320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea, ilma Torreseta oleks raskeks läinud


    Suarez ei ole täna Ajax-Feyenerood mängul lineupis, nii et äki...
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
      Suarez ei ole täna Ajax-Feyenerood mängul lineupis, nii et äki...
      Näriline kannab oma seitsmemängulist bänni jätkuvalt. Enne kui väga märjaks ajate.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Näriline kannab oma seitsmemängulist bänni jätkuvalt. Enne kui väga märjaks ajate.
        tubli. istu. viis.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Have you won the Premier League?

          siin on pildid king kennyst karikaga, mida teie talle anda ei suuda.



          Kommentaar


            Huntide vastu

            Reina
            Kelly - Skrtel - Agger - Johnson
            Poulsen - Lucas
            Kuyt - Meireles - Maxi
            Torres

            Subs: Gulacsi, Cole, Konchesky, Aurelio, Spearing, Kyrgiakos, Shelvey.

            Kommentaar


              Ma ei saa aru, miks Aurelio ei mängi põhis?Hea on näha, et Kelly hoiab oma kohta veel.

              Kommentaar


                Parandus koosseisu, Konchesky asemel Pacheco

                Kommentaar


                  Loodetavasti on Poulsen vaid selle pärast põhis, et mõni ostja talle leida.

                  Kommentaar


                    Motivatsioon + stress = liiga palju vigu

                    Kommentaar


                      Hea loogika.

                      Kommentaar


                        Viimaks ilus võõrsilvõit. Kaks väravat Torreselt ja üks Meireleselt. MOM minu poolt ka Meirelesele, suurepärane mäng tema poolt.

                        Kommentaar


                          Väga super, teisel poolajal vajuti küll kaitsesse, aga seal saadi samuti hästi hakkama. Huntide mängu tõi teravust juurde endine Liverpooli mees Hammill. Meireleselt super värav ja loodetavasti saab Torres nüüd ka tänu väravatele enesekindlust juurde. Võit võõrsil ja 3-0, pole paha.

                          See on juba Liverpooli moodi.

                          Kommentaar


                            krt, polegi täna kedagi sõimata. rohkem linesgirle ja Rauli väravaid, sest see mees lihtsaid väravaid ei löö.
                            3:0 asemel võinuks vabalt olla ka 5:0 - kahju, et Jonjo ei suutnud enda võimalust kotti panna. Mõnus meeskonnatöö ja võit.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Super duper, Kenny on vähese ajaga ikka päris head tööd teinud, söödud jõuavad mängijateni ja suudetakse ka natukene palli hoida.

                              Polee paha !
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Meirelese värav oli imeline, lihtsalt fantastiline.

                                Aga täna näitasid kõik väga mängijad väga head mängu. Järgmine kord võiks Jonjo või Spearing algkoosseisus olla Poulseni asemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X