320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    haha! vaata, mis asendis dembele jalg on. eduardo jalg murduks ainuüksi selle gifi vaatamisel.
    See nüüd küll Spearingu süü ei ole, et Dembele olukorda hiljaks jääb. Dembele jääb lihtsalt ette Spearingu jalale, millega too just palli ära lõi. Kui palli ära löömise eest saab punaseid siis on midagi päris valesti.

    Kommentaar


      Mida oleks Spearing tegema? Jala tackle'ist välja tõmbama, kui pall oli võidetav? See on pigem portugaallaste teema.

      Kommentaar


        Aga ometi ei vaevutud "meeletut ülekohust" vaidlustama? Cahilli punane tühistati, Spearingu oma ilmselt poleks tühistatud kuna ta oli fifty-sixty punase kasuks ikkagi, ning Dalglish teadis seda.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Ei usu, et seda hakataks vaidlustama. Naiivne oleks tahta sealt mingisugust tühistust või leevendust. Sellise tackle'i kohta leiab igaüks palju argumente, miks ta peaks olema punane.

          Kommentaar


            Üks kümnend veel ja varsti ongi täitsa PortugaliItaalia liiga valmis .
            ja siis võib juba mänge Hiinas või USAs ka pidama hakkata, sest härradele on Inglismaa 1-2 kraadi miinust liiga külm.

            Kommentaar


              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
              Ei usu, et seda hakataks vaidlustama.
              Kenny ütles mängujärgsel pressikal, et olukord vaadatakse üle ja kui leitakse, et punane polnud õiglane siis tehakse apellatsioon.

              Kommentaar


                Kaks mängu, kaks väga erinevat tulemust.
                Reservid purustasid Wigani 5:1. Klubisse naasnud Jonjo Shelvey sai hakkama neist väravatest kahega, Adorjan, Eccleston ja Suso lisasid igaüks ühe. 'pool: Hansen, Flanagan, Sama, Wisdom, Wilson, Coady, Suso, Shelvey, Ngoo, Eccleston, Adorjan.
                FA noortekarikas aga lõppes meie jaoks kohe alguses. Swanseale kaotati 1:3. 'pool: Belford, Hatch, Smith, Rafferty (Wilson), Regan, Aylmer (Quirk), Sterling, Pelosi, Morgan, Sumner (Gainford), Lussey.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Liverpool ja Suarez said süüdistuse pahades tegudes ja aega kuni 12.12 vastuväiteid esitada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Liverpool ja Suarez said süüdistuse pahades tegudes ja aega kuni 12.12 vastuväiteid esitada.
                    No muidugi võiks soola haavadele raputada peale selle kaotuse ja Lucasest ilmajäämise. Suareze ümber tõmblemine enam ei üllata, aga see 'improper conduct' on ikka laus-ajuvabadus
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Mis kuradi 'improper conduct'? Sellise asja korraldavad kõik meeskonnad, kelle vastu 50-60 otsus määratakse.

                      Kommentaar


                        FA võiks pigem vaadata kuidas fännid vastasmeeskondi kohtlevad! Kuskilt olin lugenud, et Suarezele oli päris mõnitavaid hüüdeid tehtud ning loomulikult ka konstantne vilekoor tema palli puudutamiste peale käis ka asja juurde. Sel juhul isegi hea, et nii kaua mees vastu pidas, et alles lõpus miskit neile viibutas/tegi. Tundub parajalt idiootne otsus kus lihtsalt üritatakse kas Poolile või Suarezele mingit pointi selgeks teha.
                        Ärge saage minust valesti aru. Suarez on ebasümpaatne oma eelmiste käitumiste tõttu (käsipall/inimsööming/dive'mine) aga nii ikka ei tasuks inimest kohelda.

                        Kommentaar


                          järelikult kirjutas kohtunik midagi piidrisse
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Milline ilus õhtu täna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              FA võiks pigem vaadata kuidas fännid vastasmeeskondi kohtlevad! Kuskilt olin lugenud, et Suarezele oli päris mõnitavaid hüüdeid tehtud ning loomulikult ka konstantne vilekoor tema palli puudutamiste peale käis ka asja juurde. Sel juhul isegi hea, et nii kaua mees vastu pidas, et alles lõpus miskit neile viibutas/tegi. Tundub parajalt idiootne otsus kus lihtsalt üritatakse kas Poolile või Suarezele mingit pointi selgeks teha.
                              Ärge saage minust valesti aru. Suarez on ebasümpaatne oma eelmiste käitumiste tõttu (käsipall/inimsööming/dive'mine) aga nii ikka ei tasuks inimest kohelda.
                              Terry ja Ca$hley saavad vilet absoluutselt iga m2ng. Samuti olen ysna kindel, et f2nnidelt tuleb neile ysna rasvaseid kommentaare pidevalt. No ei l2he ju nad "lindu heitma" f2nnidele. Suarez on lihtsalt n6rgan2rviline CUNT!

                              PS! M6ikab ta yldse inglise keelt?

                              Kommentaar


                                ma olen sinuga nõus, sest tõenäoliselt isegi chelsea treeningmängus vilistatakse + terry ja ashley on suht pointless inimesed ka ning nad saavad aru, et kui juhuslikult kerge vile nende poole tuleb, siis see on pigem tunnustus nende olemasolule. ei midagi enamat.
                                väga selgelt on näha, et Suarez püüab enda käitumist kontrolli all hoida ja jalgadel püsida ning kõike muud ägedat mitte teha. kuid kari idioote ei saa sellest aru, sest nad on valgu söömisega hõivatud ja peeretavad ning kisendavad.

                                ps. minuarust ta ei mõista inglise keelt, vaid lihtsalt petab omasid miimikaga. real deal holifield.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X