320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ebaõnne oli palju nagu VSB-s öeldi, üks värav nurgalöögist mis saadi Evertoni enda mängijast ning teise värava puhul ei peatatud mängu kui Kelly seal päris valusalt kukkus. Edasiminekut oli igatahes näha ja Johnson oli ka täna väga hea. Skrtel on endiselt kohutav, mees ei oska lihtsalt vastast katta ja sealt need väravad sünnivad, kahju, et Aggeri pidi välja võtma.

    Kommentaar


      Kurat, peale väga head esimest poolaega, sõideti lihtsalt kaitsest läbi. Vedas, et penaltigi sai.

      Torres oli vähemalt väga hea, aga oleks pidanud skoorima ka.

      Kommentaar


        Esimene poolaeg jäi jah palju võimalusi kasutamata, see maksis kätte ka. Teise poolaja esimesel poolel ei saadud üldse end käima aga mida aeg edasi saadi jälle jalule ja loodi võimalusi. Kahju muidugi, et võitu ei saanud, aga üsna õiglane tulemus. Kui ma õigesti mäletan on mõlemad väravad Skrteli kalast kes enda mehe käest ära lasi, ei tea mitu mängu jube selline ebakindel.

        Kommentaar


          Aru ma ei saa miks Babelit ei mängitada, Evertoni kaitse mängis teist
          poolaega nii kõrgelt. Kuyt oli nagu sast nagu viimasel ajal tavaks on saanud,
          vennale tuleks mõni mäng puhkust anda ja Cole või Babel paremasse äärde lükata.
          Skrtel on õhus väga jube, Soto ja Agger peaks alustama järgmine kord.
          Btw kas Joe Cole on vigastatud või mis tal viga on?

          Kommentaar


            Kuyt ja saast? Ise ka usud? Mees kes andis täna 100 % ja võitles iga palli eest, alati jõudis ka kaitsesse tagasi. Ei ole see hooaeg järjepidevalt häid esitusi teinud, aga täna väärib küll mängu parima tiitlit, jõudis alati sinna kuhu vaja ja võitis enamik palle.

            Kommentaar


              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
              Penalt oli küll liiast minuarust.
              Kuule mees, sa mängu üldse vaatasid?

              Kommentaar


                Jap, vaatasin ja nägin seda olukorda

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                  Jap, vaatasin ja nägin seda olukorda
                  Selja tagant, palli ei puudutanud, täiesti mittevajalik liigutus Howardilt. Igati õige otsus.

                  Kommentaar


                    Kenny vastuvõtt koduväljakul :










                    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Kommentaar


                      Omanikele stiilipunktid !

                      Pole paha John boy !

                      Kommentaar


                        Royalty in the dressingrooms - exiting times !
                        Ei tea, võibolla ikka lastakse paar mängu veel kaotada ja siis on alles exiting time.

                        Ja noh, üldiselt ma ei ole Ženja Fokin ega vaevu meestele stiilipunkte andma, aga lihtsalt kommentaari mõttes - nii lips kui prillid on üsna vanamoodsad, ja soeng otse Torreselt maha viksitud, nii et 'pole paha' ehk on pisut üle antud.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Jesssas, pole paha kommentaar oli asjaolule, et vanuril nii särav naine on. Loooogish.
                          Prillid ja soeng ha-haaa

                          Kommentaar


                            Tegelt?
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              "We are disappointed with the result but we are improving and moving in the right direction," said the Carlsberg Lounge's man of the match.

                              1. Täpselt nii
                              2. või et siis Carlsberg Lounge - mkay
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                kõik õige. võiks ju lihtsalt Carlsberg MOM olla - see va "lounge" on mõnusalt meerikalik. Võib olla see alati olnud... või mis iganes, lihtsalt jäi silma.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X