320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas mcnamara


    Täna jäin ma väga rahule esimese poolajaga. Terve meeskond tegutses kindlalt. Mõlemad väravad tulid väljapaistvate kombinatsioonide tulemusena. Stevie esimene oli imeilus ja Kewelli tsenderdus Crouchi pealöögile samuti mainimisväärt.
    Teisel poolajal tempo kadus, mäng muutus rohkem loivamiseks. Pole küll ka imestada, arvestades vastase nõrka vastupanu. Sinama ja Cisse sissetoomine siiski pisut elavdas lõpuminuteid.
    Alonso ja Gerrardi sööte on imeilus vaadata. Kuni mõlemad väljakul, ei saa meid kerge võita olema. Newcastle oli, Given silmapaistva erandina välja arvatud, armetu.

    MOM: Muidugi Stevie Gerrard. Kolossus.
    Gerrard oli tõesti hea...Kuid vaadanud ka Villa mängu Evertoniga - Barost poleks pidanud ära andma - see mees rokib endiselt.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas saarlane1234


      Olé Grouch, olé sportnet
      Mina armastan ka spordinetttti.

      Edit: Tänaseks on uskumatul kombel ära parandanud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Polnd paha mäng, polnd paha mäng. 8 ja 0. Homme juba 9 ja 0.

        Crochy värav võeti talt jälle ära. Küll antakse tagasi. Crouchy parim mäng Anfieldil.

        Bowyer saadeti teist aastat järjest väljakult. Samas, olles objektiivne, siis punase materjali oli vähevõitu. Kollane, mis kollane. Õiglane oleks kas Bowyerile kollane ja mehed laiali või Bowyer + Crouch mõlemale kaart, ikka kollane. Kohtunik jooksis äärekohtunikuga nõu pidama ja tuli tagasi krõbedam kaart näpus. Mis muidugi ei välista, et Bowyer kohtunikku vile eest musta auku ei saatnud.

        Stevie värav väärib nädala värava tiitlit. Luis Garcia on jälle tagasi omas elemendis - oh need pallikaotused ja valesöödud.

        Morientesil ei olnud õnne. Kord oli Given liiga hea ja kord jäi Solano käsi ette. Given näitas ennast jälle sitast küljest. See mängu alguse tõrje, Kewelli vastu ja lõpus Cisse vastu, Shay palun ära enam nii tee, eks. Jõuluaeg ikkagi ju.

        Nüri, et see vahelejäänud mäng Arsenali vastu alles pooles veebruaris peetakse. Hea oleks Gunnerseid hetke vormi pealt kottida. Nende eilne esitus (eriti esimene poolaeg) oli jälle sinna vs. Doncaster kanti.

        Midagi, vaja Evertonile, WBAle ja Boltonile müts pähe tõmmata ja loota, et Chelski ja Manure komistavad. Vorm on hea. Come on you reds!

        ---
        EDIT: sahistavad saadanad, et O2 saavat uueks särgikirjaks. Arsenal saavat endale uuest aastast Fly Emiratesi jne. Bhh, imeks lurinal. Loodan, et ainult sahin.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Ja mida tegi Raul eile Anfieldil?

          Lihtsalt külas Morientesel ja Owenil, ma loodan.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas OskarM


            ......... Given näitas ennast jälle sitast küljest. See mängu alguse tõrje, Kewelli vastu ja lõpus Cisse vastu, Shay palun ära enam nii tee, eks. Jõuluaeg ikkagi ju..........
            ---
            Tänud, üks helge poetus terve musta hommiku jooksul, krt, ma ütlen, eile , sõitsin siis raadiost ütles tulemusi ja esamlt ei usukunud kõrvu triibulised versus punakuradid seis 2-0 ja ma muidugi jumpisin istmel juba õhku ja siis ........siis rikkus Kose Kaarel kõik ära parandades ,et ikka Pool juhib, et siis oli piinarikas tagasisõit pühadelt mööda Tartu mnt´d .....aga jah, olegem ausad, ilma Parkerita ikka pole lootust praeguse Pooli vastu saada.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas maanus

              triibulised versus punakuradid seis 2-0
              manku võitis siiki 3-0

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas OskarM
                EDIT: sahistavad saadanad, et O2 saavat uueks särgikirjaks. Arsenal saavat endale uuest aastast Fly Emiratesi jne. Bhh, imeks lurinal. Loodan, et ainult sahin.
                Oh püha õudust. See on miski õhutootja vist. Ei tahaks sellistega mingit tegemist teha.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  kahjuks just bolton on see kes teie imelisele seeriale löpu teeb,olte tabelis juba liiga körgel
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    O2 pakuti ca kuu aega tagasi ManU tõenäolisimaks uueks kõhupealseks kirjaks, aga need kõnelused jooksid vist siiski liiva (jumal tänatud) cos we\'re just a shit team in Europe, nii et täitsa võimalik variant ju. Ja ManU kõhule saab Coca-Cola... :mingi hirmu- emootikon:
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas fitti
                      Ja ManU kõhule saab Coca-Cola... :mingi hirmu- emootikon:
                      Tõsiselt räägid või? Kui jah, siis paras paar ma ütleks. Varsti on OT asemel ka CC Plaza või miskit muud inetut.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas mcnamara


                        Algselt postitas saarlane1234


                        Olé Grouch, olé sportnet
                        Mina armastan ka spordinetttti.

                        Edit: Tänaseks on uskumatul kombel ära parandanud.
                        Tänaseks on sportnetis larsson sellel hooajal la ligas mänginud 20 korda mille jooksul skoorind 5 korda!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas Sajets


                          Algselt postitas fitti
                          Ja ManU kõhule saab Coca-Cola... :mingi hirmu- emootikon:
                          Tõsiselt räägid või? Kui jah, siis paras paar ma ütleks. Varsti on OT asemel ka CC Plaza või miskit muud inetut.
                          Kisub vägisi OTks, aga kokakoola on tõesti meediast läbi käinud võimalike sponsorite nimekirjas koos LG, Google, Sony Ericssoni, Nokia, Hyundai, Yahoo!, Levi\'se, IBM ja Microsoftiga. Tõenäoliselt mõni aasia rahamasin siiski.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas fitti


                            Ja ManU kõhule saab Coca-Cola... :mingi hirmu- emootikon:


                            Vähemasti on CC oma kunagisest \"enjoy\"-loosungist loobunud, muidu ei jõuaks seda ilkumist vist ära kuulata...

                            No ja Google, Yahoo või Levi\'s särgisponsorina oleks muidugi absoluutne tipp
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas vincent
                              No ja Google, Yahoo või Levi\'s särgisponsorina oleks muidugi absoluutne tipp
                              Just pühade aegu lugesin ajakirjandusest, et pepsiko on Ameerikas nüüd kõrgemalt hinnatud kompanii kui kokakoola. Järelikult sobiks Pepsi särgile palju paremini - tuletab mõne siinse vanakese kaunist lapsepõlve ka meelde.
                              Mina kahjuks rikkusin küll mõne aasta eest korraks seda magusat musta löga proovides lapsepõlvemälestused ära...
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas mcnamara
                                Mina kahjuks rikkusin küll mõne aasta eest korraks seda magusat musta löga proovides lapsepõlvemälestused ära...

                                rohkem viina, rohkem viina!

                                kas on pakkuda mängust kokkuvõtet? - s.t. pakkuge
                                üllatusena avastasin täna guardini lugedes, et nende mom oli moro.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X