320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Jube, kui ligadi-logadi meil see kaitse on. Mitte ühtegi ründava suunitlusega kaitsemängijat pole enam... Kogu aeg laks ja laks ette pall ära. Võiks noid noori lootustandvaid äärekaitsjaid proovida või midagi, sest praegune pilt on nii masendav ja frustreeriv kui olla saab.
    2 vahetus esimesel poolajal tegid oma töö kahjuks .

    Kommentaar


      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
      Võiks noid noori lootustandvaid äärekaitsjaid proovida või midagi, sest praegune pilt on nii masendav ja frustreeriv kui olla saab.
      Ma olen oma iganädalasse lugemiskavva võtnud sellise website nagu http://www.anfieldindex.com . Ma ei ole viitsinud uurida kes seda blogi stiilis lehekülge veavad, kuid analüüsivamad on nad kindlasti kui tavapärased kollased lehed. Ja selline jutt sinu lootustandvate noorte kohta oli seal nädal tagasi:
      An article stating the importance of supporting young players like Emiliano Insua, David N'Gog and Jay Spearing at Liverpool FC.

      Kommentaar


        Shelvey tuleb vaikselt platsile tagasi. Eile reservide eest tunnike kui Villale 1:3 kaotati. Parem Jonjo kui Jay ütlen ma.
        Võiks vist öelda, et U18 on praegu lootustandvam sats kui reservid ja Manku pandi ka 2:1 kotti. Adam Morgan lõi seejuures värava kümnendat mängu järjest. Ehk üle aegade taas üks väärt ründaja kasvamas?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          kui tagasi tulla kaitsjate puuduse tõttu, siis mis mees see flanagan vms on('pooli fännist hõumi ütles, et vasakkaitsja, aga keegi mänge on näinud)? kuna hooaeg on nkn lörris, siis miks ei võiks noortele meestele šansse anda. kaitseliin a la (vasakult) flanagan-skrtl-wilson-carrashit. pole ju suurt vahet, kas lõpetada 6nda või 9ndana, isegi kui noored (alguses) veidi rabedad on.
          ja eilne bbc elu24-nurk rääkis, et marveaux on tulemas.

          fucking hell!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Flanagan on paremkaitsja.

            Ja ma olen mcn'iga nõus. U-18 on tõesti üle väääääga pika aja lootustandvaid poisse täis. Aga see samm noortest meeste sekka on väga üüratu ja kui sealt satsist kas või 2 korraliku mängijat tuleb on häste.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Flanaganist ei tea mitte kottigi, kuna reservide, akadeemia, naiste ja AFC madistamisi ma ei viitsi jälgida. Põhimõtteliselt võib nüüd mängitada kedaiganes, kuid 6-nda ja 9-nda koha vahe selgub Premier league'i rahade jagamisel. Muidu olen nõus küll, et võiks hooaja lõppenuks kuulutada ja pre-seasoniga alustada.
              palju see sulli vahe on siis? miljonitesse see ikka ei ulatu ju, või?
              eks see olegi asjalikkemate meeste otsustada, kas anda noorele kutile ca 5 mängu karastamiseks või minna 6nda koha raha peale.

              sean hüpoteesi, et euroopa liiga mängimine oleks rahaliselt olnud suurem võit kui 9nda asemel 6s koht saada. rõhk sõnal hüpotees.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Siit saad äkki aimu palju koht väärt on. See hooaeg peaks vist suht samad summad tulema. Ma pakun, et premierist tuleb rohkem raha.

                Kommentaar


                  Mis seisu ennustate siis esmaspäeva ohtusele mängule?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Mis seisu ennustate siis esmaspäeva ohtusele mängule?
                    Raske ennustada kui kaitseliin võib veel drastiliselt muutuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Siit saad äkki aimu palju koht väärt on. See hooaeg peaks vist suht samad summad tulema. Ma pakun, et premierist tuleb rohkem raha.
                      aitüma!
                      seega võtan sõnad tagasi. pingutagem ennast 6ndale kohale ja selle pleki (6 vs 9 koht) ees saab 2 flanagani osta.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Aprilli mängud mis veel ees:
                        11 Apr vs Man City kodus
                        17 Apr vs Arsenal võõrsil
                        23 Apr vs Birmingham kodus

                        Kommentaar


                          Vb päris korda läinuks ei saa nimetada, aga kui vaadata mis arengud klubis on hooaja algusega võrreldes toimunud, siis ma arvan, et päris positiivne hooaeg on siiski olnud.

                          Samuti kui võrrelda eelmise hooajaga, siis koht on hetkel ju isegi parem, kuigi olukord oli eelmine aasta stabiilsem ja suvel veel müüdi paremaid mängijaid maha ja asemele tuli vaid 1 väärt mees.

                          Ja võttes arvesse seda jubedat hooaja esimest poolt Roy all, siis suunad on ju kõik positiivsed. Esinelikuga võrreldes on astutud viimaselajal sama sammu (kuigi meie materjal peaks olema siiski vähe viletsam ja vigastatutele pole kedagi korralikku asemele panna).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hehee Vaata postitust
                            Samuti kui võrrelda eelmise hooajaga, siis koht on hetkel ju isegi parem, kuigi olukord oli eelmine aasta stabiilsem ja suvel veel müüdi paremaid mängijaid maha ja asemele tuli vaid 1 väärt mees.
                            eile või öösel või täna hommikul mõtisklesin analoogse asja üle

                            ja seeriast ain't no sunshine in this song - Agger põlvevigastusega hooajalõpuni platsilt eemal.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              "Right now there are a handful of very conflicted Liverpool fans in Cleveland" - kommentaar selle kohta, et LeBron James ostis osaluse LFC-s.

                              Kommentaar


                                Retspekkttt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X