320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
    Õigesti tegi, ehk läheb tal järgmistes mängudes (eriti ManU vastu) paremini.
    Adiós amigos

    Kommentaar




      üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna

      Kommentaar


        Tegelt isegi kahju natuke Torresest.
        Tänud mis ta liverpooli eest tegi kuid noh ... edu talle teistes mängudes!

        Aga oma Squadi juurde tagasi tulles siis see on meie hooaeg! Euroopa liiga võit, ja TOP 4 EPL-is!!! (optimist) :P

        YNWA
        U-21 on minu elu mõte!

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Ma vaatan pigem asja jah läbi punaste prillide, aga noh mäng läbi, mis siin enam. Mõni kohtunik oleks andnud, teine mitte.
          Luban, et kirjutan viimast korda.
          Eelnevalt juba ütlesin, et ei tea kuidas sellistes olukordades penaltiga on, ootan targemate sõnavõtte sellekohta.
          Aga lihtsalt hämmastas, et kuidas saab sellise matsu peale keegi oodata, et mõni mängija jalgel püsiks, that's it!
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Steven Gerrard injured his groin during Liverpool's 1-0 win against Chelsea.


            Loodame, et midagi väga hullu pole.
            sigpic

            Kommentaar


              Vähemalt ei saa nüüd Inglismaa eest mängida, eelmine kord läks ju teadagi kuidas.

              Üks super pilt veel

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Luban, et kirjutan viimast korda.
                Eelnevalt juba ütlesin, et ei tea kuidas sellistes olukordades penaltiga on, ootan targemate sõnavõtte sellekohta.
                Aga lihtsalt hämmastas, et kuidas saab sellise matsu peale keegi oodata, et mõni mängija jalgel püsiks, that's it!
                mingi valemiga Messi püsib
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Nii nüüd veidi maha rahunenud ja emotsioonid vaka alla saadud. Tuleb öelda, et algul kui ma koosseise nägin olin veidi skeptiline selle mängu suhtes. Aga noh Kenny on ilmselgelt targem mees kui mina. Meeskond on hakanud tõesti hästi kokku mängima ja kaitse on nagu öö ja päev võrreldes varasemaga. Noh oleks võinud mõni tõeline ründaja ka platsil olla mängus aga noh Kuyt peab vana positsiooni meelde tuletama ja tööd teeb ta ikka metsikult. Lucas on ka sitaks hea, kogu keskväli ilusti tema kontrolli all. Suarez oleks võinud mõne minuti saada aga lõppkokkuvõttes poleks see ju midagi muutnud. Ongi vast parem, poleks ta midagi arvatavasti jõudnud selle ajaga ja las alustab Wigani vastu saab loodetavasti mängude ja väravate suhte positiivseks või jätkab võrdselt. Selline mäng igatahes Kenny reputatsioonile halba küll ei tee. Praegu kuues koht ja loodame veel ülespoole rabeleda.

                  //Üks ilus pildike ka.

                  Kommentaar


                    Kurat, mida te õiendate nüüd Torrese kallal? See mees lõi teie heaks 65 väravat 102's mängus ja ei teinud täna väljakul midagi ohtlikku. Ma saaks aru, kui ta oleks skoorinud või mingeid vigu teinud, aga tema panus oli täna väike ja mina olen arvamusel, et ta ei läinud täna austusest Liverpooli vastu täiega mängima, vaid võttis rahulikult.
                    Lootsin algul viisakas olla, isegi õnnitlesin 'pooli fänne ilusa mängu puhul, aga tundub, et kõik fännid pole nii intelligentsed.

                    Kommentaar


                      a-ma-töööööör!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Nii ilus .

                        Kommentaar


                          //Üks ilus pildike ka.
                          [/QUOTE]

                          Kellegil tuli vist uni peale?
                          Adiós amigos

                          Kommentaar


                            Jah lõi. Aitäh talle selle eest aga ta lahkus ajal, mil 'Pool hakkas uuesti tõusma, talle osteti Suarez kõrvale, 3 võitu järjest kotis..top4 pole enam maailma suurim unenägu..ja ta lahkus ühe suure rivaali juurde...
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ddbb Vaata postitust
                              Õige fänn on see, kes austab enda klubi endiseid mängijaid ka pärast nende lahkumist.

                              Kommentaar


                                so what? et siis ei tohi näidata, kes väljakul boss on?
                                vastane peabki nutma, igas situatsioonis ja teemas.

                                edit: +huumor on ja jääb teejuhiks: "For me personally I came here to win three points and if Carlo Ancelotti had been playing up front I'd still have wanted the three points." KD
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X