320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
    Õige fänn on see, kes austab enda klubi endiseid mängijaid ka pärast nende lahkumist.
    Sul on ilmselgelt veel fänniks olemise kohta palju õppida,aga küll jõuad,sa noor veel
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
      Õige fänn on see, kes austab enda klubi endiseid mängijaid ka pärast nende lahkumist.
      Tahad öelda, et Agger pole Liverpool fänn vä ahh?

      Kommentaar


        Miks te toidate trolli?

        Kommentaar


          Torrese jaoks ikka väga raske debüüt.. Vana klubi vastu + iga kord kui palli puudutas tõusis vilekoor.

          Agajah, liverpool mängis paremini ja oli võitu väärt.

          Kommentaar


            Ei, sinul on.(sellele manu logoga vennale, uues foorumis failin tsiteerimisega väga raskelt obv)


            Aga trollid aside, liverpoolile palju õnne hea mängu puhul ma nüüd loodan lissalt selle peale,et hooaja meist madalamal positsioonil lõpetate

            see on küll sihuke huvitav seisukoht,et torrese talent aind teie tiimiga piirdus või midagi.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Ei, ma ei räägi Aggerist. Teist räägin.

              Kommentaar


                Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
                Ei, ma ei räägi Aggerist. Teist räägin.
                siis fuck you ja shallalala nagu laulusõnad ütlevad

                Kommentaar


                  Iga kandi alt eilset mängu uuesti vaadanuna täielik respekt kogu meeskonnale. Ja Kennyle ning Steve Clarke'ile muidugi perfektse taktika eest. Jätta Chelsea paari väravavõimaluse peale kodus on uhke saavutus.
                  Kelly kiire areng on muljetavaldav. Kaitses tast enam mööda ei minda nagu paar kuud tagasi ja ka tsenderdused kipuvad juba ohtlikumaks muutuma. Loodetavasti ei jää viimaseks oma nooreks, kellele see samm astuda antakse. Aga viimaste võitude mootor on kahtlemata Meireles. Kenny'lt julge samm ta Gerrardi lemmikkohale paigutada, aga pole viga, ka Stevie vaikselt kosub. Eile juba väga tubli mäng.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Niinii, mäng oli igati kvaliteetne, kuid Viasat Balticu kommentaatorid ei kannatanud kriitikat. Tegelikul mängis ´Pool ka 5 kaitsjaga, ainult et 2 olid nö. FullBackid Taktika oli muidugi fantast ja mitte kummagi "penaltiolukorra" eest poleks pidanud penaltit andma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Luban, et kirjutan viimast korda.
                      Eelnevalt juba ütlesin, et ei tea kuidas sellistes olukordades penaltiga on, ootan targemate sõnavõtte sellekohta.
                      Aga lihtsalt hämmastas, et kuidas saab sellise matsu peale keegi oodata, et mõni mängija jalgel püsiks, that's it!
                      oli pennal teine situatsioon, käsi kastis polnud kuskilt kohalt tahtlik, ning ei muutnud palli teekonda.
                      Kui üks mängija läheb pallile, ning teine mängib puhtalt meest, siis see on pennal. Kohtunikul polnud aga
                      mune, et see ära vilistada. Mulle ManU fännina sobib aga selline tulemus paremini

                      Kommentaar


                        Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                        Kurat, mida te õiendate nüüd Torrese kallal? See mees lõi teie heaks 65 väravat 102's mängus ja ei teinud täna väljakul midagi ohtlikku. Ma saaks aru, kui ta oleks skoorinud või mingeid vigu teinud, aga tema panus oli täna väike ja mina olen arvamusel, et ta ei läinud täna austusest Liverpooli vastu täiega mängima, vaid võttis rahulikult.
                        Lootsin algul viisakas olla, isegi õnnitlesin 'pooli fänne ilusa mängu puhul, aga tundub, et kõik fännid pole nii intelligentsed.

                        trollid ?

                        Mu meelest keegi väga ei õiendagi Torrese kallal.
                        Ja mingit buutamist ja vilekoori ma küll tähele ei pannud eilse mängu puhul.
                        Aggeri laks Torrese näkku oli veidi ootamatu, samas Torres võttis end kokku ja ajas püsti.. mõnes teises mängus oleks võibolla vehkinud maas rohkem, aga näitas sisu, igatpidi respekt mehele.

                        Kommentaar


                          Järjest enam, arusaadavalt, võtavad hoogu KD (permanentseks) manageriks määramise jutud - millest mees ise mööda üritab nihverdada. Raske nagu kujutada mingid teist stsenaariumit ette kui see, et Kenny pastaka-paberile-paneb... ütleme nii, et selle mitte toimumine oleks suurem arusaamatus kui trennipoisi otsus (olgu muld sulle kerge).
                          Samas ei tohi ka unustada, et ka Clark on hetkel ametis vaid hooaja lõpuni. Selge on see, et üks mees ei suuda kõiki toiminguid teostada.

                          Selge on see, et meil on nüüd ettenägelik treenerite pink - nagu eeldatud varem, siis egas Stoke'i puhul sama formatsioon olnud n.ö. juhus, vaid kinnituse saamine sellele, et taoline süsteem toimib.

                          Nüüd kui trennipoisid on mängima saadud, siis eks järgmine samm ole hakata tõstma efektsust, teravust - siinkohal kuluvad marjadena ära Suarez ja Carroll.

                          Viva la revolucion!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Tegelikul mängis ´Pool ka 5 kaitsjaga, ainult et 2 olid nö. FullBackid
                            aga tegelikult on 5 kaitsjaga süsteemis äärekaitsjad wingbackid, fullbackid on 4 kaitsjaga süsteemis.

                            Kommentaar


                              Tulemuse poolest oli eile väga ilus mäng. Carra tuleb pikalt pausilt tagasi ja teeb sellise mängu? Respect!
                              Taktikaliselt pandi mäng väga lukku. Esimesel poolajal oli selline kuri kahtlus, et mingi 0:0 viik siit tuleb, aga näe ei tuldki. Aitähhh Meireles!
                              Kuyt ja Kelly on valusad tööloomad. Lucas ja SG tegid kah väga kena mängu. Meeskonna miinuspoolelt oli taas suhteliselt kesine esitus Maxi poolt. Johnson on selline must lammas juba pikemat aega. Ja eilne viga Ivanovici vastu oleks võinud kurvalt lõppeda. Õnn soosis tugevamaid

                              Kuningas Kenny mõju meeskonnale on olnud ilmne. 4 mängu puhta väravaga, mehed võitlevad ja isegi 5 kaitsjaga suudame ründavalt mängida. Järgmine kuu vaja ManU'l selg prügiseks teha. Nagu Wolves ilmekalt tõestas on see võimalik.

                              Selle kuu mängud:
                              12- Wigan kodus
                              17- Sparta Praha võõrsil
                              24- Sparta Praha kodus
                              27- West Ham võõrsil

                              Kommentaar


                                Ega formatsioon ei oleks ju muutunud kui Suarezile võimalus oleks antud ..
                                Puhas vahetus Kuyti vastu, viimased 10-15 minutit oli mees läbi nagu läti raha. Oleks ju võinud Suarezt seal proovida. Aga ju kuningas teadis paremini
                                Võit on muidugi super ja ootan veel ilusamat jalgpalli laupäeval Anfieldil!
                                U-21 on minu elu mõte!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X