320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täitsa pull mäng. selline tunne tekkis, et stoke'i võidule oli korralik klots panustatud 'pooli poolt.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      The last time Stoke beat Liverpool, Apple released their first Macintosh computer.


      Kommentaar


        thanx Stoke, te leevendasite mu valu.

        Kommentaar


          Miks me mängime nii faking sitasti?

          Kommentaar


            Miks siin pole veel uudist, et Hodgons astus tagasi? .

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Stoke tõi teid tagasi maa peale.
              Wigan jõudis juba ette.

              Kommentaar


                Just heard that Lucas is banned for the next game v West Ham...West ham have said they will appeal.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Hodgson jätkas muidugi oma hiilgavat võõrsilmängude statistikat Premmis, mis see oligi, mingi 65 kaotust ja 7 võitu vms. Täpselt ei mäleta. Mulle jääb endiselt segaseks kuidas Chelseat võita suudeti. Jaanuari peale ei taha mõeldagi, äkki suudab ta klubisse tuua veel Inglise talente nagu näiteks Carlton Cole ja Kevin Davies. Ühest Liverpooli foorumist hea list põhjuseid miks see mees pole piisavalt hea treener 'pooli jaoks:

                  How about Paul Konchesky
                  How about Christian Poulsen
                  How about signing a centre midfielder and playing him on the right
                  How about his hoof it tactics
                  How about his awful press conferences
                  How about his negativity away from home
                  How about Northampton
                  How about Daniel Agger
                  How about Pacheco
                  How about Aquilani
                  How about I've had enough of him

                  Ei ole tore, üldse mitte. Spurs ja City kaotavad kergekäeliselt punkte, aga selle asemel, et sellest kasu lõigata, kaotab Liverpool omakorda punkte ja näitab täitsa mannetut mängu.

                  Kommentaar


                    Kui pall ette ei jõua ja pealelööke ei tee siis ei saagi võita. Esimene värav oli küll koba, aga teenitud. Esimesest minutist saati oli Stoke teravam, iga Delapi sissevise oli hull. Kohtunik võttis aeg ajalt vastu mingeid imelike otsuseid, aga las ta jääda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      How about "We showed great character and now we'll have to focus on our next game"? Roy on mikrofoniga palju osavam kui kaks eelmist bossi. Mulle väga meeldib see, et ta ei põikle, vaid saadab ajakirjanikud otseteed sinna, kus nende koht. Kui vaja.
                      Jaaah, "jump in a lake" ja Taani reporterile "the two countries (Denmark and Swden) I never want to work in again" on tõelised pärlid. Oleks Roy samuti mõni välismaalane, küll teda ka kogu aeg meedias sõimataks tema ütluste pärast. Eks Rafa oleks ka teravamini öelnud, kui meedia oleks jäänud sama rahulikuks kui nad on Roy-ga. Roy surub Liverpoolile peale tõelist Fulhami stiili mis neile kohe üldse ei sobi. Hooaeg on alanud jubedalt, võõrsil ei suudeta pmst. midagi teha, aga meedia jääb rahulikuks, sest tegu on ju kogenud inglasest treenerina. Hodgson võib küll sobida Fulhami sarnase klubi lootsiks, aga mitte Liverpooli omaks. Hooaeg, poolteist tagasi lammutati ManUsi, Real Madride, Villasi ja Chelseasi ning võideldi karikate eest, nüüd peetakse Boltonit arvestatavaks ja tasemel klubiks. Igale mängule minnakse vastu arglikult ja kui läbi ime värav lüüakse, tõmbutakse kaitsesse. Kole.

                      Kommentaar


                        Miks ta ikka veel tagasi pole astunud .

                        Märgadest unenägudest siis:


                        PLZ GOD (A) .

                        Kommentaar


                          Kui oleksime võitnud üleelmise mängu, mis jäi 1 1 .. oleks 3 punni tulnud
                          Oleks eelmise mängu ka võitnud oleksime cityst 1 punkti kaugusel neljandast kohast .. aga ei
                          Ikka peab midagi pekki minema
                          U-21 on minu elu mõte!

                          Kommentaar


                            Ja liverpooli ametlikus foorumis on ka mitmeid teemasid AA kohta. Kas ta oli tõesti nii sitt, et oli vaja asemele tuua 4x parem keskväljakumootor Poulsen?
                            Nalja kui palju
                            U-21 on minu elu mõte!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ammu juba pekkis ju? Eks jaanuaris ole näha, mis plaanid NESV-il tegelikult on, et kas tehakse rahakohvrid lahti ja üritatakse võiduradadele pöörduda või hoitakse kurssi ja üritatakse lihtsalt ostu-müügiga profiiti teha nagu suvalise äriettevõttega.
                              Kas sina julgeks Hodgsonile anda u. 20 miljonit naela, et too uusi mängijad saaks tuua? Carlton Cole, hurraa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Cole tuli jutuks suvel, s.o. eelmise hooaja põhjal. Must mees kõmmutas eelmisel hooajal 10 väravat liigas (30-st mängust), millest rohkem suutis punasärkidest vaid Torres (18). Nüüd on muidugi hea tark olla, et hööhöö, ainult üks koll 12-st mängust.

                                Ei, ma ei annaks oma 20 miljonit quidi kellelegi, kui mul selline summa oleks.
                                Cole on keskpärane, selles on probleem. Hodgsoni viga ongi see, et mees on harjunud töötama väikese eelarve ja väikese klubiga, sellest ka Poulsen, Konchesky kes on parajad flopid. Vaja oleks korralikku ründajat, mitte mingit Heskey tüüpi hiiglast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X