320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vaatan, et statistika on siin teemas teemaks. Proovin ka.

    Liverpool in the PL 2010/11
    With Gerrard: P20 W40% D20% L40% GF22 GA 25;
    Without Gerrard: P18 W50% D17% L33% GF37 GA19

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Kelly ja Robinson vääriksid rohkem mänguaega, Spearing paraku mitte.
      Kelly on oma aja poolest suht maksimumi välja pigistanud. Ta on väga kindel valik, kui ta terve on. Robinsoniga saab olema huvitav nüüd kui Aurelio terve on. Aga Enrique mänguaega ma küll vähendama nende kummagi arvelt ei kipuks.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ma vaatan, et statistika on siin teemas teemaks. Proovin ka.

        Liverpool in the PL 2010/11
        With Gerrard: P20 W40% D20% L40% GF22 GA 25;
        Without Gerrard: P18 W50% D17% L33% GF37 GA19
        Ilus katse, aga Gerrardi eelmise hooaja mängudest jäi enamik Roy alla, seega...see pigem räägibki sellest kuidas Roy puusse pani.

        Mina ei arva et Roy on sitt treener. Ta on hea treener väiksemate klubide jaoks. Aga kui ta Liverpoolis oli, siis oli ta mängijate ja taktika valik kohutavam kui viimases Liverpooli liiga mängus. Tema vahe Kennyga oli see, et Roy proovis teha toetajatele ja kõigile selgeks, et Liverpool on liiga keskmik või tagumine ots ja jääb selleks. See eelmisel leheküljel kirjeldatud psühholoogiline osa jalgpallist.
        Lisaks oli Roy ülbe ja ebameeldiv fännidega suhtleja (minu arust).
        Ja vaadates, kuidas ta Liverpooli suvel ümber kujundas ja mida ta praeguse satsiga on korda saatnud suve jooksul, siis ei oleks tahtnud näha seda, kuidas talle oleks see raha piku lükatud ja öeldud....osta.
        Selle suvise klubi rahakasutuse hinnangud võib jätta tuleviku teemaks, sest seda olukorda on vara hinnata. Mõne mehe puhul me saame tulemused teada parema juhul alles 3 aasta pärast.

        Kommentaar


          Roy ei võitnud jah midagi. Väga keeruline olnukski selle ajaga midagi võita. Kenny on uute omanike katse fännidele meele järgi olla. Tõenäoliselt pärast Hicksi ja Gilletti katastroofi ainuvõimalik lähenemine. Ma ainult loodan, et kui asja ikkagi ei saa (nagu kahjuks hetkel näib), suudetakse ennast kokku võtta ja õige otsus teha. Aga muidugi alles suvel.
          Kahjuks ei näe ma Henry olulisi otsuseid staadioni osas. Ammu oleks aeg.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            üks gigant (nimega Molby) annab enda tagasihoidliku ülevaate Carra tegutsemisest - Molby: Don't write off Carra
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              2 kaotust ja foorumid plahvatavad

              Kommentaar



                Hooaeg läbi.

                Kommentaar


                  Visake enne mängu mõni korralik striim ka ikka, eks

                  Kommentaar


                    Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Skrtel, Downing, Henderson, Lucas, Adam, Carroll, Suarez.

                    Subs: Doni, Gerrard, Bellamy, Coates, Flanagan, Kuyt, Spearing.

                    Tore lineup
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Britfag Vaata postitust
                      Visake enne mängu mõni korralik striim ka ikka, eks
                      sopcast Channel - 6816
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Nagu oleks nii, et

                        Carroll tegi oma elu esimesed pallipuuted karjakoplis, Suarez nõelasilmas.

                        Kommentaar


                          polegi midagi muud öelda kui.

                          BAZINGA!

                          Kommentaar


                            soliidne ja nauditav mäng mõlemalt meeskonnalt, mis lõppes 2:1 seisuga. Hundid olid loomingulised ja tekitasid kaitseliinis teisel poolajal korralikult peavalu. Carrollil jäi vaid värav löömata, muidu aga lustis väljakul korralikult - päris hea on ta parem jalg, vähemalt ei vedanud see teda alt ning sooritas ühe täpse diagonaalsöödu (muidu nikerdab alati vasakuga).
                            Suarez on nagu hobune, kellel vaja rakmed pähe panna, et ta ennast surnuks ei jookseks - alguses tundus kuidagi väsinud olevat, kuid lõpuks tallus kõik rohulibled siledaks. See ohjamise teema temale endale aga üldse ei meeldi - 10 mintsa ennem lõppu võeti SG vastu välja ning siis turtsus ja purtsus ning teeb seda tõenäoliselt ka praegu.

                            Mis kõige tähtsam - mingit sügavat äravajumist ei olnud. Aeg-ajalt jäädi huntide surve alla, kuid sealt tuldi muretult välja. Kahju ainult, et Carroll (ning vist ka Lucas) palli posti saatis ning mõned teised korralikult välja mängitud momendid võrku ei läinud.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mulle tundub , et liverpool jättis päris palju löömata ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taurikk Vaata postitust
                                Mulle tundub , et liverpool jättis päris palju löömata ?
                                Tõsi, aga 3 punni ilusti kirjas .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X