320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Llorrente oleks kll decent
    Ma jätaks ka nurgad number neljale.

    aga noh.. see fännide teeksid ja oleksid ja paneksid jms ei maksa suurt miskit, meie asi on cheerida
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      AA poleks pidanud minema laskma
      Kui Juventuses on hetkel pool meeskonda laatsaretis siis klaasmees Aquilani näitab jätkuvalt väga head mängu

      Hodgsonilt huvitav valik arvates et temast ei saa asja
      U-21 on minu elu mõte!

      Kommentaar


        kallid sõbrad.
        vaadates teie kompromissitut unistamist ründaja teemal, hakkasin ma mõtlema, et kui ees on 2 staarründajat, kamoon, llorente ega benzema või kes iganes staar ei piirdu küll mingi pingil kükitamisega, siis mis saab keskväljast? elik kes jääb välja?
        kui cole ja kuyt võivad äärel siiberdada, siis kas te tõesti näete sama ka sg ja meirelese puhul? või usute, et roy ütleb, et fak it, dm on ülehinnatud ja jätab keskvälja kvartetiks (vasakult paremale) cole-sg-raul-kuyt? või suudab sg mängida ka dm'is? või müüakse mees maha? või istutatakse meireles pingile?

        nii palju küsimusi, nii vähe vastuseid ja kell pole veel 11'ki. ilusat teisipäeva hommikut ja jään vastuseid ootama. (mitte kõigile küsimustele eraldi, vaid ühte, kõikehoomavat visiooni.)

        parimat,
        hm.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          kallid sõbrad.
          vaadates teie kompromissitut unistamist ründaja teemal, hakkasin ma mõtlema, et kui ees on 2 staarründajat, kamoon, llorente ega benzema või kes iganes staar ei piirdu küll mingi pingil kükitamisega, siis mis saab keskväljast? elik kes jääb välja?
          kui cole ja kuyt võivad äärel siiberdada, siis kas te tõesti näete sama ka sg ja meirelese puhul? või usute, et roy ütleb, et fak it, dm on ülehinnatud ja jätab keskvälja kvartetiks (vasakult paremale) cole-sg-raul-kuyt? või suudab sg mängida ka dm'is? või müüakse mees maha? või istutatakse meireles pingile?

          nii palju küsimusi, nii vähe vastuseid ja kell pole veel 11'ki. ilusat teisipäeva hommikut ja jään vastuseid ootama. (mitte kõigile küsimustele eraldi, vaid ühte, kõikehoomavat visiooni.)

          parimat,
          hm.
          See valikute probleem ongi see probleem, mida meil vaja on ;D .

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            või suudab sg mängida ka dm'is? või müüakse mees maha? või istutatakse meireles pingile?
            SG poleks vist see parim DMF, kuid Meireles suudab seal kenasti mängida.
            Kuid küsimus, kas Cole oleks vaskule äärele see parim mängija? Imo ta rohkem keskväljapoiss kui winger?

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              kallid sõbrad.
              vaadates teie kompromissitut unistamist ründaja teemal, hakkasin ma mõtlema, et kui ees on 2 staarründajat, kamoon, llorente ega benzema või kes iganes staar ei piirdu küll mingi pingil kükitamisega, siis mis saab keskväljast? elik kes jääb välja?
              kui cole ja kuyt võivad äärel siiberdada, siis kas te tõesti näete sama ka sg ja meirelese puhul? või usute, et roy ütleb, et fak it, dm on ülehinnatud ja jätab keskvälja kvartetiks (vasakult paremale) cole-sg-raul-kuyt? või suudab sg mängida ka dm'is? või müüakse mees maha? või istutatakse meireles pingile?

              nii palju küsimusi, nii vähe vastuseid ja kell pole veel 11'ki. ilusat teisipäeva hommikut ja jään vastuseid ootama. (mitte kõigile küsimustele eraldi, vaid ühte, kõikehoomavat visiooni.)

              parimat,
              hm.
              vau, sa raiskasid nii palju energiat pseudoprobleemi üle.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                et siis meireles kaitsvaks poolikuks vä?
                jube raske on siinsetelt meestelt mingit konkreetset vastust saada.

                seda tahtsin ka öelda, et ei ole pseudoprobleem. ma tahaks küll, et praegusest top8-potentsiaaliga liverpoolist saaks top3-6 liverpool. puhtalt selle pärast, et üks teine äärmiselt ebasümpaatne sats sealt (top4st siis) välja trügida.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  seda tahtsin ka öelda, et ei ole pseudoprobleem. ma tahaks küll, et praegusest top8-potentsiaaliga liverpoolist saaks top3-6 liverpool. puhtalt selle pärast, et üks teine äärmiselt ebasümpaatne sats sealt (top4st siis) välja trügida.
                  Kuule tõmba ülbust nats vähemaks. Ausalt.

