320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Begovic sama hästi jätkab, jäämegi tühjade pihkudega.
    Kuyt on täna meistriklass!

    Kommentaar


      Suareze esimene puude on küll imeline! Hiilgav tehnika.

      Suarez > Torres
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Torres > Suarez.

        Aga super debüüt Suarezele! GOOOOOL!

        Kommentaar


          Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
          Torres > Suarez.

          Aga super debüüt Suarezele! GOOOOOL!
          Livescore näitab Wilkinsoni omaväravat.

          Edit: Muutsid Suareziks.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Ja nii ongi!(nagu Zenja ütleb)

            Kommentaar


              Wilkinson läks jah veel torkima seda, ei suutnud seda ära lüüa ja võttis Suarezelt värava ära, kuigi ilma temata oleks ka sisse veerenud. Suarezelt muidu väga hea debüüt, esimene puude on mehel hea, kiirust on ja tehnika on samuti olemas. Väga ilus mäng, Meireles on ka Kenny käe all ikka tõeliselt särama löönud. Reinale ka palju õnne, Scotti rekord on löödud.

              Kommentaar


                Nojah, väga hea meel, et Suarez sai juba jala valgeks, või noh peaaegu.
                Kuyt pani täna ikka kuradi hästi!

                Egas midagi, pühapäeval Chelsea.

                Kommentaar


                  Ei taha küll väga uskuda, et see omaväravaks jääb. Siiski Suarez lõi väravale ning oleks nkn sisse läinud..wilkinson suunas palli ainult vastu posti ja väravasse.

                  Kommentaar


                    Arvan sama
                    Sees oleks ta olnud niikuinii. Vahet ei ole kas veereb värava keskelt või postipõrkest

                    Super debüüt ütleksin mina, 1vs1 kasutas võimaluse ära kohe ja mina midagi halba küll ei näinud otseselt!

                    Carroll ka mängukorda ja eks siis alles näha ole mis saama hakkab
                    Aga Suarezega olen väga rahul hetkel
                    U-21 on minu elu mõte!

                    Kommentaar


                      Premierleague kodukal on autoriks Suarez ;D .

                      Mäng ise oli ka väga kena ^^ ilusti 4 võitu järjest BRING ON THE CHELSEA NOW!!! =D .

                      Kommentaar


                        Ilus mäng. Värav peaks ikka jääma Suarezile. Sama kui väravavaht tõrjuks postist sisse ju umbes. Üldse oli pool tundi mis talle anti ikka väga hea, esimene puude on super ja kiirus ning tehnika. Paar kannasöötu tuli ka poisilt juba. Kelly tundus kuidagi ebakindel täna, ehk väsimus vms.

                        Kommentaar


                          Väravatevahe on ka üle pika aja jälle positiivne, happy days. Kenny käe all siis hetkel 4 mängu kaotuseta, pühapäeval võiks ju seda seeriat jätkata, Kuyt-Suarez ründes ja hakkab tulema.

                          Kommentaar




                            Ilus.
                            Reina'l tuli teha mängu jooksul ainult 1 tõsine tõrje. Üldiselt väljakul suht puhas dominatsioon ja kaunis lühikese söödu mäng. Thank you Kenny !
                            Suarez'i impact mõnusalt elektriline - mängu ja kohe puhtad puuted, kannasöödud, pöörded ja esimesest kaitseliinide taha sööstust kohe värav.

                            MOM - kahtlemata Kuyt ! Igast olukorras pigistas viimase välja. Raul ole sinagi tänatud !

                            Negatiivse pealt nimetakse esmalt Johnsonit, kellel siiski võiks natuke rohkem nuppu peas olla ja teisalt Agger'it, kes kahjuks suudab jätkuvalt kaitses teha mängu keerulisemaks, kui seda vaja oleks.

                            Kaptenit pole niisama mängu keskel juba ei tea kui ammu platsil naeratamas/naljatamas näinud.


                            Abramovich'i ülemakstud nahad - bring it on !

                            Kommentaar


                              Peaks ametlikult Suarezi nimel olema.
                              Minu jaoks on õhtu kordaläinud ja võin rahuliku südamega magama minna ja kell 4 ärgata, et tööle minna
                              Ei kahetse, et üleval olin!

                              Muide, minu arust tundus hetkeline Squad palju rohkem meeskond olevat kui Torresega ...


                              Y N W A ! ! ! ! !
                              U-21 on minu elu mõte!

                              Kommentaar


                                Noo pange Chealseale ära ja siis võib juba loota teid järgmine hooaeg jälle CL-is näha:P. Tegelikult tahtsin küsida , kas Torres jookseb juba järgmises mängus murule Liverpooli vastu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X