320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Ja mis Aquilanisse puutub siis on ju tore, kui poiss itaalias terve on ja imelisi sööte jagab. Eelmine hooaeg oli ta suurema osa ajast vigane ja ei jaganud midagi. Ei näe, et ta oleks see mängija kes iga mäng kastanid tulest tooks ja tulemuse meie kasuks pööraks.
    Aquilani demonstreeris eelmisel hooajal selgelt, et Inglise liiga pole talle sobiv koht.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas laas Vaata postitust
      Insua on ju siiani 'poolis, ta on lihtsalt laenul. Aurelio tõi just Hodgson ise tagasi, ta oli lihtsalt pikalt vigastatud.


      Kumbki pole inglane ja nad ei mängi sama positsiooni. Pealegi on Poulsen ju pingimees.


      Carra on sel aastal hoopis ääres mänginud. Ja Agger on teatavasti pikalt vigastatud olnud, enne seda kuni septembri lõpuni oli ta ju põhis.
      Ma tean, et Insua on laenul, aga kui paljudel juhtudel selliste hooaja pikkuste laenude korral mängijad veel tagasi tulevad? Pigem üritab laenav klubi neilt mängijat ära osta. Poulsen-Aquilani võrdluse puhul ei rääkinudki neist kui "eelistame inglasi". Jutu mõte oli selles, et sellist kallist, palju paremat ning ka nooremat meest eelistatakse Poulsenile, kel vanust niigi palju ja kiirust sama palju kui Carral. Las ta olla pingimees, aga kui on vahetust vaja siis oleks Aquilani pingilt ka parem. Pakun, et isegi Spearing on sama hea kui Poulsen, selle taanlase näol on tegu mõttetu ostuga. Carra on see aasta enamik ajast keskkaitses olnud, nagu alati. Äärel palju vähem. Aggeriga on üldse olukord väga imelik. Pärast ManU mängu Taani pressiga rääkimist, tehti valmis mingi artikkel, nagu oleks Agger öelnud, et ei ole Hodgsoniga rahul (midagi sellist ta muidugi ei öelnud.) Pärast ManU mängu jäi Agger haigeks ja sai mingi tõsise vigastuse millest ta paraneb juhuslikult umbes selleks ajaks, kui jaanuari üleminekuteaken avaneb. Tahaks loota et tegu on vaid mingi vandenõuteooriaga ja et Aggerit 'pooli särgis veel näeb.
      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Siin räägib Roy Pacheco'st.


      Ja sa ei saa krt rääkida ründes "eelistame-inglast-teistel" juttu. 2x Holland, prantsusmaa ja hispaania. Noor Eccelstone on alles esimene piimavuntsidega inglane.
      Liverpoolis mängitatakse Pachecot miski pärast äärel, positsioonil kus praegult saavad üsna tihti mänguaega Shelvey ja Babel, vahel ka Eccleston. Olgu, Babel ei ole inglane, aga miks Pacheco võimalust ei saa? Andku vähemalt Euroopaski mänguaega, aga ei. Iga minut mis Babel saab, peaks minema Danile, Babelil on olnud piisavalt võimalusi enda tõestamiseks.
      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Aquilani demonstreeris eelmisel hooajal selgelt, et Inglise liiga pole talle sobiv koht.
      Mitu täismängu ta sai? Stok ütles pmst. juba kõik.

      Kommentaar


        Ma ei tea kas 'Pooli kaitseliin niigi organiseeritud ja distsipliinne oleks kui Carra poleks põhis. Selge on see, et ta on parem kesk- kui äärekaitsjana. Julgen praeu olla skeptiline tema põhist väljajätmise suhtes.
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Ma tean, et Insua on laenul, aga kui paljudel juhtudel selliste hooaja pikkuste laenude korral mängijad veel tagasi tulevad? Pigem üritab laenav klubi neilt mängijat ära osta.
          Sellise retoorilise küsimuse esitamine pole mingi argument. Jah, osad mehed tulevad laenult tagasi, teised aga ei tule. Selle põhja ei saa aga Insua kohta mingeid järeldusi teha ju. Insua on praegu jätkuvalt 'pooli mängija ja punkt.

          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Poulsen-Aquilani võrdluse puhul ei rääkinudki neist kui "eelistame inglasi". Jutu mõte oli selles, et sellist kallist, palju paremat ning ka nooremat meest eelistatakse Poulsenile, kel vanust niigi palju ja kiirust sama palju kui Carral. Las ta olla pingimees, aga kui on vahetust vaja siis oleks Aquilani pingilt ka parem. Pakun, et isegi Spearing on sama hea kui Poulsen, selle taanlase näol on tegu mõttetu ostuga.
          Sinu algsest postitusest ma lihtsalt sain nii aru, et sa tõid kolm näidet teemal "If only they were english" vms, ja see oli see keskmine. Aga see selleks.

          Kõigepealt - ma eeldan, et sul läks jutu mõte seekord kogemata vastupidi kirja, kui sa tegelikult tahtsid, sest Aquilanit ju ilmselgelt ei eelistata Poulsenile. Ja sellest lähtuvalt ikkagi - Poulsen ja Aquilani pole ju üldse sama positsiooni mängijad. Miks sa neid nii hirmsasti võrrelda tahad? Ja pealegi, Aquilani ju plekkis mitukümmend milli - sellist meest ei jaksa 'pool küll praegu pingil hoida. Las ta siis parem saagu juba mujal mängida ja passigu juba oluliselt odavam Poulsen pingil, lõpetab seal vaikselt oma karjääri jne. Kusjuures mulle kah Aquilani eelmise hooaja lõpus juba täitsa meeldis, ja Poulsen mulle kohe üldse ei meeldi 'poolis. Lihtsalt ma ei saa selle vastanduste loogikast aru. Pigem oleks teema, et miks eelistatakse Gerrardi, Kyuti või Maxit Aquilanile.

