320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    No oli ikka küll. Ja ei süüdistaks üldse Skrtelit sest ta ei oleks pidanud seal mängima. Tegi mis suutis ja nii lõppes. Hetkene seis paneb sügavalt bossides kahtlema.
    Sack Kenny!!

    Kommentaar


      Adamile ja Skrtelile GTFO!
      Teistele vähemalt pöidlad püsti selle eest, et pidid nende kahe pärast vähemuses ringi jooksma.

      Kommentaar


        Ma tõesti väga loodan, et hooaeg läheb kokkuvõtes hästi, sest ma lihtsalt ei taha/suuda kaotada näiteks siukest mängijat Suarezt.Ilmselgelt sobiks see vend mängima Barcelona või Real Madridi eesotsa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jose Vaata postitust
          Ma tõesti väga loodan, et hooaeg läheb kokkuvõtes hästi, sest ma lihtsalt ei taha/suuda kaotada näiteks siukest mängijat Suarezt.Ilmselgelt sobiks see vend mängima Barcelona või Real Madridi eesotsa.
          Eks Suarezest ei oskagi midagi ses mõttes arvata veel. Peab lootma et lihtsalt kinnatust jagub ja Kennyga hästi läbi saab.Väike iroonia, aga Redknapp kobises enne tänast mängu et kahetses et Suarezt ei ostnud.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            No siis 'correct me if I'm wrong' või paned neid ilusaid pilte siia niisama?
            Ma arvan, et 2 kaotatud mängu pärast ei tasu nüüd kohe bossides kahtlema hakata. Eelmiste mängudega saadi ju väga hästi hakkama
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Ma tõesti väga loodan, et hooaeg läheb kokkuvõtes hästi, sest ma lihtsalt ei taha/suuda kaotada näiteks siukest mängijat Suarezt.Ilmselgelt sobiks see vend mängima Barcelona või Real Madridi eesotsa.
              Hetkel ollakse siiski täiesti top4 kursil, elame näeme.

              Kommentaar


                Selles on Kenny'l õigus tõesti, et 11 11 vastu oli mängupilt täpselt sama hull kui üheksakesi mängides. Ja top4 kursil muidugi - ikkagi 2 silma rohkem tabelis kui Roy satsil pärast viit mängu 12 kuud tagasi.
                Mind häiris muidugi kõige rohkem keskvälja olematus. Henderson ja Adam ei suuda kopka eestki mängu ehitada - diagonaalsöödud ja siis pikk ette, mis kukub vastasele. Mis paneb eriti muretsema, et Meirelesist taolisel moel ilma jäädi. Niimoodi mängides muidugi neljandat kohta ei saavuta. Tahaks fast forwardit jaanuari, sest siis hakkab tavaliselt meil midagi mängusarnast paistma.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja, Skrtel ei ole parem kaitsja jne jne jne jnejne. Seda oli juba Stoke mängus näha, et ta ei saa seal hakkama. Kuidas tuleb üldse pähe mingi selline mõte et panna keskkaitsja, kelle suurim oskus on pall kinnisilmi kuskile suvaliselt ette taguda, panna äärele. Eriti veel võõrsil, eriti veel venna vastu kes on kiirem kui jaapani kiirrong?
                  Downing? Mida teeb see paremal äärel. Esimene mäng Sunderlandi vastu oli vist ainuks kus ta terve mängu vasakul äärel viibis. Ja nad said Enriquega suurepäraselt hakkama. Kas tema paremal mängitamisega üritatakse kompenseerida Skrtelit? Reina asemel peaks ta palli andma Downingule kes selle edasi toimetab? Aga miks mitte panna sinna Kuyt, kui Henderson ei sobi? Sest see vend iga vähemgi tugevama meeskonna vastu paistab olevat kasutu. Võitlejat temast ei ole, keegi peab palli temani toimetama ja siis ehk suudab ta selle väravasöödu ründajale toimetada.
                  Adam ja Skrtel oma kaartidega vedasid meeskonda alt. Oleks otse punased olnud võiks veel kuidagi andeks anda. Aga kollane all ja minna poolkahtlast tacklit tegema. Pls niggas!?

                  Harry meeskond tegi meie mängu tapmisega väga head tööd. Parker ja Modric tegid keskväljal mida tahtsid. Ise me sööta praktiliselt ei saanudki. Keegi ei abistanud, kõik augud pandi kinni. Need vähesedki rünnakud mis keskväljalt alguse said lõppesid ebaloogiliselt. Koomiline oli moment, kus Spursi karistusala juures kombineerides ei üritanudki keegi pealelööki teha vaid toimetati pall tagasi Reinale!!!

