320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Mis tema turuhind olla võiks?
    Olen räme demagoog ja ütlen, et kõike ei saa rahas hinnata
    Vaadates ühte ueislast, kel vanust 37 aastat ja ikka jookseb nagu noor jumal siis oleks ma väga tagasihoidlik pensile saatmise ea äraarvamismängus.

    Kommentaar


      Algselt postitas hehee Vaata postitust
      Õnneks on ka uusi peale kasvamas, kellest saavad pühad lehmad. Kaitseliini on tulemas õnneks palju oma kasvandikke ja ka keskväli on ikkagi mehitatud suht normaalselt noortega, kellest ka osa päris oma kasvandikud. Tulevikku vast on.
      see aasta oli näiteks 6 punast poissi U-18 koondises
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Gerrard olla juba ühes suletud treeningmängus kaasa löönud, aga Spursi vastu ta vaevalt alustab. Ehk on pingil. Kelly on enam-vähem terve ja vist isegi Fab, aga Johnsoniga on järjekordselt mingi jama.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Mul on täna selline tunne, et me põrutame neile 3-0 ära!

          Kommentaar


            Liverpool: Reina, Skrtel, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Downing, Adam, Henderson, Suarez, Carroll.
            Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Bellamy, Robinson.

            Kui ette nutta, siis Carrolli alustamine tähendab seda, et terve mängu pekstakse pikka palli ette ja ükski pall maast ei liigu.

            Kommentaar


              Pendel näitab,et 3-0 tulebki
              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

              Kommentaar


                Kuradi sügavasse auku kukkusime, kust teine poolaeg välja ronida.

                Kommentaar


                  Peaksime võtma rahulikult asja.Mingid vahetused teha ja paar head võimalust, oleks hea.

                  Kommentaar


                    kõik on ja läheb lihtsalt valesti. veab, et kotikud vastas on, muidu ei jõuaks palle väravast välja võtta.
                    kohtunik pole ka vist pikka aega saanud - iga asi on kohe kollane. õige ka muidugi, ainult valele poolele lähevad need kaardid

                    loodame siis teiselt poolajalt parimat - 10 mehega see mäng polnudki väga halb, kehva lihtsalt. jube palju tagasi sööte koguaeg. ei tea, kas pole ees kellegile sööta või on ebakindlus nahas. elame-näeme. sitt on see kui suudame viigistada ning lõpus ühe veel sisse imeme. kõik teised käekirjad oleks seeditavamad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      sigpic

                      Kommentaar


                        reaalne,?
                        This is Anfield,

                        Kommentaar


                          tuli päris hästi välja täna teil see mäng

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Converse Vaata postitust
                            tuli päris hästi välja täna teil see mäng
                            No varsti vaatame kuidas Torrese "kus värav asub" missioon välja tuleb..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              kõik on ja läheb lihtsalt valesti. veab, et kotikud vastas on, muidu ei jõuaks palle väravast välja võtta.
                              Well trolled
                              Reina praegusele koormusele ikka pidas veel vastu ? Või sai mingisuguse kodarluu väsimusmurru ? Nõnda palju palle pole ta vist harjunud välja noppima.

                              Kommentaar


                                läks isegi hästi. kohutavad olime pea igal sentimeetril. eks vastastele tuleb krediiti ka jagada, sest see oli tõenäoliselt nende käesoleva hooaja parim mäng.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X