          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Aggeriga on üldse olukord väga imelik. Pärast ManU mängu Taani pressiga rääkimist, tehti valmis mingi artikkel, nagu oleks Agger öelnud, et ei ole Hodgsoniga rahul (midagi sellist ta muidugi ei öelnud.) Pärast ManU mängu jäi Agger haigeks ja sai mingi tõsise vigastuse millest ta paraneb juhuslikult umbes selleks ajaks, kui jaanuari üleminekuteaken avaneb. Tahaks loota et tegu on vaid mingi vandenõuteooriaga ja et Aggerit 'pooli särgis veel näeb.
          See, et Agger on tõsiselt vigastatud on mu meelest pigem kahjuks tüüpiline, mitte imelik olukord. Sinu vandenõuteooria võiks kõlada loogiliselt ainult juhul kui Agger ise tahab ära minna. Klubil poleks mitte mingit moodi kasulik mõelda välja kellelegi olematu ränk vigastus ja siis ta kohe pärast paranemist, aga ilma mingi mängupraktikata maha müüa. Ja vaevalt, et premmi klubid ka mingeid taolisi levadalikke nilbusi teevad.

          Kommentaar


            Algselt postitas laas Vaata postitust

            Sinu algsest postitusest ma lihtsalt sain nii aru, et sa tõid kolm näidet teemal "If only they were english" vms, ja see oli see keskmine. Aga see selleks.

            Kõigepealt - ma eeldan, et sul läks jutu mõte seekord kogemata vastupidi kirja, kui sa tegelikult tahtsid, sest Aquilanit ju ilmselgelt ei eelistata Poulsenile. Ja sellest lähtuvalt ikkagi - Poulsen ja Aquilani pole ju üldse sama positsiooni mängijad. Miks sa neid nii hirmsasti võrrelda tahad? Ja pealegi, Aquilani ju plekkis mitukümmend milli - sellist meest ei jaksa 'pool küll praegu pingil hoida. Las ta siis parem saagu juba mujal mängida ja passigu juba oluliselt odavam Poulsen pingil, lõpetab seal vaikselt oma karjääri jne. Kusjuures mulle kah Aquilani eelmise hooaja lõpus juba täitsa meeldis, ja Poulsen mulle kohe üldse ei meeldi 'poolis. Lihtsalt ma ei saa selle vastanduste loogikast aru. Pigem oleks teema, et miks eelistatakse Gerrardi, Kyuti või Maxit Aquilanile.
            Võrdlen Aquilanit Poulseniga, sest kui Aquilani osteti siis seda Alonso asemele. Alonso mängis keskväljal koos Mascherango, mõlemad kaitsvamad poolikud. Benitez nägi Aquilanis samasugust mängijat. Mascherano müüdi maha, asemel osteti Meireles. Aquilani saadeti hooaja pikkusele laenule, võimalusega, et Juve saab ta lõpus välja osta. Aquilani läks Itaaliasse, asemele tuli Poulsen ja keskväli nõrgenes veelgi. Mu jutu mõte ei seisnenud selles, et Aquilani peab pingil olema, vastupidi, ta peaks just väljakul olema, aga kui ta oleks pingil nagu Poulsen, oleks ta vahetusest endiselt parem. Miks on vaja 5 milli eest osta mingit aeglast taanlast pingile enda karjääri lõpetama? Pingil võivad 'pooli enda noored ka istuda.

            Kommentaar


              Liverpool: Reina, Johnson, Konchesky, Carragher, Skrtel, Lucas, Meireles, Maxi, Kuyt, Ngog, Torres. Subs: Jones, Cole, Kyrgiakos, Aurelio, Babel, Poulsen, Jovanovic.

              Kommentaar


                Aurelio võiks Konchesky asemel platsil olla + ma väga loodan , et Glen Johnson saab Gareth Bale'ga hakkama. Kui ei saa, saab väga raske olema.

                Kommentaar


                  Pole üldse paha koosseis.

                  Kommentaar


                    Aurelio Konchesky asemele ja tegu oleks vist parima võimaliku koosseisuga hetkel.

                    Mida see Maxi tegi esimese poolaja lõpus...

                    Kommentaar


                      Kuyt on olnud üsa halb, aga ma teda veel ei võtaks välja, mees suudab palju.Päris hea värav Skrtelilt.Aurelio võiks tõesti Konchesky asemele tulla.Maxi, Lucas ja Carra - parimad hetkel.

                      Kommentaar


                        Kardan millegi pärast et Carragher saab teise kollase...

                        Kommentaar


                          Ma teeks vahetuse ära Kuyt sisse Cole.

                          Torrese söödud on super, aga vahepeal on otsustamisega probleeme. Bassong on kaks korda juba palli jala eest ära lükanud.

                          Kommentaar


                            Võtke Välja!! :d

                            Kommentaar


                              ilus mäng

                              Kommentaar


                                Valus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X