320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Jah, ma tean, ainuke mäng kus mänginuks nagu "paari aasta tagune pool" oligi seesama võit Chelsea üle. Ülejäänd hooaeg on olnud tõestuseks et "sitast saia ei tee". Ei teinud eelmine hooaeg Benitez, ei tee see hooaeg Hodgson ning ei teeks ka miskine Rijkaard ilmselt. Ei noh, loomulikult võite Roy vallandada, siis tuleb uus treener ja saab veel rohkem solki omale krae vahele kuna tal on lausa kahe mehe soperdis seal ees ootamas - Benitezi jäänused + Roy flopid. Loomulikult KUI oleks raha ning KUI oleks turgu ja kvaliteeti turul millega korralik oma käe järgi verevahetus teha siis tasuks ... aga ma arvan et neid kahte "KUId" kahjuks ei ole olemas.
    Ma ei saa kahjuks aru, miks mingid tüübid siin ulumas käivad kui sitt 'pool on. Eks see ole igaühele näha. Võiks ju rõõmustada, et Arsel üks konkurent vähem, aga ei, on vaja tühja targutada.
    Danny Wilson, keda Hodgson vist isegi ei ole plaaninud põhis mängitada, lõi täna Shoti A-koondises oma esimese värava.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ma ei saa kahjuks aru, miks mingid tüübid siin ulumas käivad kui sitt 'pool on. Eks see ole igaühele näha. Võiks ju rõõmustada, et Arsel üks konkurent vähem, aga ei, on vaja tühja targutada.
      Danny Wilson, keda Hodgson vist isegi ei ole plaaninud põhis mängitada, lõi täna Shoti A-koondises oma esimese värava.
      Ma algselt ei tulnud siia uluma, vaid ühele noorhärrale vastama, kes ulgus et Roy tuleks kohe seina äärde panna. Ning keegi ei keela sul teiste meeskondade teemades sõna võtta nende hea või halva olukorra üle. Aga noh, kohe on vaja igast asjast tüli kakkuda.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Ma algselt ei tulnud siia uluma, vaid ühele noorhärrale vastama, kes ulgus et Roy tuleks kohe seina äärde panna. Ning keegi ei keela sul teiste meeskondade teemades sõna võtta nende hea või halva olukorra üle. Aga noh, kohe on vaja igast asjast tüli kakkuda.
        Ilmselgelt on meeskonnas midagi mäda, kui treener eelistab inglasi välismaalastele kes enamjaolt on talendikamad kui need mehed kes mängida saavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Ilmselgelt on meeskonnas midagi mäda, kui treener eelistab inglasi välismaalastele kes enamjaolt on talendikamad kui need mehed kes mängida saavad.
          See on nagu nõmme kalju, ainult et vastupidi!
          Ma nii huvi mõttes küsin, et kes teil need andekad välismaalased seal on siis, keda nii koledasti kiusatakse? Jovanovic ja Babel? Bwahaha.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            homegrown reegel paneb näkku.
            Ei pane näkku vaid toob välja teravalt välja tegemata töö. Siit tuleb taas hala Akadeemia nõrkusest ja et sealt ei tule piisavalt järelkasvu põhimeeskonnale. Krt isegi reservidesse ei tule sealt halligi. Kokkusattumus? Minuarust mitte. 12 aastat on eelistatud sisse osta mõttetuid mehi mõttetute summade eest pinki nühkima. 12 aastat on talentide või talendihakatiste tiibu rämedalt kärbitud. Ja nüüd öelda, et homegrown reegel paneb näkku? Lapsik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Siit tuleb taas hala Akadeemia nõrkusest ja et sealt ei tule piisavalt järelkasvu põhimeeskonnale. Krt isegi reservidesse ei tule sealt halligi.
              Möh? Reservid ongi sisuliselt Akadeemia. Sel hooajal vähemalt. Suurem osa Benitezi oste on klubist läinud.

              Edit: Tõsi, viimane viigimäng Blackpooliga pole sellest kõige parem näide. Aga seda seepärast, et osa mehi saavad maavõistlusnädalal põhitiimist puhkust. Fab Aurelio mängis 75 minutit ja on reaalne variant kaitsesse laupäeval.
              'pool: Jones, Flanagan, Aurelio (McGiveron 75), Mendy, Irwin, Shelvey (Spearing 45), Pacheco, Suso, Amoo, Bruna (Silva 61), Eccleston.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kas see on lapsik, et pool aastat ametis olnud treener eelistab inglasi neist talendikamatele välismaalaastele ainult seetõttu, et Premier League kehtestas homegrown reegli? Me teame ise ka, et akadeemiast pole pärast Gerrardi ühtegi tähtmängijat tulnud.

                Või olen mina lapsik, et selle põhjusena välja tõin?
                Homegrown reegel ei sunni sind eelistama inglasi. See seab kitsendusi, nõus. See, et peatreener ise eelistab mingit rahvust on tema enda isiklik draama. Seega väide, et mingi reegel paneb treenerit vaatama ainult ühte suunda on imo väär. Või ma sain millesti totaalselt valesti aru?

                Kommentaar


                  Pöidlad pihku, et kõik mehed tervetena tagasi tuleks.
                  U-21 on minu elu mõte!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aries Vaata postitust
                    Pöidlad pihku, et kõik mehed tervetena tagasi tuleks.
                    Ilmselt ei tule.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aries Vaata postitust
                      Pöidlad pihku, et kõik mehed tervetena tagasi tuleks.
                      Reds fume at Gerrard injury. England break agreement over how long he should play.

                      Kommentaar


                        Nojah, Gerrardi siis ilmselt sel aastal enam väljakul ei näe. 3-4 nädalat on esmane prognoos, aga tavaliselt võtab hamstring kauem.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Nojah, Gerrardi siis ilmselt sel aastal enam väljakul ei näe. 3-4 nädalat on esmane prognoos, aga tavaliselt võtab hamstring kauem.

                          oh jumal
                          Paremat jätku ei saa oodatagi hooajale
                          U-21 on minu elu mõte!

                          Kommentaar


                            Mis meile siis lähiajal vastu vaatab, ilma kaptenita? Haamrid kodus, siis Hodgsoni ettevaatlikku taktikat arvestades pea lootusetu Spurs võõrsil, Houllieri Villa kodus, tõusuteel Newcastle võõrsil, Fulham kodus. Uusaasta ümber kolmikmurrak Blackpool, Wolves, Bolton. Neist kaheksast mängust oleks vaja vähemalt pooled võita, et esikümne konkurentsis püsida. Kui rohkem tahta, siis rohkem.

                            Ja muidugi vahepeal veel euromängud: võõrsil Bukarestis ning kodus Utrechtiga. Tabelit vaadates võib edasipääsuks isegi ühest viigipunktist piisata, aga võib-olla tuleb üks mäng võita.

                            Raskeks läheb.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              vähemalt saavad teised näod ennast harida ning näidata ja oma eksistentsi tõestada.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                vähemalt saavad teised näod ennast harida ning näidata ja oma eksistentsi tõestada.
                                Jah, Gerrardi saab ju alati näiteks Poulseniga asendada. No problemo. Aga siis ootaks taanlaselt ka kohast taset.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X