320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja sõbrustamiste ajakava peaks nüüd paigas olema. Eesti aja järgi:

    13.07 k 15 Guangdong
    16.07 k 12.45 Malaisia 11
    23.07 k 17 Hull
    28.07 k 21 Galatasaray
    01.08 k 20 Valerenga
    06.08 k 19.30 Valencia

    Kõik võõrsil, vaid viimane Anfieldil.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Sain ka ära makstud.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Et jah puhast kaitsjat ehk tõesti ei oleks väga tarvis.
        või just oleks.
        agger on tore poiss, aga usun, et top4 kandidaat-klubil peaks olema tasemel keskkaitsepaar, mis on füüsiliselt võimeline mängima premmihooajal koos vähemalt 20-25 mängu (20 on muidugi absoluutne miinimum). daniel mängis see hooaeg (premmis) 16 mängu.
        vaadates wikipeediast kuti statistikat, siis kuue hooaja jooksul 93mängu (kiire matemaatika näitab hooaja keskmiseks 15.5mängu) ehk skrtl'i 2-3 hooaja saldo. vigane on see raibe, noh. taani woodgate.
        ja ega need soto-carrashit ka väga paremaks muutu. viimane oli läinud aastal üllatavalt okei, aga ega tema see meeletu kogemus ei päästa kui keha sellele üha kasvavaks koormaks on.
        ühesõnaga võiks wilson rohkem mängida saada kui agger väljas on. või siis DA üldse maha müüa ja mingi asjalik-stabiilne vend punti võtta.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Aggeri müümisest sosistati kevadel veidikene. Või noh ridade vahelt võis välja lugeda, et "suurepärane mees, aga vigane teine". Insua vaevalt vasakult alustab, pigem Aurelio või Johnson (eeldusel et me taas tõesti kedagi ei leia sinna).

          Kommentaar


            Aurelio nüüd küll kusagil ei alusta, see mees ei püsi 20 minutit ka tervena. Kui tõepoolest ei suudeta kedagi vasakkaitsesse osta, siis ma arvan et algkoosseisust leiavad end Johnson vasakul ja Kelly paremal.

            Kommentaar


              tahaks ka tegelt ühte nose-bleed torni keskel näha, kuid samas võidetakse mängud keskväljal, mis meil tubli täiendust saamas. Kui nüüd saadakse söödumasin tööle, siis polegi kaitseliinis elu väga paha... võib olla õnnestub Agger terveks teha, sest siis ta ei pea teisi täis sodima.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Former Sunderland star Henderson will wear the No.14 shirt while Jay Spearing has agreed to hand over his No.26 jersey to midfielder Adam.

                Spearing will now wear the No.20 shirt while Maxi Rodriguez has switched shirts from No.17 to No.11.
                ---
                Sellest võib siis järeldada, et Jovanovic on põhimõtteliselt läinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaaarel Vaata postitust
                  Sain ka ära makstud.
                  Väga hea. Praegu on ennast ära registreerinud K Punkt, Crackerz, Stok ja Kaaarel. Swifty registreerib ka arvatavasti kohe-kohe ära. Reed, Marduk ja Zip ütlesid, et ei saa tulla. $$$ tuleb vb, aga see pole üldse kindel praegu. Nii et Crackerz, äki saad paar mängijat juurde ?

                  Ja need, kellel LFC särki pole, rääkige Dazi ja Eikaga. Kui ikkagi kuidagi moodi punast LFC särki ei saa, siis ajab ka tavaline punane särk asja ära.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    ma pigem ei tule ;( .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      ma pigem ei tule ;( .
                      Njaa, kahju. Siis on ühte veel kindlasti vaja, et võistkond koos oleks ja vahetuses võiks ka ikka keegi olla.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Keegi võiks minu eest 3 eurtsi maksta, kuna mul endal pole internetipanka. Tooksin ilusti sellele inimesele raha kah tagasi, kes maksaks.
                        http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
                          Keegi võiks minu eest 3 eurtsi maksta, kuna mul endal pole internetipanka. Tooksin ilusti sellele inimesele raha kah tagasi, kes maksaks.
                          Nüüd on see summa kahjuks juba 5 eurot, aga sul ema/isa ei saa ära maksta ?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Jah, swifty maksab täna ära, või noh, üritab.
                            Ning eks ma uurin, kas mul oleks keegi nõus tulema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Nüüd on see summa kahjuks juba 5 eurot, aga sul ema/isa ei saa ära maksta ?
                              Eks ma küssan homme.
                              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Criyx Vaata postitust
                                Alberto Aquilani says he is looking forward to returning to Liverpool following his season-long loan at Juventus.
                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Not really. Mees soovis selgelt Juventusesse jääda, kus oli hea run, aga kuna 'pool ei teind hinnaalandust, ei tulnud diili ja mehel ei jäägi muud üle kui tagasi lonkida. Avalikkuse ehk meie-fännide ees muidugi tuleb statement et "oh kui happy et tagasi ja can't wait to get going" jne...aga tegelikult on lugu mõru.
                                Liverpool midfielder Alberto Aquilani wanted to remain in Italy, according to his agent. "Alberto's thoughts were to stay in Italy, but this was not possible," Aquilani's agent Franco Zavaglia said to Radio Sportiva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X