                  Kohtuniku ma ei siunaks eriti. Kui ehk paar olukorda mängu lõpus, kus Spursi mängijad oleks võinud kah kollased saada, aga jäeti andmata. Mängu kulgu poleks need enam muutnud küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Faktiline märkus: Skrtel mängib palli tavaliselt Reinale tagasi. Ülejäänud juhtudel söödab pinginaabrile. Skrteli ainus fenomen on see, et ta ei lähe katki (Aggeril pole sedagi). See, et ta mängis eelmisel hooajal kõik minutid, näitab kui kurb olukord tegelikult on. Loodetavasti Coates kohaneb kiiresti ja päästab meid hädast. Johnson - Kelly - Coates - Enrique võiks ju täitsa hea liin olla? Eilse mängu joonis võinuks olla

                    ----------- Reina --------------
                    Kuyt - Skrtel - Agger* -- Enrique
                    Maxi - Lucas - Adam^ - Downing
                    ------- Suarez - Bellamy -------

                    * keegi ei teadnud ette, et Agger katki läheb.
                    ^ äkki selle formatsiooniga oleks Adam end talitseda suutnud?

                    Ma saan aru, miks Carroll osteti, aga ma ei ole veel Hendersonist aru saanud. Mina neid kumbagi ei mängitaks igatahes. Carroll ei leia oma eelmise sügise vormi mitte kuidagi ja iga sitt mäng nullib enesekindlust veelgi. Bellamy kui tuntud tööhobune on kindlasti 90-minuti-vormis, miks ta pingil on, ma ei saa aru? Meeldigu see meile või mitte, aga vello "taktikaline dinosaurus" käib selle ühe mängu põhjal Kenny kohta päris hästi.

                    James Lee Duncan Carragher, sügav kummardus ja aitäh senise teenistuse eest, aga palun teeskle nüüd vigastust, et Sa ei peaks enam mängima.

                    Carrolli ostust saan ma aru küll, kuid teda ei osata kasutada. Ta on ohtlik vaid kastis ja selle lähistel. Keskväljal ta ju tegelikult suudab pallid maha võtta ja omadele toimetada, aga seal ei ole liikumist, seega pole kellele sööta. Mees vajab kasti ligi toidet, aga kui seda ei ole, siis ei ole midagi teha. Ja ei saa ka nii olla, et mees peab seal kastis üksi võimlema 3 vastasega ja keegi teine pallile ei jookse, siis muidugi väravaid ei tule. Ühesõnaga süüdi on ikkagi keskväli, kui selle korda saab siis on ka aru saada, kas Carroll on sitt või mitte.
                    Hendersonist saan aru, tulevikku tal on, aga ta on otsustusvõimetu seal platsil. Ta vajab mänguaega nagu kõik noored, aga mitte põhis, vaid ikka mängu lõpus 30-35 minti käib talle küll nagu teistele.
                    Kaitse osas olen täitsa nõus, et just nii see peaks välja nägema. Järgmine suvi Skrteli või Carra puhkusele saatma ja võtma sellele kohale juba noore oma kasvandiku, sest niipalju oskavad nemadki eksida, aga seal on vähemalt lootust arenguks. Ja siis kumbki neist kahest peaks jääma 4-5 varumeheks positsioonile. Eelistaks Skrtelit.
                    Minu arust on suuresti probleemiks ikkagi see, et ääred ei toimi. Seega keskel olevatel meestel on väga kõva kaitse koguaeg seljas, mistõttu ei saa ka sealt väga midagi luua. Ka ei ole kiirrünnakuid, mida peaks ka kandma pigem kiired ääred+Suarez. Lisaks ei võeta ju kedagi üks-ühele ette ka eriti, mida ikkagi vahel peaks proovima, sest see muudab vastaste kaitsemängu palju ettevaatlikumaks.
                    Ja Lucas peaks ka vahel siiski leidma selle söödu edasi, mitte alati tagasi.
                    Coates tuleks põhisse panna. Ta proovib juba kaitsest rünnakut toetada ja peamängus on ta väga ohtlik. Alguses võib ta muidugi eksida aeg-ajalt aga vaadates, mida Carra seal teeb, siis poleks see midagi uut.

                    Lisaks krt hellad on need mehed, võitlema peab agressiivsemalt. Viimane mäng tundus, et meestel jalad tina täis. Üldse ei liigu, kas on liiga hullu trenni tehtud enne mängu? või uued meetodid, mis tulid uue treeneriga lihtsalt ei sobi? eks seda näitab aeg.

