320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sigpic

    Kommentaar



      BBC-s veel Hansen ja co. räägivad kuidas Hodgson pole süüdi, kuidas talle jäeti Rafa poolt halb meeskond ja kuidas omanikud peavad Royd toetama, uskumatu lihtsalt.

      Kommentaar


        Seda Royd hoitakse ka nagu sitta pilpa peal.
        Tundub, et temast ei saagi lahti.

        Kommentaar


          Last time #lfc had less points at turn of the year was in 1953-54 ... the season they were relegated.

          Kommentaar


            Leidsin BBC lehelt huvitava artikli:

            Kommentaar


              Väga pimedad ajad, oh isand ja käskija. Väärt aasta sai väärt lõpu.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                põhimõtteliselt õige jutt, aga mis valemiga hoiab Roy sees trennipoisse, kes on alavormis, kes on pikemalt aega sitad, mis valemiga ta võtab ära kõige aktiivsema-energilisema mängija, mis valemiga tuuakse platsile veel paska juurde?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  põhimõtteliselt õige jutt, aga mis valemiga hoiab Roy sees trennipoisse, kes on alavormis, kes on pikemalt aega sitad, mis valemiga ta võtab ära kõige aktiivsema-energilisema mängija, mis valemiga tuuakse platsile veel paska juurde?
                  Mulle jäi eile mulje, et treeningukvaliteediga on midagi hullu lahti. Ehk ma ei tea päris hästi, millega Sammy Lee ja co seal tegelevad. Enamik neist meestest on suutnud punases või mõnes muus särgis normaalselt mängida - tänaseks on alles ainult valesöödud ja pikk pall ette taktika. Seejuures ilma peamänguvõimeta ründajata.
                  Mäletan vist eilsest kahte mõneminutilist perioodi kui vastasele suudeti oma mäng peale suruda. Tavapäraselt suudeti Anfieldil seda teha 90 minutit.
                  Minu silmis on asi üldiselt mäda. Nii mängijate kui staffi osas. Osa ei oska, osa ei taha. Teise esheloni inimesed. Hodgson ilmselt pole nullist alustaja - küllap siis suvel hakkab jälle ülesehitus otsast pihta.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Mulle jäi eile mulje, et treeningukvaliteediga on midagi hullu lahti. Ehk ma ei tea päris hästi, millega Sammy Lee ja co seal tegelevad. Enamik neist meestest on suutnud punases või mõnes muus särgis normaalselt mängida - tänaseks on alles ainult valesöödud ja pikk pall ette taktika. Seejuures ilma peamänguvõimeta ründajata.
                    Mäletan vist eilsest kahte mõneminutilist perioodi kui vastasele suudeti oma mäng peale suruda. Tavapäraselt suudeti Anfieldil seda teha 90 minutit.
                    Minu silmis on asi üldiselt mäda. Nii mängijate kui staffi osas. Osa ei oska, osa ei taha. Teise esheloni inimesed. Hodgson ilmselt pole nullist alustaja - küllap siis suvel hakkab jälle ülesehitus otsast pihta.
                    võib olla olekski õige kõik staarid ja vananevad kännud maha müüa ning jätkata nendega kes tahavad ja suudavad mängida,ehk on teil noortes poisse kes saaks sel tasemel hakkama.aga kui midagist ikka ei muutu siis ei ole ka kaugel championship,hetkel vaid 3 punkti kaugusel.Kahju vaadata mis Teie klubis toimub,pigem ikka liverpool kui need manud,chelsead.
                    Kui väike Sammy veel boltonis abitreener oli siis sai ta oma tööga väga hästi hakkama,või lihtsalt sobisid suur ja väike nii hästi.Tooge Big Sam pukki ja küll asi paraneb!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      ...ma tahaks lisada, et nii kitsalt mängides polegi võimalik kuskilt läbi pressida. Mis mõttega minna kahe ründajaga peale, kui äärtel on neid toitmas Meireles ja Kuyt (ja tema ka "valel" pool võrreldes tavalisega). Kust näha statistikat, mitu tsenderdust tehti üldse? Mingi hetk oli hästi näha, kuidas kogu platsi ulatuses pidi vasakut äärt katma Konchesky üksi, sest teised udud olid kõik platsi keskele kokku kogunenud ja põrklesid seal ilma kindla eesmärgita omavahel. Ja iga kord kui Paulike palli lähedusse satub, siis on ausalt öeldes hirm.

                      Muidugi on ka mängijad süüdi (täiesti kohutavad puuted/sööduvead jne), aga onu Woy võiks mu meelest asjad siiski kokku pakkida. Tõesti ei kujuta ette, et jaanuari aken (või ka suvi, kui ta tõesti ikka pukki jääb) tema puhul midagi rõõmustavat toob.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Mängivad need 11 meest muru peal, mitte Roy. Roy saab nendega kabetada, aga ta ei saa neile mängu ajal öelda, et kurat, sööda jooksu peale, mitte selja taha; ära mängi kogu aeg väravavahtijale tagasi; ära peksa pikka ette, kui eelnevatest pikkadest pole mitte midagi sündinud jne. See kõik on liiga elementaarne, viga on ikkagi mängijates. Kui nad proffidena sellest ise aru ei saa, siis tuleb transferiakent oodata.
                        Treeneri eesmärk ongi mängijad mängima panna, mitte sügada platsi ääres perset, hõõruda enda nägu ja koos neljanda kohtunikuga naerda. Ei ole isegi näha, et Roy platsi ääres õpetussõnu jagaks erinevalt teistest treeneritest. Viga ikkagi mängijates? Enamik mängijaid on ju samad kes eelmisel aastal, kas siis mängiti nii halvasti? Roy on vaid keskpärane treener, ainukesed asjad mis ta võitnud on pärinevad Rootsist ja Taanist. Kogu aeg räägib kuidas tal on 35 aastat kogemusi, aga kasu neist küll ilmselgelt ei ole kui mäng paremaks ei lähe. Enne süüdistab ta ka halvas mängus kõiki (seal hulgas ka fänne) peale enda. Ma ei ütle, et mängijad pole üldse süüdi, aga suurim süü lasub Hodgsonil, tema on treener, pangu mehed mängima, aga ilmselgelt ta seda ei oska.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Undi Vaata postitust
                          Muidugi on ka mängijad süüdi (täiesti kohutavad puuted/sööduvead jne), aga onu Woy võiks mu meelest asjad siiski kokku pakkida. Tõesti ei kujuta ette, et jaanuari aken (või ka suvi, kui ta tõesti ikka pukki jääb) tema puhul midagi rõõmustavat toob.
                          Muute Torrese ja sisse tuuakse Carlton Cole. Roy saab edukalt need 20 punkti viimastest mangudest mis teil vaja ja ta voib oma esimese hooajaga rahule jaada.

                          Kommentaar


                            Nagu näha.. liverpool ongi pask meeskond mitte Benitez polnud pask

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              Nagu näha.. liverpool ongi pask meeskond mitte Benitez polnud pask
                              Äkki Roy on pask ja Benitezel oli üks halb hooaeg?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                                Nagu näha.. liverpool ongi pask meeskond mitte Benitez polnud pask
                                Samas kuidas laks Royl Interis ja Blackburniga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X