320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    50 euri lennukipilet? Ühest suunast räägid ikka?
    http://www.easyjet.com/ET/Booking.mvc kõike ei pea jätma viimasele minutile.

    Kommentaar



      Carra juba vihjab et 12-18 kuud jäänud. Ikka väga kahju oleks kui nii teenekas mees ei tõstaks seda teate-küll-mis-karikat, väärib seda 110%.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        http://soccernet.espn.go.com/news/st...-years?cc=5739
        Carra juba vihjab et 12-18 kuud jäänud. Ikka väga kahju oleks kui nii teenekas mees ei tõstaks seda teate-küll-mis-karikat, väärib seda 110%.
        Selle aja jooksul on ju võimalik mõne manchesteri klubiga ühineda, semud ees ootamas
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Gwen on lits
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            http://www.easyjet.com/ET/Booking.mvc kõike ei pea jätma viimasele minutile.
            Ma nüüd peast ei mäleta,aga kas ei olnud nii et easyjet läheb Neljapäeval ja Pühapäeval? pmst siis maksad 4ööd plus söök ja ütleme siis lõbutsemise raha läheb ka rohkem, ja pühapäeval ei tohi ka siis olla mäng, sest minu teada tuleb see hommiku poole eestisse ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Ma nüüd peast ei mäleta,aga kas ei olnud nii et easyjet läheb Neljapäeval ja Pühapäeval? pmst siis maksad 4ööd plus söök ja ütleme siis lõbutsemise raha läheb ka rohkem, ja pühapäeval ei tohi ka siis olla mäng, sest minu teada tuleb see hommiku poole eestisse ära.
              Neljapäev-pühapäev hõlmab 3 ööd. Kiire guugeldamine andis tulemuseks: http://www.hostelworld.com/hostels/L...FUu_zAodeEOdNQ

              Ehk robustselt öeldes 200 euri on pilet, lendamine ja ööbimine ehk vältimatu kulu. Ilmselt tuleb siia juurde mingi hulk kohaliku transpordi kasutamise kulu. Söök ja jook on suht individuaalsed. Lennuk Tallinna ja 'pooli vahel käib ehk see on moderaatselt mugav ühendus. Kes hinnatundlikumad viilivad ehk mõned eurid kuskilt transpordi/ajakulu pealt maha (dunno kas marsruut Tallinn-xUKlinn-Liverpool-xUKlinn-Tallinn tuleks soodsam või mitte) ja leiavad mingi sõbra kelle juures ööbida. Aga noh see on täpselt nii kuidas keegi saab. Aga mu point on siin see, et ei ole vaja alati mingi ulme summat, et korraks mängul ära käia.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Neljapäev-pühapäev hõlmab 3 ööd. Kiire guugeldamine andis tulemuseks: http://www.hostelworld.com/hostels/L...FUu_zAodeEOdNQ

                Ehk robustselt öeldes 200 euri on pilet, lendamine ja ööbimine ehk vältimatu kulu. Ilmselt tuleb siia juurde mingi hulk kohaliku transpordi kasutamise kulu. Söök ja jook on suht individuaalsed. Lennuk Tallinna ja 'pooli vahel käib ehk see on moderaatselt mugav ühendus. Kes hinnatundlikumad viilivad ehk mõned eurid kuskilt transpordi/ajakulu pealt maha (dunno kas marsruut Tallinn-xUKlinn-Liverpool-xUKlinn-Tallinn tuleks soodsam või mitte) ja leiavad mingi sõbra kelle juures ööbida. Aga noh see on täpselt nii kuidas keegi saab. Aga mu point on siin see, et ei ole vaja alati mingi ulme summat, et korraks mängul ära käia.
                Jah 3ööd,my bad.Ma olen sinuga nõus,et ei lähe vaja alati ulme summat, aga eks see igaühel on ju erinev, kes tahab näiteks naisega mingis kallis restoranis süüa ja kes tahab et tal oleks bussiness klassi lennupilet jne.Ennem ma kirjutasin,et minule läheks see umbes 700 euri maksma, sest ma käin reisidel nii ,et mul oleks kõik mugavused.Jah Bussiness klassi piletit ma ei osta Euroopa siselendudele mitte kunagi, sest see on pointless, aga kõik muu peab olema suht tipptasemel.

                Kommentaar


                  minu arust k6ik liverppoli m2ngijad on litsid, aind evertoni m2ngijad on normaalsed.
                  Algselt postitas fitti
                  Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                  LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                  LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma tean, et Sa lihtsalt trollid, aga kas Vein "Once a Blue, always a Blue" Ruuni on pigem normaalne või lits?
                    Kui Ruuni mulle triobetis kaotatud raha ise tagasi maksaks, siis oleks ta normaaalne.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      like father, like son.
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        Inglismaa U19 koondises tegid eelmisel nädalal mehetegusid Adam Morgan (lõi Portugali vastu võiduvärava), Jack Robinson (skooris prantslaste võrku) ning koondise kapten Conor Coady. Täna võivad U21 eest pallida noorhärrad Flanagan, Kelly, Henderson ja Shelvey.
                        Tulevik on meil nii helge, et tuleb päikeseprille kanda. Kui klassikuid tsiteerida.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Pepe Reina LIVE webchat
                          sigpic

                          Kommentaar


                            tal siis juba oma autobiograafia väljas
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              kes kõksib minuti jooksul kõige rohkem järgmistest meestest: Downing, Henderson, Skrtel, Jonjo

                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Vägev asi. Fännide küsimused, kuigi ilmselt hoolega selekteeritud, on ikka etemad kui ajakirjanike omad. Kas teised on ka taolist interaktiivset intervjuud andnud?
                                Eks keegi ikka on, aga ma ei oska mingit linki küll praegu tuua.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X