                  Stok juba kenasti vastas, miks su küsimus on pseudoprobleem.

                  Ma omalt poolt küsiks veel, et kes on need 7 tiimi, kelle koosseisus rohkem potentsiaali praegu on.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    ründaja ründajaks - pigem näen mina probleemi ühe everyone-must-s*ck-my-c*ck keskkaitsja puudumises... kes siis lisaks juhedamisele on ise ka kaljukindel.
                    Häda on meil selles, et head keskkaitsjad on olemas (ja oskavad ka möliseda), kuid mitte väge head (kõikidel on omad miinused) ning pidev vangerdamine kaitseliinis tekitab ebakindlust.
                    Üldjuhul öeldakse, et 'pool lagunes Alonso lahkumise pärast, siis selles ei ole ma tänini veendunud. Ennem süüdistaks isegi särgisponsori muutumist.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mina ostudesse ei usu, eriti mitte keset hooaega. Ehk leidub oma satsist veel mõni kasutamata kalliskivi - Danny Wilson näiteks.
                      Tippklassi ründajat aga ei tule, sellega võiks juba vaikselt leppida.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kuule tõmba ülbust nats vähemaks. Ausalt.

                        Stok juba kenasti vastas, miks su küsimus on pseudoprobleem.

                        Ma omalt poolt küsiks veel, et kes on need 7 tiimi, kelle koosseisus rohkem potentsiaali praegu on.

                        mis sul nüüd hakkas? täiesti siiralt mõtlesin enda kirjutatut. pardoon, et ma aquamani laenult tagasi tulekut väga võimalikuks ei pea, selle hooaja lõikes on see nkn võimatu.

                        ja top8 all pidasin ma silmas, et pool jageleb kohtadele 5-8.
                        aga seitse tiimi: manu, chelski, arse, man.sh, totts, safc ja villa. ega sa ei peagi selle listiga (loe: villa lugemisega sama potentsiaalikaks kui pooli) nõustuma.
                        minu silmis jääb pooli potentsiaal madalaks olematu vahetusründaja, dazboobi väljendatud kaitsja(te), vasakpooliku ja kõikuva vormiga sg lootuse-vankri ette aheldamise taha.

                        seda, miks praegune top4 suurema võimekusega kui pool on, ma sulle vast seletama ei pea. andes ülejäänud kolme kohta omapoolseid ütlusi, siis kõik need meeskonnad on paremini komplekteeritud kui pool, eriti ründava iseloomuga mängijate osas. jahah, tottsil on semi-kaitsekriis (ja ilmselt paneb chelskigi hooaja mingil hetkel olude sunnil drogba ja essieni keskkaitsesse, for that matter), aga see ei ole siiski võrreldav pooli muredega kui mingi suurematsorti vigastustelaine peaks tulema. sg ja agger on juba hetkel audis, lisa neile veel mingi 1-2 põhimehest vigastatut ja kellad võivadki kõlada.

                        istun mcnamaraga ühte paati selle ründaja asjus. suur võit, kui praegusel no-value-on-the-market ajal kellegi asjalikuma kui ngogi endale saaks, sest no tõesti - kui võtta 'pooli 4 parimat ründajat (torres, ngog, käut, babel/maxi?) ja hakata kõrvutama (kasvõi nende samade) eelpoolmainitud meeskondade sarnaste listidega, siis kipub see pisar tahes-tahtmata silmanurka tulema.


                        peace, love & understanding, nagu öeldakse.
                        hm.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Olgu siis selgelt välja toodud, et hea puhta ründaja järele oleme nutnud Peter Crouch'i lahkumisest saati !

                          Kommentaar


                            Noh, Hamann tagasi
                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              Roy Hodgson has been manager for 105 away games in English football. He has only won 13 of those games.

                              Bring on your Tottenham!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Olgu siis selgelt välja toodud, et hea puhta ründaja järele oleme nutnud Peter Crouch'i lahkumisest saati !
                                Täpselt nii ongi
                                U-21 on minu elu mõte!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X