320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ülimalt veidraid koosseise on teil siin üles pandud. Gerrard ja Adam toimivad kardetavasti koos halvemini kui Gerrard ja Lamps. Normaaloludes loodaksin siiski Meirelese jäämist ja enamasti ka kaasa mängimist. Ja Kuyt seda nii küll ei jäta, et ta esi-11 välja puksitakse.
    lampard on üks ärahellitatud jõmpsikas. Sellistega ei saagi ühes mansas mängida.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      dont be a hater
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Naljakas tegelikult, et nii paljud Carrollit räigelt ülemakstuks peavad. Korralikud Strikerid on tegelikult paras defitsiit ja odavamalt nagu ei leiagi ennast tõestanud venda (seda küll Premis eks). Nagu enamus suurklubisid ajavad 30-40 milli euri(mis on rohkem kui pound btw) eest taga praegu Neymari, tüüpi, kes pole euroopas mänginudki.
        ?????

        Kommentaar


          Malaysias käis 'pooli meeste trenni vaatamas 37 800 inimest. Laupäevaseks mänguks on staadion välja müüdud ja oodata on 80 000+ inimest. Tooks siia võrdluseks veel juurde, et Arsenali mängu Malaysia XI vastu kolmapäeval käis vaatamas 65 000 inimest.

          Kommentaar


            Sky Sports annab meile teada, et Coventry City oli lähedal Pacheco laenule võtmisele, kuid 'pool tõmbas juhtme välja, kuna soovib noormeest endale lähemal hoida.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Sky Sports annab meile teada, et Coventry City oli lähedal Pacheco laenule võtmisele, kuid 'pool tõmbas juhtme välja, kuna soovib noormeest endale lähemal hoida.
              Väga hea. Järjekordne pikem laen võrduks poisile adjöö ütlemisega.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Skysport annab siis teada, et Romast on hangitud väravavaht Doni. Reina on lahkumas või Doni hangiti varusse?

                Kommentaar


                  hehee... einoh varusse ikka.

                  Kommentaar


                    Comolli põhjendas seda sellega, et nüüd saab noored laenule kogemusi hankima saata. Õige ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      ?????
                      Nonoh, 2 korda juba siin teemas enne sind sellele tähelepanu juhitud... Mitu korda veel vaja on?
                      FC Otepää II

                      Kommentaar


                        Downing on nüüd lepingu allkirjastanud. Jälle kaks näljast suud juures. Loodetavasti peavad nüüd mõne päeva vahet ka.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                          Nonoh, 2 korda juba siin teemas enne sind sellele tähelepanu juhitud... Mitu korda veel vaja on?
                          Eh Balotelli ilus mees ju :P . Ikka oli vaja teda =D . Tegelt ma ei tea miks ma seda arvasin, ei tasu öösel postitada vist .

                          Kommentaar


                            Kõik kella 10-ks staadionile ja punane särk kaasa !
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Jes.. ma sain veel ühe mängja juurde.

                              Kommentaar


                                Malaysia XI 3:6 Liverpool

                                Tänase mängu kohta niipalju, et kui esimene poolaeg oli aeglane, vigaderohke ja frustreeriv, siis teisel poolajal sissetulnud mehed eesotsas Aquilaniga panid palli kiiremini liikuma ning Malaisia kaitse murti lahti lõpuks. Kaitses on ikka veel probleeme, sest kahes mängus 6 väravat lasta lüüa ei ole just kõige parem näitaja. "Lööge meile palju tahate, me lööme ikka rohkem."

                                Vahepeal on räägitud uue vasakkaitsja ostust. Spekuleeritakse, et selleks võib olla Cissokho Lyonist või Enrique. Aga kuna Enrique väidetavalt soovib Meistrite Liigas mängivat klubi nagu näiteks Arsenal, siis see variant langeb ära vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X