320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    masendav, masendav, masendav
    tõsiselt pettumust valmistav ja vihale ajav tulemus
    sõnatu
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Ebaõnne oli tohutult, eks ise süüdi, kohati tehti idiootseid asju. Mina aru ei saa nahhui seda jovanovici vaja on.. Neljas koht nihkub kõvasti kaugemale kui just nii tottenham kui chelsea kingitust ei tee.
      FC Flora

      Kommentaar


        Aggeri puudumine andis kaitses tunda, Carra polnud see mis ta oli Chelsea vastu, täna oli enamik sööte vaid pikad pallid ette.

        Kommentaar


          Suarez MOTM kindlasti minu jaoks.

          Aga polnud seda sädet nagu täna liverpooli mängus. Vb oli asi Gerrardis kes eemale jäi, mine sa tea
          U-21 on minu elu mõte!

          Kommentaar


            Täna siis teistsuguse formatsiooniga, kui eelmised 2 pela. Väga hästi see 4-4-2 ei töötanud. Kuyt ja Suarez kombineerivad koos hästi, aga viimane pall Kuyti poolt oli kogu aeg katastroof...

            Meireles on vist ainuke kes hetkel skoorida oskab.

            Kommentaar


              Aia-aia, mugavalt unlucky õhtupoolik. Võttis veerand tundi aega meil, et Wigan'i mängutemposse jõuda ja sealt edasi sai täiesti korraliku mängu üles. Vastaste värav tuli küll suluseisust, aga seda olukorda oli ka raske ära tabada.
              Suurt rõõmu pakkus aga Suarez'i jälgimine - work rate on mehel Kuyt'iga pea võrdväärne ja tehnikat ei paista sugugi vähem, kui äsja lahkunud staaril. Meeskonnakaaslaste tundmaõppimine võtab veel aega. Posti ja latti - oeh. MOM award'i annakski talle.
              Raul on jätkuvalt taevamanna !

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Neljas koht nihkub kõvasti kaugemale kui just nii tottenham kui chelsea kingitust ei tee.
                kas sa tõesti...
                pärast kõike seda...
                ikka veel...
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Mis värk sul selle Evertoniga kogu aeg on? Üldiselt kadus neljanda koha võimalus juba Roy ajal, kaotus Huntidele tegi juba oma töö. Tegelt ei oleks neljas olnud ka nüüd võimatu, aga sellised punktikaotused Wigani sarnastele satsidele on saatuslikud. Arvestada tuleks sellega, et Chelseal on kaks mängu ManU-ga, Tottenhamil on vigastustega probleeme + tulekul on CL. Võimatu poleks see olnud, aga nüüd kimbutavad 'pooli ennast juba vigastused- Agger, Stevie, Shelvey. Iseenesest poleks ju kuues koht sugugi halb pärast sellist roller-coaster hooaega. Kolm kuud tagasi paistis klubi tulevik tume, kükitati 19ndal kohal, H&G ei tahtnud klubi müüa samal ajal kui võla tasumise tähtaeg aina lähenes. Lühikese ajaga on 'pool otsekui uuesti sündinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    masendav, masendav, masendav
                    tõsiselt pettumust valmistav ja vihale ajav tulemus
                    sõnatu
                    Tulemus polnud tõesti see, mida enamus lootis, aga ma küll ei ütleks et mäng masendav oli. Mängu kontrollisime, olukordi lõime, ebaõnne oli, et Suarez'e 2 lööki raami tabasid. Wigan kasutas oma võimaluse ära, meie jätsime mitu võimalust kasutamata.
                    Ideed said otsa, kui Meireles välja vahetati, aga survet hoidsime peal edasi.
                    Kas keegi seletaks mulle ära mis positsiooni Maxi mängib? Mulle tundub, et ta tuiab lihtsalt platsil ringi.

                    kas sa tõesti...
                    pärast kõike seda...
                    ikka veel...
                    Sinu toonist võiks järeldada, et sa üllatusid millegi peale

                    Kommentaar


                      Head sõbrapäeva kõik mu vennad!

                      Kommentaar


                        Isegi neljaminutilise kokkuvõtte järgi võib öelda, et Suarez lööb punaste heaks nii mõnegi olulise värava.
                        Aga nende oluliste väravatega peab ootama, sest Premieri hooaeg on põhimõtteliselt läbi. Euroopas tasuks küll karika nimel pingutada.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          mcnamara
                          Sina kui liverpooli kauaaegne fänn siis mis arvad kas Suarez on järgmine Keegan või Dalglish?
                          U-21 on minu elu mõte!

                          Kommentaar


                            loodame, et mitte järjekordne forlan
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Siin siis Suarez kogu mängu vältel:
                              U-21 on minu elu mõte!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aries Vaata postitust
                                mcnamara
                                Sina kui liverpooli kauaaegne fänn siis mis arvad kas Suarez on järgmine Keegan või Dalglish?
                                Selliseid arvamusi ei loobita kahe mängu järel. Nelja-viie aasta järel võib-olla.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X