320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa striimi tööle.. Mis seis on?
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Algselt postitas alehis Vaata postitust
      Ma ei saa striimi tööle.. Mis seis on?
      Get Live Football Scores and Real-Time Football Results with LiveScore! We cover all Countries, Leagues and Competitions in unbeatable detail. Click Now!

      Kommentaar


        See leht ka ei tööta
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Jube kui närvi ajab Liverpooli kaitse, söödud on täiesti kohutavad, Meireles on ka oma enda hale vari.

          Kommentaar


            Õnneks esimest poolaega ei näinud, olevat jube olnud, nagu kõik Europa League võõrsil mängud. :s
            Kui Carroll sisse tuli, hakkas kohe mürglit korraldama. Polnud vist ühtegi õhuvõitlust, mida ta ei võitnud. Kõik pallid mis vähegi tema suunda olid, korjas ära. Aga et mängust tulemust saada, oleks tulnud teise taktikaga mängima minna. Poulsen alustama... ?

            Võiks need võõrsilmängud üldse vahele jätta Europa Leagues, paneks kohe migni 1:0 kaotuse või viigi kirja, halvimaid mänge annab otsida, mida vaadata. Võetakse seda jube lõdvalt ikka.

            Kommentaar


              Krt, kelle mõte oli see mäng kella 20:00 peale tõsta. Koju tulles mõtlesin, et poh ei hakka arvutit lahti tegema, lähen magan natukene aega ja ärkan paar minti ennem mängu algust üles, ärgates oli mäng juba läbi

              Aga noh, ega seal vist väga midagi vaadata ei olnud ?
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                See leht ka ei tööta
                Vaata, et äkki on sul netikaabel väljas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                  Krt, kelle mõte oli see mäng kella 20:00 peale tõsta. Koju tulles mõtlesin, et poh ei hakka arvutit lahti tegema, lähen magan natukene aega ja ärkan paar minti ennem mängu algust üles, ärgates oli mäng juba läbi

                  Aga noh, ega seal vist väga midagi vaadata ei olnud ?
                  Pole hullu,juba järgmine nädal algab mäng 22:00...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Tõotab tulla raskem ja mehelikum mäng võrreldes viimase nannipunne täis vastasega.
                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Tv6 näitas vist seda mängu kus nad kodus Arsenali 2-0 võitsid. Suht kena mulje jätsid. Seda kodustaadioni toetamist on ka mu lingitud videost kuulda. Lihtsalt seal midagi ei tule.
                    Ja nii läkski. Kurja, et see muru jalge all võõrsil niivõrd palju ebamugavam on. Päris ohtlikult ei suudetudki vastaste väravat ohustada. Mäng jäi vägagi keskväljale kinni ja kuna puhtaid wingereid meie tiimis ei ole - ei üritatud ka piisavalt mängu laiali tõmmata, mis oleks võinud rohkem sööduruumi tekitada. Carroll'i teise korruse dominatsioon oli muidu tore küll, aga sellest üksi on vähe. Lucas väsinud, Meireles samuti aeglane ning Cole ja Poulsen on ikkagi puhtad reservmeeskonna mehed praegu. Egas midagi, kõik kaardid tuleb Anfieldil välja käia.

                    Kommentaar


                      Kenny väljaütlemised on samuti kaugel positiivsusest - pigem tõdes, et hästi läks meil.
                      Vot, mis juhtub kui külmast sooja kätte mängima minna
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Üle ühe hea mängu meeskond. Läksin aegsasti enne lõppu magama.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          No kui poleks seda Kreeklase lolli pennalt olnud siis ehk oleksime suutnud 0-0 ära solgutada. Aga oli pennal ja korra käis pall ka latis. Tüüpiline võõrsil mäng.

                          Kommentaar


                            Klizii,kui tuleks Liverpooli, oleks suht vasakkaitse unistuse t2itmine.Ise hindan teda v2ga k6rgelt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Klizii,kui tuleks Liverpooli, oleks suht vasakkaitse unistuse t2itmine.Ise hindan teda v2ga k6rgelt.
                              kohvipaksu pealt vaatasid, et on reaalne? väga siiski mitte. kuigi mul isiklikult ei oleks väga kahju, kui ta lahkuks. gibbs vajab veits mängu aega ja sama hea tüüp olemas. ma väga kahtlen ainult, et ta liverpooli üldse tulla tahaks. juventus ja real madrid on vist need nimed, mis on meediast läbi käinud jooksvalt.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                Ma arvan et Clichy lepingupikendus seisab ulmelise palga nõudmise taga, selliseid tüüpe vaja pole ja üldiselt ei usu üldse et ta Liverpooli tahab ja üldse tuleb. Pigem võiks proovida Coentrao ära tuua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X