320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suareze värav jah. Super debüüt.

    Nüüd pistame pühapäeval Chelsea kotti ja möödume Sunderlandist, et varsti saaksime mööduda Chelseast ja Spursist ;P
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
      Noo pange Chealseale ära ja siis võib juba loota teid järgmine hooaeg jälle CL-is näha:P. Tegelikult tahtsin küsida , kas Torres jookseb juba järgmises mängus murule Liverpooli vastu?
      Arvatavasti ta mängib jah, aga väga väike võimalus on, et teda ei panda mängu ;P


      Väike nali kah :

      Interviewer to Kenny 'It's been quite a week for you hasn't it Kenny'

      Kenny - 'It's normal'
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        Suareze värav jah. Super debüüt.

        Nüüd pistame pühapäeval Chelsea kotti ja möödume Sunderlandist, et varsti saaksime mööduda Chelseast ja Spursist ;P
        Nii muuseas küsin,palju täna joonud oled?

        Kommentaar


          ja meedia juba möllab :

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            ja meedia juba möllab :

            Kusjuures on huvitav märkida,et uudis on kirjutatud kell 19:14,kui mäng algas alles 20:00....

            Kommentaar


              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              Nii muuseas küsin,palju täna joonud oled?
              Piisavalt palju, et olla optimistlik
              sigpic

              Kommentaar


                Kiirelt kaks pilti ka siis:

                1)
                Selle pildi juures on huvitav jälgida publikut tagaplaanil kes kõik hinge kinni hoiavad!

                2)
                Ja ongi kõik, paar puudet ja värav. "Lihtne mäng"

                Aga meeskonna esitus oli siiski super minu arvates täna
                U-21 on minu elu mõte!

                Kommentaar


                  Algselt postitas marconius Vaata postitust
                  Kusjuures on huvitav märkida,et uudis on kirjutatud kell 19:14,kui mäng algas alles 20:00....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marconius Vaata postitust
                    Nii muuseas küsin,palju täna joonud oled?
                    Eile õhtul ei pidanud alkoholi jooma, et purjus olla. Suareze debüüt oli joovastav.

                    Ma nägin eile õhtul (alates mingi 22" hakkasin mängu jälgima) platsil 'pooli mida ma pole ammu näinud. Oleme mänginud ka see hooaeg üksikuid mänge hästi, aga eile platsil oli see vana hea. Pall liigub loogilisi radu, kontrollitakse mängu igas otsas. Reina supertõrje, Kreeklase ja Johnsoni napikad ei kõik oli paigas. Norimist võib teha siin ja seal (Kelly tsenderdused olid rohkem sellised lajatamised kasti, kui korralikult läbi mõeldud, Johnsoni äär lekkis, lisaks väga loll kollane), aga üldpilt oli korralik.
                    Suareze debüüt ja värav, ohhhhh ma ei taha mõelda enda naabritele, kes enne 12 metsikut röögatust kuulsid (Keegi statistik võiks välja otsida millal viimati 'pooli debüüt värava lõi?).
                    Ja siin Wigani vastu või Euroopas tahaks näha algkoosseisus Shelveyt ja Meirlest koos müramas keskväljal. ex-Charltoni poiss meeldib mulle üha enam ja enam.

                    Kommentaar


                      Lõpp oli ilus, kuid Stoke'i poisid olid vist väsinud vms, sest nende tormiline aktiivsus-jõulisus oli sel korral olematu. Hunnik paska olid vastased.
                      Lükkasid meie omad küll ilusalt söötu, kuid esimesel poolajal tehti seda aeglaselt. Teisel poolajal tõsteti tuure ja vastased rebenesid (väsisid).
                      Suarez näitas ilmekalt, mis meil esiliinist puudu oli - loovus, energilisus, lihasööjabakter. Kuyt on/oli küll loom aga kahjuks mitte see va killer animal.

                      Huvitav, kas Tselsi vastu minnakse sama formatsiooniga? Stoke'ile saanuks ka varem katsetatud formatsiooniga krae vahele lasta ning sellest tulenevalt eeldan, et antud juhul tehti proovi pühapäevaks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        (Keegi statistik võiks välja otsida millal viimati 'pooli debüüt värava lõi?).
                        Äkki on keegi veel vahepeal selle triki ära teinud, aga Guardian kirjutab nii:
                        Torres had also scored 16 minutes into his Anfield debut, against his new employers Chelsea in 2007, and even the Kop chant that once belonged to the Spain international was given over to the Uruguayan tonight. Liverpool move on, a fact they have demonstrated on and off the pitch this week and throughout their past, and although Anfield debut goals for Nigel Clough, Stan Collymore and El Hadji Diouf guard against wild expectations Suárez provided both closure and a fresh start for his new club.

                        Kommentaar


                          Oli see vaatepilt nüüd siis tõesti nii võimas, daamid ja härrad? Mulle küll tundus esimene poolaeg paras piin taaskord. Reaalseid võimalusi loodi tegelikult terve mängu vähe. Meirelesi värav oli ka paras sülle kukkunud õnn.
                          Kenny kolm keskkaitsjat oli muidugi terav lahendus, hoidis Stoke'i vaos, sest äärtelt nad suurt ohtu ei kujuta.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Oli see vaatepilt nüüd siis tõesti nii võimas, daamid ja härrad? Mulle küll tundus esimene poolaeg paras piin taaskord. Reaalseid võimalusi loodi tegelikult terve mängu vähe. Meirelesi värav oli ka paras sülle kukkunud õnn.
                            Olen samuti pigem skeptiline, kuid siiski näen, et seatud eesmärgid said täidetud:
                            1. Kontrolli mängu
                            2. Hoia tagant puhas
                            3. Löö värav

                            Neid punkte oleme sel aastal väga vähe täitnud ning sellest tulenevalt pole mõtet pea ees ringi tormata - tark ei torma (kummita bljäädi nikkumine on ahvatlev, kuid mitte arukas, jätkusuutlik).
                            Olukordi tekitati piisavalt, kuid pigem olid need tingitud vastase käpardlikusest kui enda heast tööst.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Nonii, tubli töö ´Poolilt Suarez ja Carroll on tunduvalt sümpaatsemad mängijad kui Torres. Chealsea sai mõnusalt vastu pükse, kui Torrese eest nii palju pappi välja käis.

                              Kommentaar


                                Üks tore pilt ka:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X