320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Liverpool might as well go for Forlan if they're willing to spend 35 mil on Carroll"

    Läheb veel põnevaks täna
    U-21 on minu elu mõte!

    Kommentaar


      Holy fuck ... 35m ründaja eest kes on praktiliselt 6 kuud premmis mänginud.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        sky sports, eurosport, bbc ... kõik räägivad, et carrol tuleb

        krdi jube ju sellise raha eest .. potensiaali ja talenti on aga 35m .... ??
        U-21 on minu elu mõte!

        Kommentaar


          Torres to Chelsea deal has apparently broken down after John Terry failed to agree terms with Torres' wife.

          Kommentaar


            Ashley Young võib ka vabalt tulla.. Liverpooli
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Algselt postitas Aries Vaata postitust
              sky sports, eurosport, bbc ... kõik räägivad, et carrol tuleb

              krdi jube ju sellise raha eest .. potensiaali ja talenti on aga 35m .... ??
              Noh kui arvestada Torrese eest saadavat raha siis ei ole kulud üldse nii suured. Ründajaid ja eriti veel kiirust on vaja, seega miks ka mitte kui NESV-il raha on. Young oleks hea ost, kiire ja oskab tsenderdada korralikult.

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Noh kui arvestada Torrese eest saadavat raha siis ei ole kulud üldse nii suured. Ründajaid ja eriti veel kiirust on vaja, seega miks ka mitte kui NESV-il raha on. Young oleks hea ost, kiire ja oskab tsenderdada korralikult.
                Kui peaks juhtuma mingi ime, et ka Adam ja Young ja vb keegi veel, tulevad, kes siis algkoosseisust koha võib kaotada?
                Adiós amigos

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                  Kui peaks juhtuma mingi ime, et ka Adam ja Young ja vb keegi veel, tulevad, kes siis algkoosseisust koha võib kaotada?
                  Young kindlasti Kuyti asemele, Adami osas on raske öelda, äkki Lucas? Pink oleks ka tunduvalt tugevam kui tõesti peaks veel mängijaid tulema.

                  Kommentaar


                    olgugi, et see viimane päev on üks faking hullus, siis gh ütles, et "I can confirm that Ashley is a highly-rated player and highly liked by everyone at Aston Villa. No way is he going to leave." ärge liiga kiiresti kätekreemi haarake.
                    ja 35milli eest kärrol - väga muhe mees on! - on rohkem kui dzeko, teveze, villa, rooney või teie "omagi" wantaway-transa eest kunagi välja käidi. inflatsioon, pesuehtne inflatsioon!
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      OT: Aga kas keegi teab, et mis kell see meie aja järgi üleminekuteaken sulgub?Kell 2-3 öösel või?
                      Adiós amigos

                      Kommentaar


                        pa mojemu 1
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          kell 1 öösel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                            Ashley Young võib ka vabalt tulla.. Liverpooli
                            tuleb jah vabalt. klaviatuuri peale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              tuleb jah vabalt. klaviatuuri peale.
                              ei teadnudki, et ashley puhas valk on
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                                See kopterite jama on juba päris naljakas
                                ROFLcopter on ka suht töös hetkel.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X