320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Akadeemias on tubli töö tehtud.

    Six of Liverpool's finest Academy graduates today jetted off to Mexico with England for the U17 World Cup.
    Winger Raheem Sterling joins striker Adam Morgan, left-back Brad Smith, goalkeeper Tyrell Belford, centre-back Matty Regan and winger Jack Dunn in the England squad.
    Left-back Tom King will also be at the tournament having been called-up by Australia.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Guardiola poetas ka tunnustust meite akadeemia kohta. Elame-näeme.

      Hetkel veel käimas penaltiseeria, kuid 'videos lõppes Uruguai ja Hollandi normaalaeg 1:1 - 81 minutil oli täpne Suarez, 10 minutit hiljem Kuyt, nice
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Mis allika s6nul, tegime me 13M pluss Ngog?
        Nii Guardian kui ka Skysports väidavad seda. 'pooli ametlikul kodukal sellist infot silma ei hakanud.

        Kommentaar


          bensmith_Times Ben Smith
          Henderson = old news. Another top #LFC transfer story in Times tomorrow
          New #LFC target was not a name I had heard linked with the club before today. #suspense

          Ben pidi usaldusväärne allikas olema. Loodame, et Messi on juba Liverpooli poole teel
          sigpic

          Kommentaar


            Welcome to Liverpool, Jordan Henderson! Hendost sai nüüd ametlikult 'pooli mängija. Klubi väidab, et Henderson läks maksma 16M mis pole sugugi paha inglase kohta. Ngog tehtud diili ei kuulu, küll on aga Sunderland temast huvitatud ja juba temaga ka kohtunud.



            Sahistatakse, et ka Adami ja Wickhami diilid on tehtud. Huvitav saab igatahes näha olema, milline saab keskväli uuel hooajal olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Ngog tehtud diili ei kuulu, küll on aga Sunderland temast huvitatud ja juba temaga ka kohtunud.

              Sahistatakse, et ka Adami ja Wickhami diilid on tehtud. Huvitav saab igatahes näha olema, milline saab keskväli uuel hooajal olema.
              (Hästi kollane) Ngogi teema seletus paistab olevat selline, et teda pakuti osalise raha kompensatsiooniks Sunderlandile. Ngog olevat keeldunud. Sunderland on aga Ngogist huvitatud ja neile anti luba Ngogiga läbirääkimiste alustamiseks. Ehk Ngogile on suht selgelt öeldud, et tema aeg meie värvides on otsa saanud.

              Wickhami linkidest ei saa ma aru. Meil on kohe kohe küpseks saamas Ince, Pacheco, Amoo, Saric. Suso ja Morgan jäävad ilmselt veel liiga noorteks, aga ei tea midagi. Aga järgmine hooaeg peaks just esimesele 4jale olema see kõige tõsisem tõestamise aeg (Pachecolt lootsin seda küll juba see hooaeg, aga noh läks nagu läks).

              Keskväli saab olema lõpuks selline (oletame et koos Adamsi ja Downinguga), kus on võimalik erinevaid variatsioone kasutada. Olgem ausad, et SG, Kuyt, keegi hädine vasak äär ja 1 taha nihutatud keskväli (Alonso, Mach, Lucas) on meie formatsioon olnud muutumatult ma ei tea mitu hooaega. Suht olematu variatsiooniga nii Scumi kui ka Wigani vastu. Meireles tõi eelmine hooaeg veidike vaheldust, aga mitte piisavalt.

              Aga vasakule äärele palun mehi järgmisena.

              Kommentaar


                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                bensmith_Times Ben Smith
                Henderson = old news. Another top #LFC transfer story in Times tomorrow
                New #LFC target was not a name I had heard linked with the club before today. #suspense

                Ben pidi usaldusväärne allikas olema. Loodame, et Messi on juba Liverpooli poole teel
                Tundub, et too salajane mängija on siis Gael Clichy.
                Tuleb meelde, et Clichyd on küll Liverpooliga seostatud. Ootasin kedagi teist, kuid eks meil vasakkaitset ka vaja.

                Kommentaar


                  Stevie pakatab rahulolust.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Varsti enam põhisse ei mahu...


                    ..aga jah pole midagi paremat, kui onu saab tohutu liidrisurveta taas mängida. Tulevad jalad perse alt välja.

                    Kommentaar


                      Käivad sosinad, et Meireles tahetakse maha müüa. Krt ma loodan, et see pole tõsi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Käivad sosinad, et Meireles tahetakse maha müüa. Krt ma loodan, et see pole tõsi
                        Vapsee, esimest korda kuulen siukest asja.

                        Kommentaar


                          tere!

                          kas keegi oskab seletada, et mis kuradi põhjusel seda adamit jahitakse? ainus, mille mina suudan välja pakkuda, on konkurents Spursiga 2.septembril jagatavale KellelOnKõigeRohkemKeskpoolikuid rändkarikale. ottsepp, jonjo, sg, meireles, lucas, aquaman, cole (lol) ja henderson. eeldusel, et inglismaa kõige ülemakstum mitte-man.shity mees teeb nahhui ja italiano suudetakse kodumaale maha parseldada, oleks kõik ju väga ilus, aga juurde?!?! tundub, et saf on kennyga viskit trimbanud ja talle selle rotationi-vaimu kangesti peale ajand.
                          meireles välja, adam sisse oleks mõistetav ainult siis, kui endiselt mingi rahaline kammits liverpooli juukseid väisaks, aga pole sellist asja ju. meirelest oleks mina nõus hea meelega ka teise logoga punases särgis nõus nägema, tulles aga maa peale tagasi, siis ei juhtu siin lõigus mainitutest sündmustest ühtegi, seega jään enda esimese küsimuse juurde.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Põhimõtteliselt on Adam siiski selge alternatiiv Gerrardile. Shotlase pluss on see, et 5-6 aastat noorem. Mängijaoskustelt jääb ta küll päris tublisti Steviest maha, aga Gerrardi mõõtu meest naljalt Inglismaalt ei leiagi. Mina saaksin sellest hankest aru küll.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Liverpool could be set to step up their summer transfer dealings with moves for as many as five new players this week.


                              Arsenal left-back Gael Clichy has emerged as a serious target for Kenny Dalglish, whilst the Anfield outfit are also weighing up bids for Aston Villa's Stewart Downing, Blackpool captain Charlie Adam, Ipswich forward Connor Wickham and Southampton starlet Alex Oxlade-Chamberlain.

                              Adami diil on juba üsna kindel, ning saadakse ilmselt £8m.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Põhimõtteliselt on Adam siiski selge alternatiiv Gerrardile. Shotlase pluss on see, et 5-6 aastat noorem. Mängijaoskustelt jääb ta küll päris tublisti Steviest maha, aga Gerrardi mõõtu meest naljalt Inglismaalt ei leiagi. Mina saaksin sellest hankest aru küll.
                                Ma saaks aru, kui see oleks riigihange.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X