320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kas Pooli mehed striikeri kinnipüüdmise eest trahvi või bänni ei saanudki? Paar kuud tagasi kusagil madalamas liigas karistati mingit mängijat striikeri kinnipidamise eest.

      Kommentaar


        tssss.

        Kui Skrtel Aston Villaga mängu algusest lõpuni mängib, siis on ta sel aastal Premmis platsil viibinud esimesest sekundist viimaseni. Teine taoline vend on Baines. Rohkem ei ole.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kui Skrtel Aston Villaga mängu algusest lõpuni mängib, siis on ta sel aastal Premmis platsil viibinud esimesest sekundist viimaseni. Teine taoline vend on Baines. Rohkem ei ole.
          Väravavahid on viibivad siis platsi kõrval?

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Väravavahid on viibivad siis platsi kõrval?
            Ma arvan, et kui sa hästi järgi mõtled siis saad vist aru et jutt on väljakumängijatest. Väravavahtidel on neid platsil viibinuid isegi mitu vist, kui ei eksi siis Friedelgi näiteks, lisaks Reinale?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ma arvan, et kui sa hästi järgi mõtled siis saad vist aru et jutt on väljakumängijatest. Väravavahtidel on neid platsil viibinuid isegi mitu vist, kui ei eksi siis Friedelgi näiteks, lisaks Reinale?
              Saan saan, lihtsalt närisin tähti. Suur Peeter peaks ka olema nende valitute hulgas.

              Kommentaar


                Kõik märgid viitavad korralikule osturallile suvel. Eks elu näitab, keda ja mis raha eest me saame

                Kommentaar


                  Paar tundi ootust ja hakkabki mäng. Selle hooaja viimane ...
                  Loodetavasti näitab 'pool ilusat mängu villa parkil ning spurs "laseb" meid euroopasse


                  Edasi LiverPool
                  Edasi KingKenny
                  Youll Never Walk Alone!
                  U-21 on minu elu mõte!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aries Vaata postitust
                    spurs "laseb" meid euroopasse
                    Et me seal järgmisel hooajal taas enne finaali välja kukuks nagu poleks midagi juhtunudki?
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Stevie fännisektoris

                      Kommentaar


                        veits jämedaks on puhkuse ajal näost läinud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          veits jämedaks on puhkuse ajal näost läinud.
                          Vahel ikka juhtub.

                          Kommentaar


                            saigi see kole hooaeg läbi....
                            loodaks üleminekuterohket suve.....

                            Kommentaar


                              Njah, lõpuks siis 11 kaotust võõrsil, mis on rohkem kui kõikidel relegeerunud tiimidel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Mängu veel näinud ei ole, aga tulemus on väga meeldiv. Kuues koht on kahtlemata parem kui viies, neljapäevaõhtust lisakoormat arvestades.
                                Ma tean, et sellest on palju enne siin samas jahutud, seetõttu vastujahumist ei oota, aga ma ei saa aru, miks oleks nii halb olnud see viies koht ja Euroopa. Minu arust ideaalne koht mängitada nt noori, anda neile kogemust ja vaadata, mis puust on. Eriti kui veel nende mänguaeg piirdub kas kohalike karikamängude või pingil olemisega liigamängudes. Seda saaks ju ka võtta a la - Euroopa Liiga pole meie prioriteet ei prestii˛i ega raha mõttes, eesmärk noori mängitada. Või ei ole materjali piisavalt, et Euroopas nendega vastu hakata? Aga okei.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X