320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    14-aastane trennipoiss mängib palju paremini kui tugitoolist tõusnud täiskasvanu. Iseasi, et kas Suht Pohh just pseudoscouser on? Mulle jäi mulje, et pigem Barca tugiisik.
    Ma tahaks lihtsalt mängida . Oleksin 100% kindel tulija ja punane särk täitsa olemas. kui te mind pingile jätate, võiksite kohe öelda ära. niisama sinna kohale väga ei kipu ka.
    minu 'oskused' see hooaeg..you be the judge. tegelt olen löönud 9 väravat, aga viimast mängu pole märgitud...
    http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

    Kommentaar


      Praegu on siis võistkonnas K Punkt, Marduk, Stok, reed, Crackerz, väravavaht Kaarel ja ma arvan, et võiks selle Barca tugiisiku ka siis võistkonda võtta. Mis teised sellest arvavad ?

      Kui keegi tahab veel liituda, siis andke teada.

      Selga võiks panna punase Liverpooli särgi ja kui seda ei ole, siis lihtsalt tavaline punane särk.

      Registreerimine maksab ennem 8. juulit ainult 3 euri, niiet soovitan ennem seda ennast ära registreerida. Siit saab lugeda täpsemalt, kuhu raha peab kandma.

      Ja võistkonna nimi on arvatavasti Liverpool FC ?
      sigpic

      Kommentaar


        Pange History FC
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Parandan.
          Minu peale saab siis loota, kui olen kuskilt mingisuguse punase särgi saanud.
          Ehk kui Daz Booob saaks saata enda särgi.

          Kommentaar


            oot-oot, saaks siis mängida ka või pingpoiss?
            http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              Parandan.
              Minu peale saab siis loota, kui olen kuskilt mingisuguse punase särgi saanud.
              Ehk kui Daz Booob saaks saata enda särgi.
              Ma võtan nkn igaksjuhuks ühe punase Inglismaa särgi ka kaasa, niiet kui sa Dazilt ei saa, siis saad sellega mängida. Aga parem oleks ikka Dazi LFC särk.

              Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
              oot-oot, saaks siis mängida ka või pingpoiss?
              Kui juba kohale tuled, siis saab mängida ka ikka jah.
              sigpic

              Kommentaar


                sigpic

                Kommentaar


                  Kui olen linnas, siis võin ka liituda kui on vaja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Kui olen linnas, siis võin ka liituda kui on vaja.
                    Tule muidugi kui saad jah.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      meite u17 poiste teekond sai läbi, sest saadi sakslastelt piki kukalt - vastased olid otsustavamad, tehnilisemad ning tundsid ennast vabalt... v.a. viimased 10 minutit. Skoor 3:2.
                      Sterling punnitas lööke kaugelt, jagas sööte kasti, kuid neist polnud tolku - sakslaste vv oli muljetavaldav.

                      Ning ei midagi uut - Suarez lõi Peruu vastu (viigi)värava.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma lihtsalt mainiksin ära, et mul peaks kuskil kapinurgas olema kunagi kaltsukast ostetud vägagi korralik Liverpooli särk. Selline korralik replica, kuhu on Carslberg ilusti peale õmmeldud jne, mitte kõige hullem junn. Mul, kes ma olen nagunii Chalice`i kehakaalus ja pole nagunii erilist asja ka tulevikus Liverpooli särki selga panna, pole selle (väikse) M suuruses särgiga midagi teha. Et kui kellelgi tahtmist, siis võiksin selle üles otsida ja ära anda. Hea tahte korral võid head paremat ka vastu anda, aga tegelikult poleks üldse oluline. Huvi korral võite siinsamas teada anda ja ma proovin selle üles otsida.

                        Kommentaar


                          Doni juba kohal või mis briti meedia sellest kirjutab?

                          Kommentaar


                            ei kirjuta väga miskit, eile korra oli kõlakas, et Doni teema on tagasi ratastel. vsjo.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Praegu on siis võistkonnas K Punkt, Marduk, Stok, reed, Crackerz, väravavaht Kaarel ja ma arvan, et võiks selle Barca tugiisiku ka siis võistkonda võtta. Mis teised sellest arvavad ?
                              Ma arvan, et kui ta suurte ja kurjade tugitooli sportlaste alla ei karda jääda siis võtame ikka kampa. Kindlasti jaksab ta joosta rohkem kui mina

                              Kommentaar


                                Nii Sterlingu, Morgani kui Smithi puhul on kunagi Premieri tasemele jõudmine täiesti reaalne. Sterling muidugi on neist kõige pilkupüüdvam kuju - söödutäpsuse ja väljakunägemisega tuleb tööd teha, kiirus ja tehnika juba täitsa olemas. Võib-olla on ühel päeval lendav äär valmis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X