320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool Football Club announced this afternoon that they had agreed a fee of up to 26.5million Euros with Ajax for the transfer of Luis Suarez, subject to the completion of a medical.

    The Club have now been given permission by Ajax to discuss personal terms with the player and his representatives.
    U-21 on minu elu mõte!

    Kommentaar


      Ja Torrese kohta niipalju, et ükski mängija ei ole suurem kui klubi.
      Liverpool fc ei ole süüdi Torrese kehvas vormis ja milles iganes veel.
      Minu silmis tema aktsiad langesid kõvasti.
      Kui lahkuks torres ja meile jääks N'kook ründajaks siis jah .. aga nüüd kui Suarez ka tulemas siis pole see asi nii hull miskit

      Loodan, et torres jääb aga ... kui tahab siis mingu ja tagasi ärgu tulgu !!!!
      U-21 on minu elu mõte!

      Kommentaar


        Postimehe andmeil annab Liverpooli meeskonna juhatus üleminekuks loa, kui Chelsea käib välja 53 miljonit eurot ning annab kauba peale ka ründaja Daniel Sturridge’i.

        Kommentaar


          No arvatavasti tahab Torres mängida CL-is kui ka võidela Premieri tiitli eest.

          Kui ta praegu ei lahku, siis peaks me imesid tegema ja jõudma vähemalt 4. kohale, et oleks mingitki võimalust, et ta järgmine aasta mängiks Liverpoolis. Ma ise tahaks väga näha Suarez - Torres ründeliini..

          Kommentaar


            Algselt postitas Aries Vaata postitust
            Minu silmis tema aktsiad langesid kõvasti.
            Sama siin.

            Kui Chelsea mingi ilge rulli välja käib Torrese eest siis mingu. Pole vaja sellist meest kes jonnib ja tahab ära minna. Saadud raha eest saaks mitu mängijat, kes oleksid ehk hingega asja juures. Praegu kui Suarez on juba tulekul siis Torrese eest saadud rahaga saaks veel kaitset tugevdada ja veel ka mõne noore ründaja näiteks Lukaku kellest on siin räägitud ja jääks veel raha ülegi.

            Kommentaar


              haaaah. esmaspäeva õhtuks olete jälle premmeri+npoweri kõige sitema teise ründajaga sats. same shit, different year.
              päästaks muidugi kiire carlton cole'i ost.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Meenutab ühte teist meest kes liikus Arsenalist Shittysse.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  See mees liikus juba Reali..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hheipss Vaata postitust
                    See mees liikus juba Reali..

                    Äkki Torres tahab ka nii Reali saada ?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Noh väidetavalt pakutakse Torrese eest siis 35 milli pluss Sturridge

                      Kommentaar


                        Tahaks loota et läheb nii nagu Rooney ja Tevezega, kuigi kahtlen selles. Kui müüa siis suvel ja võimalikult suure summa eest. Mõnes mõttes saan aru küll ta käitumisest, 26 ja medaleid tal just eriti pole, aga segaseks jääb see, et miks nüüd? Paar päeva enne akna sulgumist ja just siis kui klubis hakkavad asjad paremuse poole minema. Kas mees ise ka teadis kui suur kuju ta fännide seas oli? Laulud, lipud ja kes teab veel kui paljudel on selja peal Torres 9, aga siis tahab ta minna Chelseasse, plastikfännide "klubisse."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Äkki Torres tahab ka nii Reali saada ?
                          Atletico kasvandik Reali?Kas sa ikka mõtled ka mida sa räägid või?
                          Adiós amigos

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                            Atletico kasvandik Reali?Kas sa ikka mõtled ka mida sa räägid või?
                            Oehh...
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kui niiväga tahab minna siis kas poleks targem praegu minna lasta. Ei usu väga et suvel ta eest niipalju makstakse. Pakkumine on siiski väga suur ja selles eest saaks suvel odavamalt kaviteetse asenduse tuua (Hulk?). Suarez on teel ja hooaeg on nagunii suht metsas, parem rahaks teha ja mõelda kuidas seda tulevikus paremini kasutada kvaliteedi loomiseks.

                              Kommentaar


                                Tundub ülimalt tõenäoline, et pärast kirjalikku lahkumissoovi on Torres mineja. Küllap esmaspäeval oodatakse veel Chelsealt viimase minutini võimalikult kõrget pakkumist.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X