320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arust ka, vähemalt ei ole mingi Cmon laske hinda odavamaks et saaksin juvese whinimist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      3x16 minsa pean ikka vastu. Vist Aga pange kirja mind siis.
      Väga hea, meid peaks siis 4tk koos olema praegu (k punkt, reed, Stok, Marduk). Vähemalt 2 inimest oleks veel vaja, aga võiks veel rohkem tulla. Ennem 8. juulit võiks rahva kokku saada, sest sinnani on registreerimine ainult 3 euri nägu, pärast läheb juba kallimaks.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        tundub, et Sammy Lee asub uutele jahimaadele.
        Sammy Lee lahkumine on nüüd ametlik.

        Kommentaar


          Raheem Sterling lõi eile värava ja Adam Morgan skooris pendlaseerias. Rõõmu kui palju lõpuks, sest inglased võitsid pendlaseeria järel Argentiinat ning meie poiste U17 MM jätkub. Kaitsja Brad Smith mängis samuti 90 minutit.

          Üleminekuaken aga nüüd siis päris ametlikult lahti ja hooajaeelsed treeningud kohe algamas. Ootaks paari lähema nädala jooksul värskeid uudised, kes in ja kes out.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Sterlingu värav oli nagu tema eilne mäng - koba
            Mäng toimus üsna rasketes oludes - vihma kallas nii, et mängu lõpuks mõnes kohas pall jäi vette kinni.
            Kokku minnakse Sakslastega, kes 4:vastuseta sõitsid üle ameeriklastest.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vähemalt 2 inimest oleks veel vaja meie võistkonda, et saaksime Soccerneti turniirist osa võtta. Kellegil ei ole huvi ?
              sigpic

              Kommentaar


                Liverpool FC announced today that Kevin Keen is to join the Club as First Team Coach.

                Keen on varasemalt olnud seotud selliste klubidega nagu West Ham, Wolves, Stoke City, Macclesfield ja Wycombe. St, on juba Steve Clarke'iga koos töötanud. Loodame parimat

                Kommentaar


                  Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                  Vähemalt 2 inimest oleks veel vaja meie võistkonda, et saaksime Soccerneti turniirist osa võtta. Kellegil ei ole huvi ?
                  Ma oleks nõus aga ma 14 muidu, maitea, teadmiseks lihtsalt.
                  http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                    Vähemalt 2 inimest oleks veel vaja meie võistkonda, et saaksime Soccerneti turniirist osa võtta. Kellegil ei ole huvi ?
                    Mul mingisugune huvi isegi on, aga Liverpooli särki mul pole.
                    Ning tase on ka suht kesine harrastaja oma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
                      Ma oleks nõus aga ma 14 muidu, maitea, teadmiseks lihtsalt.
                      Pmst võid ju isegi tulla, aga iseasi kui palju sa mänguaega saad.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        Mul mingisugune huvi isegi on, aga Liverpooli särki mul pole.
                        Ning tase on ka suht kesine harrastaja oma.
                        Aga siis võib lihtsalt mingi punase särgi ka selga panna. Aga oled siis kindel tulija ?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                          Aga siis võib lihtsalt mingi punase särgi ka selga panna. Aga oled siis kindel tulija ?
                          Paraku pole mul ka ühtegi punast särki

                          Kommentaar


                            kui keegi (nt. Crackerz) tahab, siis võin anda/saata Diouf'i särgi, L-suurus, punane. Tagasisaamise soovi pole.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              kui keegi (nt. Crackerz) tahab, siis võin anda/saata Diouf'i särgi, L-suurus, punane. Tagasisaamise soovi pole.
                              Vägagi võimalik, et see jääb suureks, aga ära ei ütleks ikkagi. Ehk saaks isegi hakkama.

                              Kommentaar


                                Mõni mees Melwoodis päevatööl tagasi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X