320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik mäng nii kaitses kui ryndes. Eriti jäi silma downingu & enrique tegevus vasakus ääres. Kuid sellised löömata väravad oleks mõnel teisel päeval valusalt kätte maksnud. Nüüd tleb ka Evertoni vastu sama masti mäng teha.
    This is Anfield,

    Kommentaar


      Algselt postitas Blackened Vaata postitust
      Korralik mäng nii kaitses kui ryndes. Eriti jäi silma downingu & enrique tegevus vasakus ääres. Kuid sellised löömata väravad oleks mõnel teisel päeval valusalt kätte maksnud. Nüüd tleb ka Evertoni vastu sama masti mäng teha.
      Kaitses mäng küll just kõige korralikum ei olnud, ründes oldi üsnagi muljetavaldavad kuigi päris mitu jäi ära löömata. Carroll oli täna päris terav, esimene puude on teda eelnevalt alt vedanud kuid täna sai väga hästi hakkama. Lõpus oleks võinud löögi ka teha mitte üritada Suarezt järgi teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Carrollit on siin kõik kiitnud, aga ka Skrtel on vahepeal vitamiine söönud.
        Skrtel mängis oma tavapärasel positsioonil ja tegi seda hästi. Natuke võiks nuriseda, et keegi Enriquele appi ei tõtanud ja selle karistas Wolves kohe ära. Andyl oli täna ebaõnne, et ühtegi palli väravasse ei pannud, aga esimest korda nägin temas seda miks ta osteti. Lasi üle platsi nagu noor Dirk. Suareze värav oli meistriklass ja tõsiselt kahju, et üle ühe ei löönud.
        Henderson, ma saan aru miks ta osteti, aga ma ei saa aru miks ta algkooseisus on. Hiljem kontrollin, aga mulle tundub et Kelly andis rohkem tsenderdusi kui tema.

        Anfieldil mäng paistab toimivat. Kuidagi on vaja see toimimine ka võõrsile kaasa võtta.

        Kommentaar


          Usutavasti on Hendersoni päevad algkoosseisus siiski nüüd loetud kui Gerrard ehk juba derbiks sinna naaseb. Esimene poolaeg oli eile igati kena, aga teise algul ei suudetud Huntide taktikamuutusega kuidagi kaasa mina. Tohutult kasutamata jäetud võimalusi ja jõhkralt närvide mängu täiesti ilma asjata.
          Sellega nõus, et Carroll tegi enam-vähem talutava mängu üle hulga-hulga aja. Kuyti jätmisest pingile ma hästi aru ei saa.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Lucas samas näitab mäng mängu järel, miks tema just valiti eelmise hooaja parimaks mängjaks liverpoolis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              Lucas samas näitab mäng mängu järel, miks tema just valiti eelmise hooaja parimaks mängjaks liverpoolis.

              Meireles valiti ju?!?

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Meireles valiti ju?!?
                Lucas valiti 'pooli kodukal fännide poolt parimaks mängijaks, sai mingi pooled häältest. Meireles valiti parimaks sellisel üritusel.

                Kommentaar


                  Päris lahe mäng oli, aga kaitse tekitas natuke muret. Käisin kohapeal vaatamas ja ütleme nii et iga liigutus mis Gerrard tegi (a la tõusis korraks vahetus pingilt püsti) tõi kaasa eufooriat ja Stevie laule - ikka kõvasti igatseti teda. Aga seal ei märganud mingit juhtumist Suareze ja veepudeliga, millest kuskil kuulsin, mis värk sellega oli?
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    kui vahetusmeeste pingile liikus, andis veepudelile surmava hoobi. Hiljem tvittis, et it's all good babe bay-bee, uh.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      Lucas samas näitab mäng mängu järel, miks tema just valiti eelmise hooaja parimaks mängjaks liverpoolis.
                      Pean minagi oma 2a. tagusi sõnu sööma, et Lucasest ei saa kunagu asja - kuulub praegu liiga parimate CDM hulka.
                      This is Anfield,

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Hiljem kontrollin, aga mulle tundub et Kelly andis rohkem tsenderdusi kui tema.
                        Viik. Hendersonilt 3 tsenderdust (1 ebaõnnestus), Kellylt 3 tsenderdust (1 õnnestus). Jagatud söötude arv on Hendersonil 25 (22 täpset) ja Kellyl 44 (29 täpset). Kui Lucas ja Adam tegutsesid üle terve platsi siis Hendersoni "heatmap" jääb eranditult paremasse äärde. Ehk jah sööte võib ta täpselt jagada, aga keskvälja kohta on ta väga väga passiivne.

                        Kommentaar


                          võib olla ta peabki passiivne olema ja tasapisi arenema - taktikud ja muud analüüsikunnid ütlevad talle seda, mida tegema peab?

                          kui palju sööte on edasi ja palju tagasi?

                          mulle on jäänud mulje, et mida iganes ta teeb, siis ta väga ei eksi - tark ei torma.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Adam Morgan paugutab endiselt väravaid, aga noorema generatsiooni hooaeg on väga üles-alla alanud. Jagatakse end reservliiga, U18 liiga ja NextGen eurosarja vahel. Viimases pole hästi läinud, eelmisel nädalal saadi näiteks Wolfsburgis pähe.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Euroopavabal aastal pannakse kahurid ka karikamängudeks välja ja ausaltöelda miks mitte sellist aastat ära kasutada ja üritada maksimumi. Arvestatavaid mängijaid on ju ka nüüd rohkem kui varem.

                              Teine väike note - Ryan Babel on oma uues klubis nii hea hoo sisse saanud, et teeninud viimaks uuesti koondisekutse.

                              Kommentaar


                                Kuulujutt on ikkagi kuulujutt, aga midagi ikka....

                                Liverpool have been granted another extension by Liverpool City Council as they continue to explore all options on the future of Anfield. The club were set to announce by the end of this month whether they intend to take up the 999-year lease that would allow them to build a new ground on nearby Stanley Park





                                Tundub, et teema käib pigem selle üle, kas leitakse keegi, kes viskab suure klotsi sellele staadionile nime andmiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X