320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fulham võtnud viigid City ja Arsenaliga, ning võit Liverpooli üle. Sp*rsil oli sitaks õnne nende vastu. Unitedil ja Chelseal nendega veel mängida. Samas oli tänane juba hooaja 28. mäng neile vs Liverpooli 18. Kõvasti segavad kaarte tabeli ülaotsas, ning kerge pähkel pole nad kellelegi.

    Carroll on küll paras puuslik, aga selline vihavalang poolte meeste vastu?! Kui jälle hakata müüma ja uusi ostma, on meeskonna ehitus ju jälle suure sammu tagasi astund.

    Bellamy ja Dempsey kätš oli ka päris naljakas.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Ma tahtsin öelda, et me mängisime just 3 väga head mängu Kooseisudega stiilis KuytBellamySuarezMaxiDowning > tee random kolmik ja pane platsile. Nüüd oli mingi Suarez Carroll Bellamy, aga kui üks neist ei saa ühtegi palli omaks ja on iga pisikese puute peale käpuli, siis ei olegi võimalik midagi teha ju kuigi ta peaks olema see Suur ja tugev seal ees. Tarmo Neemelo oleks ka paremini hakkama saanud.

      See, et Suarez kolm korda kossi sai ja vilet ei olnud ning hiljem natuke kergelt tõesti kukkuma hakkas ja et kohtunik ajuvaba kaardi välja võlus röövis ainult 1 punkti tbh.
      Tahan siis öelda, seda et ma näen küll squadis potensiaali väga ilusat ja produktiivset jalgpalli mängida, aga noh ühest David Villast või vormis Torresest muidugi ära ei ütleks eksole ^^ (samas kellel ei meeldiks üks kiire tehniline ründaja, kes veel oskab peaga ka mängida eksole =P )
      Ma annaks Andyle veel ühe võimaluse ja kui siis ka null, siis Championshipi laenule, kui keegi osta ei taha, sest varsti tõmbab selline vend kes viie meetri kaugusel väravast pallist mööda lööb kogu satsi moraali alla .

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kas peab jälle meelde tuletama üht teist vihatud tegelast aastate eest?

        Carroll suudab teha suhteliselt brilliantseid liigutusi ja otsuseid ning samas lihtsalt pikali kukkuda või palli otsas põrgata või lihtsalt tühja rabeleda. Selgemast selgem on see, et enesekindluse eest jäi meil maksmata - seda mölisemisega ei osta.
        Ma olen alati <3 Lucas olnud :P .

        Kommentaar


          siis võiks kannatust olla. Carroll'it on mõtet hinnata järgmine hooaeg.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            siis võiks kannatust olla. Carroll'it on mõtet hinnata järgmine hooaeg.
            I've heard that before...

            Kommentaar


              Sorry noh kui kogu võistkond mängib ühes stiilis ja siis on üks vend risti vastupidi, siis see lihtsalt ei sobi kokku. Sa võid nüüd öelda ju, et Eto ja Zlatan said Barcas hakkama küll, aga neil vendadel on ka miljon korda parem tehnika. Rory Delap oleks ka Liverpoolis keskpärane, Stokes on aga Briliantne. .

              Kommentaar


                alustuseks võiksid meil tsendrused täpsed olla - kui miski meil kohutav on, siis just see element. Mäng ja mängjad on täitsa nitševoo - lisaks õnne on vaja ja keskväljal on vaja loomingulisem olla.
                See, et Carroll'il on asi peas, mitte oskustes kinni, ilmestas ka tema tänane mäng - alles (enda) mängu lõpus hakkas ta peapallide pärast võitlema. Varem pani ta igal võimalusel keele hammaste vahele.
                Torres on Chelseas keskpärane, Liverpoolis oli aga Briliantne
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ei ole vaja nagu neeruhaige ringi möllata. Mängupilt oli hea. Võimalusi loodi. 2 korda löödi posti. Pole vaja vinguda iga asja üle. Mängupilt on võrreldes hooaja algusega kõvasti paranenud ja vähemalt on praegused tulemused reaalsed (vastavad meie praegusele seisule). Woy mängis eelmise sügise alla lati ja Kenny pigistas kevadel natuke rohkem kui maksimumi välja. See, et Tottenham mängib oma võimete piiril on lihtsalt mingil määral juhus, teisalt stabiilne arengukeskkond, mida pole olnud Arsenalil, Chelseal ja Liverpoolil.

