320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma näen seda pendla asja muidu nii, et pall peab üle joone olema, seda ta ei olnud.
    kuna aga müür oli, pidi olema pea meetrikene kastis, siis loogiline järeldus oli kohtunikul lihtne ning mõistetav.

    üldises plaanis ei saa kohtunikutööga rahul olla, kuid ega ta erilist rolli ei mänginud ka.

    kaotusest on kahju, mäng oli hea, Kuyt'i pidanuks Roy ikkagi välja vahetama, sest see mees oli liimist lahti... ei tea, kas Bale oli mõtetes või puges külm naha vahele.

    ja kaitseliin... kehvakene on see meil, ikka päris kehvakene.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Selgemast selgem on asjaolu, et Roy ostudest on kõige õnnestunum (vb ka ainuke õnnestunud ost) Meireles !
      Ka eile jäi vaid paarkend senti puudu, et oleks tõeliselt ilusa maiuspala sisse lajatanud.

      Kommentaar


        Houllier Anfieldil tuttavaid ei kohta. Carra aut uue aastani. Keskel pole kreeklasele ja slovakile siis alternatiive.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          iroonia?
          Sarkasm.
          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Houllier Anfieldil tuttavaid ei kohta. Carra aut uue aastani. Keskel pole kreeklasele ja slovakile siis alternatiive.
          Kelly, Wilson? Või sa noortega ei arvestanud?

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Kyrgiakos kah päris tark, alles siis ajas ennast pingilt püsti kui Carra ta peale röögatas.

            Kommentaar


              1. mida nina on doktorihärral...

              2. "live"na vaadates tundus, et hr. carragher oli pahane kaamera mehe peale, et too teda filmib.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                gif
                Mis selle tsitaadi eesmärk oli? Arstid ammu väljakul, Soto aga ikka istub. Su pilt näitab täpselt selle ära kuidas Carra väljakult ära tuleb ja kuidas Kyrgiakosel pole särkigi veel seljas. Tsitaadi vajalikkusest ei saanud aru.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Jättes sõimlemise zipi ja Makuzi eralõbuks, teen väikese katse õigustada Kürgiakost. Mulle tundub, et selleks, et saada heaks jalgpalluriks, peab igal juhul ohverdama arstiõpingud ning ilmselt just seetõttu ei suutnudki Kürgiakost pingilt tuvastada, et Carral on õlanihestus ning ei saa enam edasi mängida. Kuid sellegipoolest võiks pingipoisid olla valmisolekus nr 1, s.t. vähemalt õiget värki särk seljas.
                  Kyrgiakost üksi ei süüdistanudki, seal targemad mehed pingil oleks pidanud ta kohe sooja tegema saatma, kui Carra vigane tundus ja arst väljakule jooksis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    ma näen seda pendla asja muidu nii, et pall peab üle joone olema, seda ta ei olnud.
                    Kui pall on küljejoone peal siis on ta väljakul. Kui pall on kastijoone peal siis on ta kastis.

                    Pealegi, viga ei sõltu absul palli asukohast, vaid sellest kus viga tehti. Viga tehti joone peal, seega kastis.

                    Kommentaar


                      Tegelikult see gif ei näidanud väga ilmekalt seda olukorda. Just enne seda Carra sõimlemise kaadrit näitas pingil vahetusmängijaid. Kyrgiakos näis seal pingil justkui magavat, st lebas mugavalt pingil. Carra äratas üles vist.

                      Mängulises mõttes oli päris kena pela pealtvaatajale. Kahjuks jäin järjekordselt kaotajatiimi toetajaks. : (
                      See FA Cup'i loos ei suutnud ikka paremini minna? Tulevad kaks põnevat mängu järjest, ManU võõrsil ning Everton kodus.

                      ot: zip, võin tsitaadi ära ka võtta, see oli seal lihtsalt olukorra väljatoomiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                        Tegelikult see gif ei näidanud väga ilmekalt seda olukorda. Just enne seda Carra sõimlemise kaadrit näitas pingil vahetusmängijaid. Kyrgiakos näis seal pingil justkui magavat, st lebas mugavalt pingil. Carra äratas üles vist.

                        Mängulises mõttes oli päris kena pela pealtvaatajale. Kahjuks jäin järjekordselt kaotajatiimi toetajaks. : (
                        See FA Cup'i loos ei suutnud ikka paremini minna? Tulevad kaks põnevat mängu järjest, ManU võõrsil ning Everton kodus.

                        ot: zip, võin tsitaadi ära ka võtta, see oli seal lihtsalt olukorra väljatoomiseks.
                        Teades kui head semud Woy ja SAF on siis läheb Woy Euroopa Liiga peale keskenduma ja ei hakka OT-l kära tekitama. Suuri lootusi ei paneks FA Cupile, mitte sellise Liverpooliga sellise ManU vastu.

                        Kommentaar


                          Krt vaatasin 'pool vs tottenham mängu tagant järgi ära ja lihtsalt jube ...
                          Maxi juba teist mängu teeb 1on1 väravavahiga ei tea mida (esimene kord chelsea vastu mängu lõpus) nüüd jälle
                          Torres 2 100% võimalust lihtsalt ära koksata 1on1 väravavahiga ja ma ei saa aru kas meie poisid tahavad palliga väravasse joosta või mis on?
                          Eriti maxi kes hakkab seal väravavahist mööda mängima jne, no lihtsalt koksa nurka ja kõik
                          Kahju Kahju
                          U-21 on minu elu mõte!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Kelly, Wilson? Või sa noortega ei arvestanud?
                            Oot, kas sina olid see, kellele inglased ei meeldinud? Ses mõttes ei tule ju Kelly arvesse, lisaks kuna ta on äärekaitsja.
                            Aga Wilson oleks põnev valik. Kardan, et liiga põnev.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Oot, kas sina olid see, kellele inglased ei meeldinud? Ses mõttes ei tule ju Kelly arvesse, lisaks kuna ta on äärekaitsja.
                              Aga Wilson oleks põnev valik. Kardan, et liiga põnev.
                              Miks mulle inglased ei meeldi? Mulle ei meeldi kui Roy eelistab inglasi teistest rahvustest mängijatele isegi siis kui nad paremad ei ole, Konchesky - Aurelio on väga hea näide.

                              Kelly nüüd küll äärekaitsja ei ole, lemmikpositsioon keskkaitse kus ta ka enamik ajast mänginud on (tulles läbi akadeemia ja reservide.= Põhitiimis on konkurents aga keskkaitses väga tugev ja seal pole talle võimalust antud ja on hoopis äärele pandud siis kui vaja Johnsonile puhkust anda või kui kedagi äärele pole panna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Kui pall on küljejoone peal siis on ta väljakul. Kui pall on kastijoone peal siis on ta kastis.

                                Pealegi, viga ei sõltu absul palli asukohast, vaid sellest kus viga tehti. Viga tehti joone peal, seega kastis.
                                mkay. eks ta nii ole jah, et pendla määramiseks võib pall olla väljaku teisel poolel.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X