320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Blue and white sh*te ei saa nüüd linnarivaalile laulda.

    Kommentaar


      Cassano, miks mitte? Cazorla koha pealt meeldiks rohkem, kui Downing, vähemalt pole inglane.(mitte et mul inglaste vastu oleks)

      Kommentaar


        Left–sided player undergoes medical at the club - Marveaux set to move on free transfer from Rennes.

        Jääb üle vaid loota, et Jova vastupides suunas saadetakse.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Saric, kellele ma siin mõnda aega tagasi avaldasin soovi võimaluse andmiseks, on klubist vabastatud (lepingut ei pikendatud) koos Deale Chamberlain, Steven Irwin ja Alex Cooper'iga.

          Sahistatakse ka, et Kreeklasele olevat tehtud pakkumine veel 1 aastaks meile jääda. Siit tekib küsimus, et kas Danniga hakkab asi kanni kiskuma?

          Paari tunni pärast avaldatakse ka järgmise hooaja PL mängude kava. Huvitav kuidas seda kava üldse koostatakse?

          Kommentaar


            Kreeka poisiga oli vist see häda, et lepingus oli sees punkt, et kui ta mängib teatud arvu mänge kaasa, siis leping automaatselt pikeneb...

            See on üks mees keda asenduseks on nüüd pakutud ja millel võib ka reaalset alust olla.

            Kommentaar


              Sunderland siis hooaja esimene vastane, kodus.
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Alustame hooaega kodus Sunderlandi vastu. Pole halb loos

                Kommentaar


                  2012. aasta esimene mäng annab võimaluse totaalseks vaimseks kollapsiks. Kui sellest toibutakse ja vastik veebruar ka üle elatakse, siis märts kuni mai ei tundu paberil kõige hullem.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Eesti LFC fännid peaksid hankima (3rd kit):
                    minu arust kena ja sai ka ära tellitud
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Zapata siis lähedal Liverpooliga liitumisele.. loodetavasti ei juhtu viimasel hetkel midagi ja Zapatat saab järgmisel hooajal Inglismaal näha.

                      Kommentaar


                        6. augustil kohtutakse Anfieldil Valenciaga. Loodetavasti on sõpruskohtumine osa Mata diilist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          6. augustil kohtutakse Anfieldil Valenciaga. Loodetavasti on sõpruskohtumine osa Mata diilist.
                          Oleksin v2ga rahul, kui saaks Mata, peab ainult lootma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Oleksin v2ga rahul, kui saaks Mata, peab ainult lootma.
                            Jup, kui liiga vähe loodad, siis ei saa. Ma loodan ka, siis on tõenäosus suurem!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Jup, kui liiga vähe loodad, siis ei saa. Ma loodan ka, siis on tõenäosus suurem!
                              Tofoa sa oled mingi kergej6ustiklane v22?

                              Kommentaar


                                Marveaux liitus siiski N'castlega. Näitab ilmekalt kui "usaldusväärsed" kollased lehed on

                                Vaatasin eile Inglismaa U17 mängu Ruanda (on see eesti keeles nii?) vastu. Just selle ilmega, et näha kuidas 7 'pooli noormängijat seal oma võimeid näitavad. Sterling, Sterling, Sterling. Klass omaette. Kiirus, tehnika, platsi nägemine, sööt, löök kõik on olemas. Lõi 1 värava, andis söödu ja pani ühe puraka posti kah veel. Kui külm ära ei võta siis saab tast asja. Teised meie omad nii silma ei paistnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X