetud õhuvõiutlusi.

          Gerrard oli täna üllatuslikult varjus aga taktikalises plaanis siiski mees omal kohal, Torres pudistas üldkokkuvõttes ikka veel omajagu, nii et vormitaastamise ruumi ikke jagub. Aga kui ta teeb paar väravasähvatust nagu need, siis annab andeks.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            Rassismi ilmingud Anfieldil!?

            Kommentaar


              Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
              no mis teil on täna mingit lootust ka vastu saada? Mis te siis mängust loodate? Et üle kolme ei lase endale lüüa ja ühe võiks ise ka kobistada, või et viik oleks hea, või tuleb võit(naer) ?
              HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Mul on täna suu naerul, kuidas sul on?


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Võit on kena ja esikümme ka. Aga tõeline rõõm oli ometi kord 'pooli korralikku vutti mängimas näha. Ei mäleta enam, millal see viimati juhtus.
              Loodame vaid, et polnud hooaja tipphetk.
              Tõesti eile 'pool mängis. Kõik klappis. Pall liikus loogiliselt, iga palli pärast võideldi. Kuyt'ilt absoluutselt suurepärane sööt ja väga ilus pealelöök (Cech'i peab siin kiitma ka suurepärase tõrje eest). Torrese teine värav oli lihtsalt imeilus. Reina 2 suurepärast tõrjet aitasid edu hoida. Meirleles on HULL! Maxi on viimased 3 mängu olnud justnagu ümbersündinud. Kelly sai hakkama.

              Kokkuvõttes pean oma sõnu sööma ja vabandama. Mehed hakkasid tõesti peale 10t mängu mängima. Loodame, et see jääb kestma.

              Ja lõpuks ei saa mainimata jätta seda:
              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
              Lisaks selle hooaja algust vaadates, ytleks et pigem isegi t2itsa liiga keskmiku mulje olete j2tnud ning 4 m2nguga juba 7 punni Chelsea-st maas olles, olete t6esti t6eline konkurent, kes pakub pinget....jummel jummel, v6iks ikka v2he reaalsem olla. Mis j2rgmisena? Torres on parem kui Drogba?
              Alva kui näeme siis joome!

              Kommentaar


                hooaja l6pus joome, kui Eestisse tulen

                aga kurat, kus te kaitsesite h2sti ikka...v22risite v6itu t2ielikult.

                Kommentaar


                  Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                  Rassismi ilmingud Anfieldil!?

                  Seleta mulle ka kuidas see rassistlik peaks olema?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Seleta mulle ka kuidas see rassistlik peaks olema?
                    neeger on pildil ju.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      neeger on pildil ju.
                      Aa jah, sry, 'pooli fännid on ilmselgelt rassistid.

                      Kommentaar


                        võttes arvesse seda kui vähe on meil teiste tiimidega võrreldes murjameid ning kui palju on kiilakaid, siis on suisa ime, et seda va rassismiasja meile kodaratesse ei visata... noh, meedia on ju kõikvõimas... eks nad leiavad sobiva aja.

                        Lucas - väidetavalt on ta suutnud nelja viimase mängu jooksul jagada kaheksa valesöötu. Ei oska muud tarka kosta, kui vaid korrata, et laske mehel mängida.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Sarjast "väheseid ruumoreid, mis on lõbusad ja mulle meeldivad": Matt Jarvis ja naturaalne lairiba. Nämm!
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar




                            Jäi juutuubis silma. Kes eile MoM oli?

                            Kommentaar


                              Alan Smith oli ka kunagi Chelsea vastu MoM.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Horatio Vaata postitust


                                Jäi juutuubis silma. Kes eile MoM oli?
                                Aaaaaam (pikk paus mõtlemiseks), äkki see mees, kes need kaks väravat lõi?
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X