320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuigi tundus algul kahtlane punane siis ega siin midagi eriti vaielda pole .

    Kommentaar


      ma olen seda meelt, et punase üle väga nuriseda pole mõtet. Samas on antud pilt siiski kontekstist välja rebitud ning loosung two footed tackle juurde kleebitud.

      Antud olukorras pidanuks kohtunik arvestama mõningaid asjaolusi, nagu näiteks seda, et palli (jalga) ründas Ott ühe jalaga (tugijala sai maast lahti kukkumise tagajärjel), tabas 100% palli ning peale seda alles hilinenud vastase jalga.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Tõsi on, et teisel poolajal torkas juba rohkem silma. Esimesel ta küll kaadrisse ei pääsenud. Jään enda arvamuse juurde, et tegemist on kauge-tuleviku-mehega.
        möh? araablane oled või? rapsis ta terve mängu ning eriti paistis silma just esimese 60-ne minuti jooksul.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ma olen vist vahepeal midagi maha maganud, aga mis ajast peab punase teenimiseks kaks jalga ees taklama? Mulle meenuvad hetkel vaid väljendid "serious foul play" ja "using excessive force". Ja siis see koht ka, kus enne mehele sisse sõitmist palli tabamine mõjub kergendava asjaoluna.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Jään enda arvamuse juurde, et tegemist on kauge-tuleviku-mehega.
            Ei vaidle siin kellelegi vastu selle väite peale.

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Ma olen vist vahepeal midagi maha maganud, aga mis ajast peab punase teenimiseks kaks jalga ees taklama? Mulle meenuvad hetkel vaid väljendid "serious foul play" ja "using excessive force". Ja siis see koht ka, kus enne mehele sisse sõitmist palli tabamine mõjub kergendava asjaoluna.
              egas terviklik pilt polegi kunagi oluline. Lihtsalt teatavad faktid, tõed, mis antud hetkesse sobivad.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                casual celebration in Uruguay
                "In my country this means I love all fans, home and away" koopaoravast debiilik.
                a vähemalt saab nüüd bänni ära ja kärrol mängu: mul on andy peal 10 euri, et hooaja lõpuks lööb premmis 10 väravat ja järgmised mängud on qpri, villa, wigani ja steve keani heidikute vastu. pluss saab jonjo ka kvaliteet mänguaega, selle vastu ei saa teil ju miskit olla (kui tulemused ei kannata, muidugi).

                kämoon, andy!
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  "In my country this means I love all fans, home and away" koopaoravast debiilik.
                  a vähemalt saab nüüd bänni ära ja kärrol mängu: mul on andy peal 10 euri, et hooaja lõpuks lööb premmis 10 väravat ja järgmised mängud on qpri, villa, wigani ja steve keani heidikute vastu. pluss saab jonjo ka kvaliteet mänguaega, selle vastu ei saa teil ju miskit olla (kui tulemused ei kannata, muidugi).

                  kämoon, andy!
                  Haha, tuleb välja, et jõle ühes paadis oleme.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    MAKE US CREAM

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Heh Vaata postitust
                      Here we go again !!! Poiss ikka otsib

                      Pole mingit muret tegelikult ju kui Suarez peaks paar mängu korvalt vaatama; kohe on ju votta 35 milline tippründaja asemele.

                      Eks näeb kas Suarez mingi karistuse üldse saab. Rooney sai roppuste karjumise eest bänni, miks ei peaks siis keskmise sorme näitamise eest mitte saama?

                      Kommentaar


                        tra siidinöör, reeglites on ju kirjas, et uruguaylased võivad, joptvajuu materi
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Pole mingit muret tegelikult ju kui Suarez peaks paar mängu korvalt vaatama; kohe on ju votta 35 milline tippründaja asemele.

                          Eks näeb kas Suarez mingi karistuse üldse saab. Rooney sai roppuste karjumise eest bänni, miks ei peaks siis keskmise sorme näitamise eest mitte saama?
                          Rooney sai ju selle eest, et ta roppused olid kaamerasse suunatud. Mingi tyyp ju p22ses karitusest, sest ropendas niisama vms.

                          Kommentaar




                            Kui postitada seisvaid pilte Spearingust siis võib asi tõesti jube kohutav välja paista, aga kui vaadata liikuvat pilti siis on asi ikka täiesti teistmoodi. Spearingu silmad on pallil, ta jõuab selleni esimesena ning lööb selle ära. Dembele, nähes, et pallini enam ei jõua, teeb paar kiiremat sammu, hüppab veel õhku enne kontakti Spearingu jalaga ja kukub siis maha. Klipist on ju näha, kuidas Spearing mängib palli ja isegi ei ürita Dembelet enda jalaga tabada. Sellises positsioonis on juba pmst võimatu ka jalga tagasi tõmmata. Ütleme nii, et Dembele üritas lihtsalt olukorrast maksimumi välja võluda.

                            Kommentaar


                              haha! vaata, mis asendis dembele jalg on. eduardo jalg murduks ainuüksi selle gifi vaatamisel.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X