                    Taktikalisest plaanist Carroll siiski vahetusmeheks, sest keskväljal pole hetkel seda jõudu, et ta võiks kastis istuda ja oodata millal see pall temani jõuab. Eelmine hooaeg kasutati edukalt 5-4-1 süsteemi suuremate vastu....miks mitte see hooaeg ka? Võiks proovida ka 4-3-3, mida kaitsefaasis mängitaks 4-5-1.

                    Suarez
                    Downing------------------Bellamy/Kuyt
                    ----------Adam-----Gerrard
                    ----------------Lucas
                    Enrique-Coates-Kelly/Agger-Johnson/Kelly

                    Mõni jalkaharidusega mees võiks täitsa arvamust avaldada, kas ja kus ma pange panen....

                    E: Ja Suarez võiks närvi vähe maha kruttida, sest see tekitab vaid paksu verd sellisel kujul.

                    Kommentaar


                      Mina poleks ealeski uskunud, et Hendersonist saab raudkindel 90 minuti mees igas liigamängus. Sama vähe uskusin seda Adamist. Minu jaoks tundusid nad siiski vaid alternatiivid, keda vajadusel pingilt võtta. Kevadel toimis keskväli kenasti. Aga tuleb välja, et Kenny mõtleski neid kahte põhimeestena kasutada. Ei saa eitada, et Arse või eriti Boltoni vastu õnnestus suurepäraselt, aga nüüd on uus kuu ja tõsine taplus peale hakanud. Nii jätkata ei saa, seega eeldan, et jaanuaris minnakse jälle keskpoolikušopingule. Jumal küll.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        hehee'ga kogu jutuga täitsa nõus. Paneb muretsema, mis on juhtunud Kuytiga? Miks 110%-90min-Man ei ole enam soositud. Raske uskuda et on alavormis, niiet kas Kenny tahab ikkagi õigustada Hendersoni ostu teda alati sisse surudes, või on Kuytiga raksu mindud? Ja Maxit pole veel kordagi sisse pandud liigamängudes (kuimaieksi?).

                        Igaljuhul nüüd on huntidega mänguks lihtsam koosseisu ennustada. pakun

                        Flanagan-Carra-Skrtel-Enrique
                        Kuyt-Henderson-Lucas-Downing
                        Suarez-Carroll

                        Edit: eeh mõtlesin Coates, ütlesin Skrtel
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          isver-sussver kui palju mõtteid - las mehed mängivad ikka mõne mängu veel. Varsti on manu vastas, eks siis ole juba üht-teist näha ning saab mingit arvamust kujundama hakata.

                          hetkel tundub meil keskväljalt puudu olevat mees, kes käike ette näeb ja teisetele õige suuna kätte näitab raskel ajal... võib olla on asi selles, et kõik eeldavad SG-lt seda ning siis on enda mugavuse tsoonis ja tiksuvad rahulikult.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            hetkel tundub meil keskväljalt puudu olevat mees, kes käike ette näeb ja teisetele õige suuna kätte näitab raskel ajal... võib olla on asi selles, et kõik eeldavad SG-lt seda ning siis on enda mugavuse tsoonis ja tiksuvad rahulikult.
                            Eeee hmmm kuidas saab midagi eeldada mängijalt, keda pole märtsikuust platsil nähtud? Praegune keskväli pole veel kordagi SG-ga koos mänginud. Kui see ükskord juhtub...no siis see juhtub.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              pidasin silmas SG aurat kui sellist. see oli lihtlabane mõtte-möla-välk - ei midagi konstruktiivset
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mis kuradi asjade põhjal te Carra pensile saadate? Tema kõik plussid ja miinused on teada. Eilses kaotuses tegi ta 1 väga silmatorkava vea (see kui defoe mööda küttis 1p). Esimene värav jääb Skrteli hingele. Carra läks keskelt tema äärele Bale'le vastu samas kui Skrtel lihtsalt Modrici taga lonkis (jooksmiseks ei saa seda nimetada). Teine värav oli kena kiire kontra. Arvake ära kes oleks võind/pidanud seal olema? Coates? Kolmas on Reina kapsaaed. Viimane värav Coates/Enrique hingel. Seal platsipoolel ei olnud kedagi. Kuidas nii?
                                Coates ja Agger on nö need kaitsjad meil kes ideeliselt peaksid oskama rünnakut kaitsest alustada. iga vigastusega mis Agger üles korjab suureneb võimalus, et tema on järgmine lahkuja (kevadine Comolli intekas, kus ta ütles selgelt, et Aggeri klaasist kondid on probleem).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X