320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Liverpool: Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Konchesky, Kuyt, Meireles, Poulsen, Maxi, Torres, Ngog. Subs: Jones, Aurelio, Kyrgiakos, Babel, Shelvey, Kelly, Eccleston.
    Tore, et ManU fänn end Liverpooli tegemistega kursis hoiab

    Kommentaar


      3-0 siis

      Hakkasin mängu vaatama alates sellest kui Torrese löök vv tõrjest latti raksatas ja vv Poulseni kauglöögi ristnurgast ära tõi. Siis anti tõsist turmtuld vastastele

      Tuju hea kohe kuigi Torrese oma oleks võinud sisse minna
      U-21 on minu elu mõte!

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        ...Üks West Hami supporter puhus mullitajast mulle....
        Ma ei usu, et ta sulle puhus.

        Aga mäng oli lõpuks ometi midagi mida vaadata suudab. Pall liikus hästi, lõime olukordi ja kaitsegi töötas hästi. oleks võinud paar veel lüüa oleks ehk tabelis veel tõusnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas ddbb Vaata postitust
          Ma ei usu, et ta sulle puhus.
          /facepalm
          ---
          Mäng ise oli täitsa hea, West Ham küll, aga mängiti isukalt. Väravaid võinuks rohkemgi lüüa, aga Green tegi mitu suurepärast tõrjet. Poulsenilt vist ka seni parim mäng 'pooli särgis.

          Kommentaar


            Aga tegelikult olid vastased ikka alla igasugust arvestust, spst tundus mäng ka hea. Nad ei teinud ja absul pressingut ja aega oli koguaeg tohhuija.
            Nägin ainult 1. poolaega.

            Kommentaar


              Vastased mängisid sama sitasti nagu meie võõrsil mängime. Roy võiks mingi nipi välja mõelda kuidas me võõrsilt ka paar punkti saaksime ja oleks tiptop juba. 9 punkti ainult liidrist maas, 4-s koht 3 punkti kaugusel. Tõmbame nüüd Spursil koti pähe ja siis on juba kõik võimalik. Kuigi ma väga kahtlen, et Tottenham meile punkte loovutab, aga kui me juba Chelskit võitsime, siis miks mitte Spursi ?
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                Vastased mängisid sama sitasti nagu meie võõrsil mängime. Roy võiks mingi nipi välja mõelda kuidas me võõrsilt ka paar punkti saaksime ja oleks tiptop juba. 9 punkti ainult liidrist maas, 4-s koht 3 punkti kaugusel. Tõmbame nüüd Spursil koti pähe ja siis on juba kõik võimalik. Kuigi ma väga kahtlen, et Tottenham meile punkte loovutab, aga kui me juba Chelskit võitsime, siis miks mitte Spursi ?
                Sest Chelsea läheb iga mänguga aina halvemaks.

                Kommentaar


                  Palju 6nne v6idu puhul. Kuulge, see on 2kki teie aasta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                    Palju 6nne v6idu puhul. Kuulge, see on 2kki teie aasta?
                    Ära peale võta.

                    Kommentaar


                      Minagi ei läheks eufooriassep pärast WH alistamist. Tõehetk saabub Spursiga mängides - sest nende ees tuleb müts maha võtta. Johnsson & co peavad Bale-i vastu midagi jubehääd välja mõtlema. Poulsen ülatas küll jah paari liigutuse ja pommlöögiga. Torres võiks särtsakam olla, siis on ta ideed läbilöögivõimelisemad.
                      See kiri siin on all

                      Kommentaar


                        Vaatasin, mis mängud 'poolil siis veel sel aastal liigas on:

                        28.11.2010 Tottenham Hotspur (A) - 0 punkti - 'pool on hetkel kohutav võõrsil, Spurs enda kodus aga tasemel
                        04.12.2010 Aston Villa (H) - 3 punkti - Villa on hetkel päris nõrk ja neilt võiks ju võidu ära võtta
                        11.12.2010 Newcastle United (A) - 1 punkt - ei ole viigis muidugi kindel, Newcastle võib ühel päeval tõsiselt lammutada, teisel päeval kaotada sama suurelt, seal võib kõike juhtuda
                        18.12.2010 Fulham (H) - 3 punkti - Fulhamil suhteliselt sama seis mis Villal, lootust kolmeks pungaks on
                        26.12.2010 Blackpool (A) - 3 punkti - siin pole midagi arutada, tuleb 3 punkti võtta, Blackpooli hoog on aeglustumas ja Liverpoolil vaja Anfieldil saadud häbi maha pesta
                        29.12.2010 Wolves (H) - 3 punkti - ei ole Wolves parimas vormis ja hetkel ei näe, et nad taas jalule suudaks tõusta

                        Minu ennustus siis, aga äkki olen liiga optimistlik.

                        Kommentaar


                          Eks sai tõesti hakatud laupäeval üpris ebakindla tundega mängu vaatama. Ei tea ju sel hooajal taas, milline 'pool väljakule jookseb. Aga mõnus oli kordki näha, et haarati mängul sarvist ja ei lastud end esimesest paarist luhtunud väravavõimalusest heidutada. 35 minutit õieti mängu oligi, aga see peaks meile just täpselt sobima hetkel. Ei mingit ülearu tõmblemist - ometi kord.
                          Haamrid olid muidugi kohutavad ka. Ei viitsinud nad pressida, polnud neil tahtejõudu teisel poolajal midagi üritada.

                          Londonist ei oota minagi midagi head. Spurs mängib parajasti suurepäraselt ja nende äärte kiirus on midagi, millele meil miskit pole vastu panna. Ehk aitaksid veidi Aurelio kogemused Konchesky ebastabiilsuse asemel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kogu mäng siin eelnevate poolt ilusti juba kokku võetud. 3p, keegi ei saand vigastada, isegi Poulsen mängis korralikult. Mis head meelt mulle veel teeb, et 3 väravat küll lõime, aga samapalju oli veel väga ohtlike pealelööke, mis kas läksid ultranapilt mööda või pidi Green suurepäraseid tõrjeid tegema.

                            Väike küsimus suurtele nuputajatele. Miks kõik ostud ei võiks nii kiiresti ja nii korralikult meeskonda sulanduda nagu Meireles?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              04.12.2010 Aston Villa (H) - 3 punkti - Villa on hetkel päris nõrk ja neilt võiks ju võidu ära võtta
                              Manu vastu mängisid ikka suht hästi. Blackburni vastu ka mänguliselt väga nagu viga polnudki, aga tulemust ei tulnud ja Robinson oli suht tasemel ;D . Lihtsad 3 punni pole kohe kindlasti mitte.

                              Kommentaar


                                Minu suur soov oleks siiski ühte staarründajat näha klubisse tulemas. (llorente, benzema) mida iganes.

                                Eelmine mäng west hami vastu näitas selgelt et Nkook isegi ei üritanud väravale minna. Oleks 4 4 2 formatsioonis näiteks Torres LLorente ... oi jumal
                                U-21 on minu elu mõte!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X