                  Carroll peaks lihtsalt olema agressiivsem, kõik muu on tal olemas. Küsimus ka taktika valikus. Kuni punaseni mängiti palli kasti peamiselt maast. Siis võeti Carroll välja ja hakati ülevalt taguma. Carroll vajab korralikke tsenderdusi kasti. Ei ole erilisi mälestusi ühestki korralikust tsenderdusest peale seda Hendersoni imeliigutust. Hendersoni kallal ka ei vigiseks. On mänginud hästi.
                  Pigem tõmmata liimile sellised tüübid nagu Johnson ja Kuyt. Johnson suudab mängida mõne situatsiooni nagu kulda ja 10 sekki hiljem kaitses mingi pasa maha panna. See, et Kuyt palju joosta viitsib ja et ta meetri pealt väravaid sisse lükkab on tore, aga seal tema paremad oskused ka hakkavad lõppema. Ei ole läbiminekuid, tsenderdusi, korralikku kauglööki ja ei ole ka mingit imelist sööduoskust. Tema asemel võiks meil olla kas päris äär või päris ründaja. Ja kui ta mängib siis pigem ründajat....kus seda lolli jooksmist kõige rohkem vaja on.

                  Kommentaar


                    ...ja kui nüüd veel mängudele tagasi mõelda, siis suuresti on väravad jäänud p*tsi karva kaugusele. Mängijate, manageride asi on vihane olla - toetajate asi on toetada, et viha saaks platsil realiseeritud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Positiivset vast niipaljukest, et vähemalt minnakse mänge võitma. Aga see võimetus ära lüüa ajab ulguma.
                      Väga frustreeriv. Mäng on väga kena võrreldes eelnevate hooaegadega, aga palli lihtsalt ei lööda sisse.

                      Henderson tegi eile keskel hea mängu. Ta sobib sinna paremini kui kuskile äärde. Jay sai hakkama kenasti. Oli olukordasid kus oleks vaja olnud Lucase enesekindlust, aga pole hullu andis endast parima. Punane oli õhust võetud. Reina tegi paar head tõrjet, kuid värava olukord oli mnjah. Otseselt oli süüdi Johnson (kes tegi ütlemata sita mängu) kes jäi hiljaks Murphy katmisega, aga see löök ei olnud nii tugev, et kobistama peaks nii. Andy liikus hästi, aga taas need peo peal ette antud söödud tuleb väravasse panna.

                      Kohtunik oli imelik. Esiteks jättis ta alguses ära vilistamata vähemalt 2 käepalli ja siis annab täiesti lambist kollase, sest mängija lõi palli pärast vilet? WHAT??? Poogen ei viitsi enam nende kohtunike kallal ilkuda. Videokorduste pooldajana nagu ma olen ei jõua ma seda aega ära oodata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kuigi eile oli tõesti tuju väga sitt, siis nüüd üle lugedes ei tundu küll, et oleksin väga liialdanud. Henderson ju mängis Joe `Invisible Man' Cole'i.
                        Tule ma ostan sulle silmanägemiseliksiiri nimega õlu. Henderson jooksis eile nagu noor jumal. Ja seda suht terve mäng.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Või noh, kui Carroll enam kunagi punases särgis väljakule ei tuleks, ega mul kahju poleks. Ausalt.
                          Samas nagu, MCN sa ütled, et Suarez pole Liverpooli mees, sest et ta on liiga hea võrreldes teistega v? et peab liiga tihti mängu enda peale võtma? Kahma lutti vms. sellise juttu peale.
                          Ma olen jah veidi sel seisukohal. Ehk ütleks siis nii, et Kenny on ehitanud meeskonna üles pigem sel moel, et Carroll, Adam ja Henderson saaksid neile omast mängu mängida, Suareze jaoks see päriselt ei sobi. Loomulikult ta särab veel mitmes mängus, lööb suurepäraseid individuaalseid väravaid, aga pikemas perspektiivis. Mnjah, vist mitte.
                          Aga neljandat kohta ma novembris küll maha ei mata. Korralik hooaja teine pool on 'poolile tihti normiks. Võitlus jätkub.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Here we go again !!! Poiss ikka otsib

                            Kommentaar


                              casual celebration in Uruguay
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                OMFG millal te aru saate, et see polnud mitte kuskilt otsast TWO FOOTED TACKLE =/
                                Vaidlesin juba sinuga eile ohtul samal teemal, aga eks siis uuesti:


                                Kaks jalga ees korgid üleval pahkluu korgusel. Olenemata sellest, kas voideti pall voib selle eest punase saada. Loomulikult iga kord ei anta, aga kohtuniku ei saa kohe kuidagi süüdistada kaardi näitamise eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X