320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Lucas - väidetavalt on ta suutnud nelja viimase mängu jooksul jagada kaheksa valesöötu. Ei oska muud tarka kosta, kui vaid korrata, et laske mehel mängida.
    Päris hull, kui valdavalt omal väljakupoolel krabisööte jagav mängija neid valesööte rohkem teeks.

    Kommentaar


      Mulle on Lucas terve selle hooaja positiivse mulje jätnud. Ütlesin siin üks mäng ka, kui keegi nimetas teda siis hoopis kehvimaks, et IMO MoM. Eilset MoMi tiitlit ka kindlasti väärt .

      to olegtoivo, otsib koguaeg ülespoole ja teravalt, ühe kahe puutega mängib koguaeg mitte ei venita ja seal juures eksib ka vähe, mis siiski näitab, et polnud asjata omal ajal Brasiilia liiga aasta pallur vms.

      Kommentaar


        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
        Päris hull, kui valdavalt omal väljakupoolel krabisööte jagav mängija neid valesööte rohkem teeks.
        ei ole väga 'pooli mänge vaadanud?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          ei ole väga 'pooli mänge vaadanud?
          See hooaeg mingi üht-kaht ehk. Viskasin lihtsalt pilgu viimase viie mängu Guardiani chalkboardidele.

          Kommentaar


            huumor. pleisteissoni koolkond.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              mille kohta see nüüd siis käis täpsemalt? et tegelikult ta paneb väga teravat ettepoole passi kogu aeg, lihtsalt chalkboardi pealt tundub kõik valesti ja pleisteisson?

              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                mille kohta see nüüd siis käis täpsemalt? et tegelikult ta paneb väga teravat ettepoole passi kogu aeg, lihtsalt chalkboardi pealt tundub kõik valesti ja pleisteisson?
                Aga väga kenasti paneb ju.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kuskohast see pleisteissoni koolkonna teravus järsku välja tuli? Tore muidugi, kui Brasiilia liiga parim pallur ja tuntud veekandja lõpuks enam-vähem mängumeheks osutub. See muidugi minupoolne juuksekarva lõhkiajamine, aga mingi uus Cesc Fabregas või Pirlo ega Xavi ta kohe kindlasti ei ole. Arsenali ilusa, aga edutu mängustiili juures on samasuguse söödutasemega Song ja krabisöödu kroonimata kuningas Denilson.

                  Edit: Umbes sama klassi argument oli mingi hooaeg-paar tagasi Castroli vms ränkingud, mille kohaselt Denilson oli ülivõimsalt parim Arsenali pallur. Seda just tänu hiilgavale söödutäpsusele (90% 4-5 meetrit kõrvale või tagasi kaitsjatele).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    mille kohta see nüüd siis käis täpsemalt? et tegelikult ta paneb väga teravat ettepoole passi kogu aeg, lihtsalt chalkboardi pealt tundub kõik valesti ja pleisteisson?
                    Selle asja nimi on selektiivne mälu. Eks ikka ilusad passid jäävad paremini meelde, kui need 4-5 meetri söödud, aga siiski kõige tähtsam on see, et ta mängib pmst alati 1-2 puutega ehk KIIRESTi, mida osade vendade kohta ikka üldse öelda ei ole saanud hooaja alguses , Chelsea mäng oli muidugi meeldiv üllatus .

                    Kusjuures eriti käib see jutt Johnsoni kohta, tõsiselt loodan, et teda nii pea platsile tagasi ei lasta, teps mitte ei meeldi see vana.

                    Kommentaar


                      Igaks juhuks mainin ära, et Lucas ei ole virtuoos, kuidas samas pole ta taolist negatiivset kriitikat (mida on jagatud) ära teeninud. Trennipoisi mõistes on tal pea väga õiges kohas... tahe aga kipub tegutsemist rikkuma.

                      Traktaadi peale ma antud hetkel aega ei saa kulutada (pleisteissoni koolkond) - vaadake jalkat ning proovige mõista inimeste tegutsemist numbriteta.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Sellel tasemel uusi nimesid leiab eile Leedsiga 2:2 viigistanud reservtiimist. David Amoo ja Adam Morgan lõid väravad.
                        'pool: Bouzanis, Mendy, Robinson, Sama (McGiveron 46), Regan (Flanagan 46), Coady (Roddan 46), Irwin, Bruna (Morgan 30), Silva (Kohlert 46), Suso, Amoo.
                        Akadeemia poistest mõni sõna. Adam Morgan on vaid 16-aastane Liverpoolis sündinud ründaja, Stephen Sama 17, Kamerunis sündinud, kuid Saksa passiga. Matthew McGiveron on Chesterist pärit keskkaitsja, 18. Craig Roddan 17-ne inglasest keskpoolik. Ja keskkaitsja Matty Regan on veel üks 16-aastane Liverpooli oma poiss.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Tänase mängu koosseisud siish...

                          Wigan: Al Habsi, G Caldwell, Stam, Figueroa, Alcaraz, N'Zogbia, Diame, Moses, Cleverley, Thomas, Rodallega, Di Santo, Gomez, Watson, Boselli, S Caldwell, McArthur, Golobart, Kirkland.

                          Liverpool: Reina, Johnson, Kelly, Carragher, Skrtel, Konchesky, Lucas, Gerrard, Meireles, Kuyt, Rodriguez, Torres, Ngog, Hansen, Aurelio, Poulsen, Spearing, Jovanovic, Babel.

                          Kommentaar


                            Pöidlad pihku tänaseks!
                            U-21 on minu elu mõte!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
                              Liverpool: Reina, Johnson, Kelly, Carragher, Skrtel, Konchesky, Lucas, Gerrard, Meireles, Kuyt, Rodriguez, Torres, Ngog, Hansen, Aurelio, Poulsen, Spearing, Jovanovic, Babel.
                              Siiski mitte...

                              Reds XI: Reina, Kelly, Konchesky, Skrtel, Carragher, Lucas, Meireles, Gerrard, Maxi, Torres, Kuyt.
                              Subs: Hansen, Jovanovic, Ngog, Spearing, Poulsen, Shelvey, Eccleston.

                              Niisiis sama koosseis kes Chelsea kotti pani. Kui näidatakse sama ilusat mängu kui Chelski vastu esimesel poolajal, ei tohiks probleemi olla. Võidu korral võib ka 5ndaks tõusta, aga see oleneb juba teistest.

                              Kommentaar


                                Kurat kui kahju on hooaja lõpus nendest kaduma läinud punktidest..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X