320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mystic Vaata postitust
    Mida kuradit see Johnson seal väljakul teeb? Ikka väga nõrk esitus siiamaani. Sama võib Ivanovici kohta öelda.
    Ivanovic on ju ikka Chelseas, tema rahvuskaaslane Jovanovic on täna platsil ju.
    Adiós amigos

    Kommentaar


      Suht sama bullshit nagu võõrsil ikka..Loodetavasti teine poolaeg suudetakse terve poolaeg nii mängida nagu esimesed minutid. Kõige hullem on see, et oma lolluseid on nii palju, vastane pole grammigi parem aga ise ehitatakse endale jubedalt jama.
      FC Flora

      Kommentaar


        Kas Liverpooli vennad on ainsad kes ei tea, et hea tava kohaselt mängu ajal foorumisse ei postitata?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Johnson on jah ikka väga vilets just ründefaasis. Jovanovic minuarust suht positiivne olnud arvestades tema madalat enesekindlust ja vähest mängupraktikat. Poulsen ikka suht peitu pugenud seal platsil......jõudis ta ikka kohale?

          Kommentaar


            Shelvey ja Maxi sisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas hehee Vaata postitust
              Poulsen ikka suht peitu pugenud seal platsil......jõudis ta ikka kohale?
              Vähemalt pole ta mingit suur käkki kokku keeranud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kas Liverpooli vennad on ainsad kes ei tea, et hea tava kohaselt mängu ajal foorumisse ei postitata?
                ära kure
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  ära kure
                  kuren küll
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    kuren küll
                    Ega Liverpooli fännid ainsad ei ole, vaata ka Arsenali teemasse...
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Muahh,tublid poisid ja peab mainima ,et Blackpool lihtsalt peab meeldima.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Jovanovici oleks pidanud ammu välja vahetama.
                        Kogu kaitseliin oli nagu hollandi juust, igast august lekkis ... Sellist kaitset polegi näinud varem, eesti neljas liiga ...
                        U-21 on minu elu mõte!

                        Kommentaar


                          Ei tea, pole sõnu, haige pask ikka, kogu tiimi poolt. Kaitse on kohutav. Unustage kõik need uued ründajad ja värgid, meil on vaja terve uus kaitseliin osta. Johnson oli jälle kaitses no ikka täielik s**ahäda. Teda ei tohiks kaitseliinide lähedalegi lasta.

                          Kommentaar


                            täitsa võimalik, et Kink lööb teile kaks kolli järgmine aasta. Samas vaimus ja oletegi Champions (hipis).

                            Kommentaar


                              Mitte midagi teil ei tule osta, kurat võtaks! Tiim tuleb mängima panna lihtsalt, nii ei saagi kedagi võita kui teil mängijad seal väljakul longivad koguaeg. Kui Blackpool rünnakule tuli, siis pidevalt teie mängijad lihtsalt lonkisid tagasi, nt. Poulsen. Nii ei saagi jalgpalli mängida, tuleks midagi konkreetselt ette võtta tiimiga, sest meestel iseenesest oskusi ju on, puudu jääb vaid tahtest. Õppige seda Blackpoolilt, sest nii isukalt kui nemad mängivad, nii tuleb mängida! Ja seda on lust vaadata!

                              Kommentaar


                                keskkaitse mädaneb.....äärekaitse mädaneb.....keskväli vilets.... ääred lahjad ....selle asja otsa ei saagi mingit rünnakut olla....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X