320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hheipss Vaata postitust
    Oh issand, miks Woy Aggerist lahti saada tahab ? Agger parim kaitsja klubis.
    klaasmees
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Tegelikult on Johnsoni lahkumisest mingi paar kuud sahistatud. Eks jaanuaris selgub, kas sahinaks need jäävadki või järgneb ka tegu.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Päris idiootlikku kõmu pole ka mõtet siia postitada. Dzeko eest saab Wolfsburg korraliku raha, neil pole mingit põhjust teda kahe 'pooli ebaõnnestuja vastu vahetada.
        Mänge nagu nii ju ei toimu millest rääkida. Telegraph tavaliselt selline kuulujuttude levitaja ei ole, neilt ka allikas.

        Kommentaar


          Nüüdseks olen juba enda arvamuses, et Roy on igati kehvem valik kui Rafa, täietsi veendunud. Praegu ma tervitaks kahe käega hispaanlase tagasitulekut ja Roy pensionilelöömist. Milleks lüüa minema mängijaid nagu Agger, Johnsson ja isegi Jovanovic? Ja kas tõesti on vaja tohutult teist tippklassi ründajat Torrese kõrvale kui Ngog on tegelikult läbi hooaja palju stabiilsemalt ja tippründajaks kujunevalt mänginud? Wenger teeb noortesse uskumisega minule küll silmad ette.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            Jah, Ngog oskab mängida ja väravaid lüüa küll. Meeskonda oleks vaja hoopis uut ja paremat vasakkaitsjat, sest Konchesky on saast. Üks kiire ja häid tsenderdusi jagav äär oleks ka vajalik, Ashley Young, Arda Turan või kedagi sellist.

            Kommentaar


              Enne pole nendest täiendustest mingit kasu kui Woy pukis on ja enda Fulhami stiili vägisi peale surub. See mees ei sobi lihtsalt Liverpooli treeneriks, Fulhami sarnaste klubide treeneriks küll, aga mitte Liverpooli omaks. See kuidas ta enda mängijad meedias maha teeb, see milliseid mängijad ta sisse toob- see ei ole lihtsalt Liverpooli treeneri moodi. Kes teab, mis mängijad ta veel jaanuaris võib tuua kui juba on sisse toonud Konchesky ja Poulseni kes mitte midagi ei suuda. Hooaja keskelt teda vaevalt vallandatakse, aga hooaja lõpus tahaks seda kindlasti näha. Raske on alustada puhtalt lehelt kui pukis on endiselt Roy Hodgson, mees kes määrati Liverpooli treeneriks nö. hädaolukorras, kus eelmised omanikud ei olnud veel klubi maha müünud ja uut treenerit oli vaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Enne pole nendest täiendustest mingit kasu kui Woy pukis on ja enda Fulhami stiili vägisi peale surub. See mees ei sobi lihtsalt Liverpooli treeneriks, Fulhami sarnaste klubide treeneriks küll, aga mitte Liverpooli omaks. See kuidas ta enda mängijad meedias maha teeb, see milliseid mängijad ta sisse toob- see ei ole lihtsalt Liverpooli treeneri moodi. Kes teab, mis mängijad ta veel jaanuaris võib tuua kui juba on sisse toonud Konchesky ja Poulseni kes mitte midagi ei suuda. Hooaja keskelt teda vaevalt vallandatakse, aga hooaja lõpus tahaks seda kindlasti näha. Raske on alustada puhtalt lehelt kui pukis on endiselt Roy Hodgson, mees kes määrati Liverpooli treeneriks nö. hädaolukorras, kus eelmised omanikud ei olnud veel klubi maha müünud ja uut treenerit oli vaja.
                100% nõus!
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  2 nädalat mängupuhkust on teid tigedaks teinud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    2 nädalat mängupuhkust on teid tigedaks teinud?
                    Ma olen ammu juba tige, Blackpooli ja Evertoni mängudest saati, raske on rahul olla treeneriga kes peab enda tiimi mängu heaks, kuigi tegelt istus tiim terve mängu kaitses ja kaotas 0-2. Raske on rahul olla treeneriga kes rahulikult naeratab pärast derby kaotamist linnarivaalile nagu oleks see tühiasi. Veab kui üldse Euroopa liigasse saab- võõrsilmängudelt ju eriti punkte loota ei ole.

                    Kommentaar


                      1. Evertoni mäng polnud meite poolt üldse mitte paha üritus... võrreldes siis eelnevate mängudega.
                      2. Tra, sa tead millepeale ta naeratas?
                      3. Eks vaatab hooaja lõpus, mis seis meil kamandaga on. Selge on see, et optsioone on vaja tekitada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        1. Evertoni mäng polnud meite poolt üldse mitte paha üritus... võrreldes siis eelnevate mängudega.
                        2. Tra, sa tead millepeale ta naeratas?
                        3. Eks vaatab hooaja lõpus, mis seis meil kamandaga on. Selge on see, et optsioone on vaja tekitada.
                        Vaatasid sa ikka Evertoni mängu? Tegu oli sama jubeda esitusega kui eelnevad Blackpoolid ja teised- pikk pall ette ja ründes ei suudetud midagi teha. Pärast seda hakkasid esitused natuke ülesmäge minema, aga võõrsil ei osata endiselt mängida, saadakse 1-0 juhtima ja siis proovitakse ülejäänud mäng seda eduseisu kaitsta.

                        Kommentaar


                          Wolverhamptoni vastu läheb väidetavalt selline koosseis: Reina; Johnson, Skrtel, Agger, Konchesky; Lucas, Meireles; Kuyt, Gerrard, Maxi; Torres.

                          Kommentaar


                            Ainult võit sobib täna.

                            Kommentaar


                              Võit tuleb ära kah ! Kui ei tule võitu, siis peaks kindlasti treeneri vahetus tulema. Wolves on vist kõige sitema away rekordiga meeskond ?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Vaatasid sa ikka Evertoni mängu? Tegu oli sama jubeda esitusega kui eelnevad Blackpoolid ja teised- pikk pall ette ja ründes ei suudetud midagi teha. Pärast seda hakkasid esitused natuke ülesmäge minema, aga võõrsil ei osata endiselt mängida, saadakse 1-0 juhtima ja siis proovitakse ülejäänud mäng seda eduseisu kaitsta.
                                "Evertoni mäng polnud meite poolt üldse mitte paha üritus... võrreldes siis eelnevate mängudega."

                                mingi idee, nägemus ja tahe oli seal mängus aimatav
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X