320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Guardian väidab, et Henderson on klintšitud. Koduleht esialgu vaikib. Keskväljale soovitakse veel Charlie Adamit ka, mis kõik kokku tähendaks surmahoopi Jay Spearingi karjääriplaanidele 'poolis.
    Ma olen kah seda Hendersoni teemat vaadanud ja see kuidas hind 8m pealt 20m peale aeti on ikka väga ulmeline. Aga ilma ametliku kinnituseta on suvaline gossip.

    Kommentaar


      kas Henderson on tõesti 20M väärt? noor inglane, aga kas tõesti nii talendikas et oma hinda õigustada?

      Kommentaar


        Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
        kas Henderson on tõesti 20M väärt? noor inglane, aga kas tõesti nii talendikas et oma hinda õigustada?
        andy carroll

        Kommentaar


          Ning väidetavalt tahab 'pool veel Phil Jones'i ja Conor Wickhamit - peab ikka suur rahakott olema, et inglise baasile ehitama hakata. Keegi neist pole ennast veel päriselt "tõestanud". Ei Carroll, ei Henderson ega ülejäänud.

          Muidugi kui N'gog on diilis väärt 7m siis natukene nööriti ka Sunderlandilt tagasi - ning 13m noore inglise talendi eest polegi liiga hull - ega Jonesi hind kindlasti odavam ei tule kui ta kuhugi liikuma peaks.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
            kas Henderson on tõesti 20M väärt? noor inglane, aga kas tõesti nii talendikas et oma hinda õigustada?
            Eks seda uuel hooajal näha on. Igatahes sai temast esimene ost sellel suvel.
            "Liverpool have agreed a deal to sign Sunderland midfielder Jordan Henderson.

            The 20-year-old will today discuss personal terms and undergo a medical on Merseyside after a fee was agreed between the two clubs."
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Henderson siis või? Wiki räägib seda tema kohta. Ma olen täiesti 2 vahel siin. 1 küljest näeb Kenny asju mida ehk teised ei näe, teisest küljest on hind ja noorus see mis ei paista tasakaalus olevat. Kas Henderson on samasugune pärl nagu Aldridge või Barnes omal ajal olid näitab aeg. Ja ma tahan ikkagi näha esmaslt täiendusi vasakule äärele ja siis alles mujale.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Aga see Henderson, kellest ma mitte kolbigi ei tea, peab küll täielik imemees olema, et kolm kuud enne transferi sulgemist tema eest 20 milli letile laduda. tmev.
                Hää võimalus nädalavahetusel algaval U21 EM-il poissi tudeerida. Eeldusel, et seal platsile mahub muidugi. Aeg-ajalt sai Sunderlandi mängukokkuvõtteid sel hooajal vaadatud ja poiss paistis silma küll. Eelkõige tõsi hooaja esimesel poolel.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  see va 20 milli võib vabalt olla 13 + David, kes on ju tegelikult rohkem raha väärt kui Torres jne.
                  lühidalt - pole vaja raha peale väga mõelda
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    hind siis 20M+ngog? Sunderland teenib kenasti muidugi. Muidu pakuks Hendersoni hinnaks ise kuni 15M, sest korralik (ja kogemustega) mängumees juba sellises eas.

                    Kommentaar


                      No see üleminekusumma on ikkagi meedia looming....tihti on need numbrid reaalselt kolmandiku või enamgi väiksem. Samas on ta ikkagi britt, 20 aastane ja juba 2 hooaega premieris mänginud pea 40 mängu. Ja mitte tabeli viimaste seas.

                      Parema meelega oleks ikkagi lootnud kedagi äärtele kõigepealt...aga eks needki tulevad...sest klubil jäi tegelikult talvise akna raha ka ju kulutamata...

                      Nüüd ootaks ka uudiseid vanakraami ärist....

                      Carrolli raha maksid ikkagi kinni sinised, sest sry aga Torres oli oma 50 milkut väärt paar hooaega tagasi. Carroll väärt u 20-25 milli ja Torres u 35-40 milli.

                      Kommentaar


                        Sunderland tegi eelmine aasta Hendersoniga viie aastase lepingu,seega rulli küsida pole ju halb mõte,eriti kui makstakse
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Mis allika s6nul, tegime me 13M pluss Ngog?

                          Kommentaar


                            Hendersoni diil on väärt 20M, selle sees on ka N'gog. Vägagi hea ost minu arust, arvestades, et tegu on noore ja talendika mängijaga, kahjuks muidugi hind kaks korda kallim kui peaks olema, sest tegu on noore inglasega. Phil Jonesi kahjuks 'pool enam ei saa, poiss 16M eest juba ManUsse.

                            Kommentaar


                              Ei tea kas juba mainitud, aga As Roma vv Doni liitumas Pooliga.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X