320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Kui mitmekihiline see turniir on? Mul on küll puhkus tol ajal, aga äkki olen linnas. Päris tervet päeva nagu noor jumal ringi joosta ei kannata, aga mõned hetked pean vastu

    Siit saab täpsemalt lugeda.
    sigpic

    Kommentaar


      Kurat ma tuleks ka siis !?
      mc jünger.Anus Äärits.

      Kommentaar


        Algselt postitas reed Vaata postitust
        Kurat ma tuleks ka siis !?
        Tule muidugi jah.

        Vaikselt hakkab looma juba. Stok sa mängiksid meie võistkonnas ikka ?

        Muidu kui ma õigesti aru saan, siis praegu on kindlad tulijad K Punkt, reed, Stok ja vb $$$ ning Marduk. Paar inimest veel vaja ja siis oleks täitsa hää juba.
        sigpic

        Kommentaar


          tundub, et Sammy Lee asub uutele jahimaadele.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
            Tule muidugi jah.

            Vaikselt hakkab looma juba. Stok sa mängiksid meie võistkonnas ikka ?

            Muidu kui ma õigesti aru saan, siis praegu on kindlad tulijad K Punkt, reed, Stok ja vb $$$ ning Marduk. Paar inimest veel vaja ja siis oleks täitsa hää juba.
            3x16 minsa pean ikka vastu. Vist Aga pange kirja mind siis.

            Paistab, et Adam hakkab liikuma. Vahetuskaubana aastasele laenule läheksid sinna Darby, Shelvey (mis polekski nii halb, äkki siis Meireles jääb) ja Wilson. Mingi raha peame kah andma.

            Homme hakkavad Lucas ja Suarez Copa ameerikas kõmmutama. Loodame, et kumbki mingit vigastust sealt ei korja.

            6 nädalat aega PL avalöögini ja vasakul äärel muutusteta

            Kommentaar


              krt, on alles riigid välja valitud, kus turnad toimuvad - Pacheco sõidab Hispaania U20-ga Escobari pärandit kaema. Esimene mäng 31 juulil.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Alberto Aquilani says he is looking forward to returning to Liverpool following his season-long loan at Juventus.
                You'll Never Walk Alone

                Kommentaar


                  Algselt postitas Criyx Vaata postitust
                  Alberto Aquilani says he is looking forward to returning to Liverpool following his season-long loan at Juventus.
                  Nice .

                  Kommentaar


                    Nice? Põhimõtteliselt oli mees (olenemata esimesest täishooajast viimase seitsme aasta jookul) nii kesine, et Liverpool lasi hinna 10 miljoni euri peale ehk 2 korda madalamaks, kui mehe paari aasta tagune ostuhind ja Juve ikka ei võtnud teemat kaalumisele.

                    Kommentaar


                      Alberto Aquilani insists he will return to Liverpool with "great enthusiasm" after failing to secure a permanent move to Juventus.

                      E/ Jõuti ette.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Nice? Põhimõtteliselt oli mees (olenemata esimesest täishooajast viimase seitsme aasta jookul) nii kesine, et Liverpool lasi hinna 10 miljoni euri peale ehk 2 korda madalamaks, kui mehe paari aasta tagune ostuhind ja Juve ikka ei võtnud teemat kaalumisele.
                        kastant nüüd nii kesine oli, aga omamoodi huumor on see Aquilani eest plektiud, plekitav, küsitav number olnud - väidetavalt maksab 'pool iga prääksu eest.
                        Tervena ta ju väga paha mängumees polegi, kuid eks Juvel ole omad plaanid, mis ei sunni neid meeleheitlike oste sooritama.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          23. juulil kohtutatakse võõrsil Hull City-ga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Nice? Põhimõtteliselt oli mees (olenemata esimesest täishooajast viimase seitsme aasta jookul) nii kesine, et Liverpool lasi hinna 10 miljoni euri peale ehk 2 korda madalamaks, kui mehe paari aasta tagune ostuhind ja Juve ikka ei võtnud teemat kaalumisele.
                            Ma ei ole küll see aasta ühtegi ta mängu näinud, aga nii palju, kui tal Liverpoolis mängida lasti jättis alati positiivse mulje ja midagi ta pidi seal Itaalias ju ikka korda saatma, kui koondisesse pääsases või mis?

                            Kommentaar


                              +1

                              Ega tühja kohapealt Itaalia koondisesse ei roni.
                              You'll Never Walk Alone

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Criyx Vaata postitust
                                Alberto Aquilani says he is looking forward to returning to Liverpool following his season-long loan at Juventus.
                                Not really. Mees soovis selgelt Juventusesse jääda, kus oli hea run, aga kuna 'pool ei teind hinnaalandust, ei tulnud diili ja mehel ei jäägi muud üle kui tagasi lonkida. Avalikkuse ehk meie-fännide ees muidugi tuleb statement et "oh kui happy et tagasi ja can't wait to get going" jne...aga tegelikult on lugu mõru.

                                Noh seni kuni tervena püsib võib isegi loota täitsameest väljakul, aga kauaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X